Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7879 times)
pepelka
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

izguba zaupanja v delčku sekunde
20.10.2002 at 21:33:20
 
Najprej en lep pozdrav, tukaj sem cisto nova...in ravno s tem namenom sem prisla, rada bi nekomu zaupala kaj se mi je zgodilo...nekomu ki me ne pozna.

V bistvu mi ne gre za nasvete konec koncev se bom odlocila po svoji glavi, rada bi samo izlila iz sebe to kar cel dan držim v sebi, po drugi strani pa mi ni do tega da bi sla z najboljso prijateljico na kavo, se ji zaupala, in potem bi v nedogled analizirale, dramatizirale... in prisle do enih tretjih zakljuckov. Zato bom mogoce pripravljena jutri danes mi pa pase da sem sama, se malo smilim sama sebi........

Stvar je taka: S fantom sva skupaj malo vec kot leto, ne morem reci da sva imela idealno vezo, saj je tu pa tam prislo do nesporazumov in nestrinjan kar je vodilo v prepire. Imela sva pa nekaj kar do sedaj še v nobeni vezi nisem imela: zaupala sva si in ko je prišlo do težav sva se znala o njih pogovoriti in sva toliko casa premlevala eno in isto temo da sva nasla nek kompromis. Vcasih se je prilagodil en vcasih pa drug. Mogoce se motim, ampak mislim da je tezko najti vezo v kateri se zelita oba partnerja pogovarjati in resiti vse tezave ne pa jih potiskati nekam v kot.  Saj sva vlozila veliko energije v to da sva se naucila poslusati in upostevati en drugega.

Do vceraj.... vceraj sva sla skupaj ven in zgodilo se je da sem srecala neko staro prijateljico, sla sem do nje (res da mu nisem povedala ker je bil zatopljen v nek pogovor, ampak prostor ni bil tako velik da me ne bi nasel ce bi ga skrbelo). Res je naneslo da sem bila z njo pribl. 20 min.Saj sva se imeli toliko za povedati (babje čveke, pa to)  

In ko pridem nazaj šok! tam je bil on ki je plesal z drugo. ( ok ne me narobe razumet sej s samimim plesom ni nic narobe in nisem tako zelo ljubosumna da bi zaradi tega padla ven, ponavadi sem zelo tolerantna ali se pa vsaj trudim biti)
Ampak kako sta to plesala.Stal je za njo roke je imel po njenem celem telesu, zvijala sta se, usta pa je imel na njenem vratu! Ni je poljubljal ampak vseeno! Ce bi lepo plesala bi bilo vse cool, tko sta se pa dobesedno obesala en po drugmu!Mislim isto bi se pocutila ce bi prisla dam pa ga dobila z eno v postelji)

V tistem trenutku se
m se obrnila in sla, res mi je bilo vseeno kam grem in kje bom pristala. Takoj je prisel za mano, povurhu sva se še spičila in sem bila jaz vsega kriva (vidim strahove tam kjer jih ni in ce nebi izginila do tega nebi prislo) Angry HALLLO! a to pomeni da mu moram biti skoz za ritjo in ga nadzorovati da se ne bo ponovilo oz. zgodilo kaj več. Hvala lepa za vezo kjer se moraš iti policaja.

Sicer sem potem dovolila da me on pelje dam ( in to samo iz razloga ker sem se bala da se bo vrnil v lokal in se bo stvar se bolj razvila saj je bil povrh tega še jezen).

No potem je le spoznal kaj je naredil in tudi priznal da bi on v isti situaciji odreagiral se slabse. se prav ce bi se jaz po enmu tko obesala. Se zjokal... solze pa verjeten sami veste kakšno moč imajo pa naj bodo ženske al pa moske.

Povedal mi je svojo plat zgodbe( ženska se je baje obešala po vseh tipih iz družbe in ko je on plesal z eno najino prijateljico se mu je naguzila in on je to sprejel, saj je bil jezen ker sem jaz kr zginla in baje sta plesala kaksne pol minutke preden sem prisla), in nekako sva se dogovorila.

Problem je v tem da sem izgubila vse zaupanje, saj ga takšnega nisem navajena! Full ga imam rada in po eni strani mu verjamem po drugi so pa v meni nastali takšni dvomi, kot: kaj bi se zgodilo če bi jaz prišla 10 minut kasneje, ali pa kaj ce je on zgodbo meni malo olepšal in je on začel v njo rinti, in ali je zmožen storiti še kaj več kot to......in še 1000 drugih dvomov


Rada bi ostala z njim, saj ne vem mogoce je pa on resnico govoril in sem res preburno odreagirala. Po drugi strani pa ne vem kako bom zaupanje pridobila nazaj in me je strah da bom postala do njega posesivna in mu bom to skoz naprej metala. ce pa ne bo zaupanja bova trpela pa oba, jaz ker bom sebe mučila in si predstavljala različne zgodbice ki se lahko zgodijo in on ker bom začela težiti.

kar je najhuje sploh ne vem ce sem ga zmožna pustiti... in res me skrbi kaj pa ce ga naslednjič zvem da me vara, če mu zdaj oprostim, mu bom verjetno tudi takrat......v takih vezah pa se clovek samo muči in trpi. Ampak ne morem preko sebe. Tako ga imam rada in tako zelo ME BOLI...............

Se opravicujem ker sem bila tako dolga, vesela bom vsakega mnenja al pa karkoli....

P.S. Ampak je res,da mi je trenutno malo lažje ko sem to napisala....ampak samo trenutno.......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #1 - 20.10.2002 at 22:09:34
 
Pozdravljena Pepelka...

Razumem Te.
Tudi sama sem velikokrat doživljala nekaj podobnega,le s to razliko,da sem bila velikokrat krivična-ljubosumna.
Vem pa,da bi se v položaju podobnem Tvojemu počutila isto.

Motijo me sicer njegove izjave...da se vse to ne bi zgodilo,če ne bi izginila stran...in podobno,zato vseeno težko razumem kakšno zaupanje delita.

A preizkušnja šele prihaja,najtežji del je pred Vama,a ne ustraši se...
Vem,kako težko je odriniti svoja čustva in verjeti tistemu,kar drugače (če bi bila čustveno ločena-tako kot v tem primeru jaz),ob izpovedi nekoga drugega ne bi.

A vedeti moraš,da se proti sebi ne splača delati...vse lahko samo poslabšaš.
Dovoli si čutiti in ne odrivaj svojih strahov.

V oči mi je padel tudi zadnji sestavek,ki si ga napisala.Da si ne predstavljaš prekinitve z njim,da bi verjetno oprostila varanje in tako dalje...

Deklica imej se rada!!!!
Naučiti se moraš graditi lastni svet.Normalno...v njega dovoli ljudem.A Tvoj svet se mora vrteti zaradi Tebe,ne zaradi njih.Drugače boš od nekoga vedno čustveno odvisna.

Sporoči kako se bo odvijalo.Rada bi Ti pomagala,rekla kaj vzpodbudnega,pa se mi zdi da bodo znali ostali to bolje od mene.
V tem primeru sem težko nepristranska,prav zaradi svojih izkušenj...
Enostavno ne morem reči tistega kar bi rada slišala,vse ostalo pa bi verjetno preskočila.
Kako vem?
To sem včasih počela sama...


Lepo Te pozdravljam,
Katarina


Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #2 - 20.10.2002 at 23:30:20
 
pepelka wrote on 20.10.2002 at 21:33:20:
Ampak ne morem preko sebe. Tako ga imam rada in tako zelo ME BOLI...............


Pepelka;

Resnična Ljubezen zna včasih BOLETI, pa vendar  SČASOMA ozdravi VSE RANE…

Če ga resnično ljubiš, mu boš oprostila in skupaj se bosta morala potruditi, da SE BO ODNOS med vama BOLJ UTRDIL, kar pa sem prepričana, da se po tem dogodku bo!

Vsi se Učimo iz Napak, kajne…

Le malo več Zaupanja bo potrebno imeti…! Wink

Potem pa spet; če mu boš dovolila, da dela napake in, tisto, ko si napisala, da ne veš, kaj boš naslednjič naredila, ko boš zvedela, da Te vara…  Undecided

Tudi Jaz ti bom tako rekla, kot je napisala Katarina; DEKLICA IMEJ SE RADA!  Cheesy

To pa zato, ker prvo kot prvo, TI POTEM TRPIŠ , ne On…ti iščeš odgovore na vprašanja, ki znajo boleti, če se ne pove RESNICA…

Treba bo malo RAZČISTIT ODNOS!!!


Spodbujam Te v karkoli se že odločiš!

Lp

Star12   Cheesy



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #3 - 21.10.2002 at 00:27:43
 
Quote:
In ko pridem nazaj šok! tam je bil on ki je plesal z drugo. ( ok ne me narobe razumet sej s samimim plesom ni nic narobe in nisem tako zelo ljubosumna da bi zaradi tega padla ven, ponavadi sem zelo tolerantna ali se pa vsaj trudim biti)
Ampak kako sta to plesala.Stal je za njo roke je imel po njenem celem telesu, zvijala sta se, usta pa je imel na njenem vratu! Ni je poljubljal ampak vseeno! Ce bi lepo plesala bi bilo vse cool, tko sta se pa dobesedno obesala en po drugmu!Mislim isto bi se pocutila ce bi prisla dam pa ga dobila z eno v postelji)


Verjetno tudi je isto, če si tako občutila, pepelka. Če se ti zdi pa huje, bi pa znalo biti tudi tako. Mogoče te je pa res hotel samo provucirat in dražit. Ker pol je čist brezveze da zganjaš tole, boš samo sebi zasrala.
Pa nobena kolegica niti neznanka ti ne more na to odgovorit, se boš morala bolj potrudit.
Če sta šla plesat je neumno kar takoj it klepetat s frendico. Verjetno je še bolj mimo, da tvoj fant na tak način zbuja tvojo pozornost. Verjemi mu pa le, da je res tako. Pepelka potrudi se zdaj, saj ti zmoreš. Wink


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #4 - 21.10.2002 at 13:43:31
 
Star12, odlično, ko jo bo tip varal, če ga bo ona resnično ljubila, bo pač prebolela zadevo, celo tako daleč, da ji bo potem že čisto normalno, da jo vara.
Ma na čevelj s takim tipom, če nima nobenega spošotanja do nje.
Jasno je, da če sta samo plesala, normalno, da je ona preveč ljubosumna, če pa so bile njegove roke vsepovsod, potem, pa očino neki ne štima, predvsem zato, ker je bila ona tam.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #5 - 21.10.2002 at 14:49:13
 
Blisk! Kakšne stvari pa full dobr zastopiš, pa o njih razmišljaš.  Wink

Mi je to kar všeč. Cheesy

akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #6 - 21.10.2002 at 15:55:28
 
Lumpy  ,   Blisk…
Cheesy
Malo bolj se poglobita… ne berita tako hitro….


lumpy...  ?
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #7 - 21.10.2002 at 15:56:43
 
Moonlight wrote on 21.10.2002 at 15:55:28:
Lumpy  ,   MIND…
Cheesy
Malo bolj se poglobita… ne berita tako hitro….


lumpy...  ?  



Ah, star12 si pa me.......

Sem mel že napisano, in quotano tole, pa se je zameštralo.

In kaj sem mu napisano:"Dandanes so bogovi zelo hitri"

In veš da so ress... Grin Grin Grin (mind mi dela bliskovito)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #8 - 21.10.2002 at 18:16:33
 
Quote:
Ah, star12 si pa me.......

Sem mel že napisano, in quotano tole, pa se je zameštralo.

In kaj sem mu napisano:"Dandanes so bogovi zelo hitri"

In veš da so ress... Grin Grin Grin (mind mi dela bliskovito)


ha...jz sem mela Bliska v mislih, napišem pa Mind...  Grin in ups... pišem Susi13 mail ji neki razložm pa se spomn, k sm ji glih o tem pisala... in grem nazaj hit popravt...  Grin Grin Grin

tko, da MIND ne zamert, in Blisk-tebe sem mal PREKRSTILA... hiii....prej...

EDI, saj se vse razume, kajne...  Grin

BOM DRUGČ odmisnla, kar MISLM, bo bolš!!!

Drugače, pa MISLM, da smo MAL POZABL na PEPELKO...kajne.... Grin

pepelka, jz sem s TEBOJ.... Cheesy

lp STAR12
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #9 - 21.10.2002 at 23:36:53
 
Q
tam je bil on ki je plesal z drugo.
Ampak kako sta to plesala.Stal je za njo roke je imel po njenem celem telesu, zvijala sta se, usta pa je imel na njenem vratu! Ni je poljubljal ampak vseeno!
Ce bi lepo plesala bi bilo vse cool, tko sta se pa dobesedno obesala en po drugmu!
Mislim isto bi se pocutila ce bi prisla dam pa ga dobila z eno v postelji)
Q
jest se nebi isto počutu ...
pač pri plesu je to tko k jest glih ne štekam ... ampak vem da en folk se 'obeša', en pa ne ... mogoče se mora mal obešat ... to vn iz sebe spustit ... ta ... tvoj fant

kriv ni noben in oba oz vsi
to tko je ... kr navad se ...
Senca by Herby
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20020830145042459

jest ponavad rečem menjaj ... ampak je pa problem če se maš še neki za naučit pri njem - imata skupno karmo - morta neki skupi narest - in če tega ne nardita pol bosta verjetno mogla enkrat drugič - hec je pa v tem da ponavad se mamo za naučit - sprejet bolj take mejhne stvari

ne vem no ... kolk si pa stara?


ps
sm te dodal klele notr
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=svetovalnica;action=display;num=1...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #10 - 22.10.2002 at 04:35:55
 
Zdravo Pepelkica.

Osebno mislim, da mora zveza med moškim in žensko imeti vzmeti - blažilnike udarcev. Zakaj? Ker le tako lahko trezno razmišljaš o vsaki zadevi, ki se ti zgodi. Pomembno je vedeti, da je 10% vreden dogodek, 90% pa reakcija na dogodek.

Vendar: lahko je to razlagati na tuji koži, na svoji pa si vedno prirejamo dejstva in zakone.

Moške solze??? Vedno sta dva ekstrema: lahko se joče iz potrebe, lahko pa iz resničnega stanja.....vmesnih faz ni.

Kaj narediti? Po moje sta dva izhoda:
1. Narediti rez in vzeti to kot eno izkušno več
2. Nadaljevati ljubezen, vzeti to kot bolečo izkušnjo, ki je morala priti, ter opazovati nadaljne dogajanje v zvezi s fantom. Morda mu nastaviti zanko. Če se ujame, so bile solze nepristne.

Aja....a si pomislila, da je jokal tudi zaradi tega, ker si lahko misli, da tebi enake ni na svetu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #11 - 22.10.2002 at 07:17:12
 
Moonlight wrote on 21.10.2002 at 15:55:28:
Lumpy  ,   Blisk…
Cheesy
Malo bolj se poglobita… ne berita tako hitro….


lumpy...  ?  


Sorry! Cry

Je blo namenjeno bolj Blisku, ker sem ga na eni drugi stvari okrcala in ni bilo vezano točno nate in kar si ti napisala, ampak kar je rekel o spoštovanju do ženske.

Se še enkrat opravičujem za zmedo. Grin

akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #12 - 22.10.2002 at 08:37:47
 
No, Pepelka, po mojem ni good nastavljat kakršnekoli zanke. Če maš fanta rada, mej ga, ampak vseeno si ne dovoli takšnih in podobnih njegovih 'izpadov'. Saj veš, da bi naj bila zveza na zaupanju grajena. Ne vem no, če ga je tako spustlo...., pa dobro, recimo, da sta oba potrebovala to izkušnjo. Prav je, da si povedala, da te je to prizadelo, tudi vzpodbudno je, če je njemu res tako žal. Za zvezo se je treba potrudit. Poskusi ne gojit zamere, al pa kaj podobnega. Odpusti. Ljubi. Če pa bi se še slučajno kaj podobnega zgodilo, ne vem no, potem pa ga verjetno ne bo kaj dosti spremenilo. Ampak na to ne misli preveč. Ostani ti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
pepelka
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #13 - 23.10.2002 at 11:53:51
 
Najprej hvala za vaše odgovore, ki priznam so me malo presenetili. Pričakaovala sem da bom od vas slišala samo tisto kar si želim slišati... ampak ravno zato se je včasih bolje zaupati popolnim neznancem, saj dobiš bolj realne odgovore.

Ampak jaz sem se odločila da naredim po svoji presoji. Mogoče sem se odločila pravilno, mogoče bom pa čez mesec, leto ali dve zopet tu gor jokala zaradi njega.

Verjetno je res da ne poznate celega ozadja zgodbe... in mogoče ga jaz tudi malo podzavestno zagovarjam. AMPAK saj ne rečem da nisva ljubosumna, to sva oba vendar se mi zdi da v mejah normale. Nikoli se nisva res skregala zaradi ljubosumja, si delala scen ali se žalila. Vedno sva se trudila pogovarjati o tem, nevem če sem bila npr. jaz kdaj ljubosumna na njegovo sodelavko ali prijateljico vedno sem mu povedala da se pač počutim ogroženo, stvar sva potem predebatirala dokler ni tist strah izginil, ali obratno. Zato sem tudi verjela (in še verjamem) da so takšne veze zelo redke. Nikoli nisva jemala svobode en drugemu.

Koliko od vas se zna res pogovarjati s partnerjem???Koliko tipov zna res prisluhniti svoji punci in njenim željam? Koliko od vas jih lahko reče da imajo partenrja, ljubimca in prijatelja v eni osebi??? Pa prisežem da ne pretiravam!

Ta dogodek me je tako zelo presenetil ( seveda zdaj če si bom dovolila lahko s svojo domišljijo res še uničim svojo vezo, ker se lahko začnem spraševati kaj pa takrat ko je bil sam zunaj,....ipd) do sedaj nisem pomislila da je on to zmožen. S tem dogodkom je v meni res ubil predstavo ki sem jo imela o naju....verjamem pa da jo lahko ponovno oživiva.

Ampak ne bom dovolila da en ples in ena puhla glava uniči to kar sva imela. Dala nama bom še eno priložnost.Oba se bova potrudila da obnoviva zaupanje. Verjamem da bo sedaj težje.
Pa vseeno mislim da se splača. Nevem zakaj tako pač čutim.

Ko sem se spraševala kaj naj storim sem se spomnila dogodka čisto na začetku najine veze. Bila sem sama zunaj in en model mi je priznal kako je zaljubljen vame in oh in sploh kako čuti da sva za skupaj..... Z modelom sva se celo noč pogovarjala povedala sem mu da ne bo nič, in res se med nama ni zgodilo nič, sva se pa pogovarjala o vsem mogočem. Zjutraj pa mi je poslal sms: hvala ti za prečudovit večer!Imel sem se res lepo in upam da ti tudi! In ta sms je vidu moj zdajšni tip! Kaj si je predstavljal ko je to prebral si lahko sami mislite. Bilva sva čisto na temu da nehava, ker tudi on ni vedel naj zaupa mojim besedam ali tistemu kar je prebral. Odločil je da mi da še eno možnost, in čeprav je bila stvar na začetku grozno boleča za oba sva dala to čez. Na ta dogodek sem že sploh pozabila.

Res mislite da bom storila tako napako če poskusiva še enkrat??????

P.s. stara sem 25 on pa 24

P.s.2: sicer pa kam bi prišli če nebi znali odpuščati.... zaradi fanta ki mi daje vse kar potrebujem ne bom reskirala veze, da na koncu res pristanem z enim velikim hinavcem in egoistom, ki ga bolj kot jaz skrbi pivo s prijatelji
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #14 - 23.10.2002 at 12:34:06
 
pepelka wrote on 23.10.2002 at 11:53:51:
Ampak ne bom dovolila da en ples in ena puhla glava uniči to kar sva imela. Dala nama bom še eno priložnost.Oba se bova potrudila da obnoviva zaupanje. Verjamem da bo sedaj težje.
Pa vseeno mislim da se splača. Nevem zakaj tako pač čutim.




..še vedno sem na tvoji strani, pepelka...

...ZAUPAJ VASE ...

verjamem, pa, da Ti je dal ta dogodek veliko v razmislek, sploh pa v "poduk"...

mej se... Cheesy

Sončka ZATE od

Star12

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2