Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11
(Read 67423 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #45 - 14.10.2002 at 16:50:04
 

Jao, Andres, svetlo siv! ??? A to sploh obstaja? Wink

Ampak dajte mi razložit, fantje, kaj je tak finega na tistem Polzelinem jumbo plakatu?  Undecided Meni (ki sem potencialni kupec njihovih izdelkov) se ne zdi nič posebnega. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
x
Guest




Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #46 - 14.10.2002 at 17:35:34
 
Dragi moji modreci,

V primeru, da bi bili zares pravi modreci, potem bi znali gotovo o modrcih povedat še marsikaj. Znali bi predlagat, kdaj naj kakšna gospa ali gospodična nosi modrc in k čemu, vedeli bi, kdaj ne nosi pravega, situaciji in trenutku primernega. Vedeli bi tudi katero številko in kakšno košarico, rabi, pa če in kako naj bo podložena, pa še marsikaj drugega bi vedeli.

Seveda modrosti ne raste na hruški, da bi vam padla na glavo, oz. bi vi to s kakšnim neposrednim uvidom. Sorry ponavadi, ne gre brez (bele magije ???) trdega dela na modrocih, s katero si človek počasi nabira modrost in izkušnje.

Tako da dragi modreci, vaše modrosti vam ne priznamo, če ne boste podali kakšnega bolj konkretnega dokaza vaših izkušenj in dejanske modrosti, ne pa operirali s tako meglenimi pojmi kot so barve. Sicer vam ne preostane drugega, kot nazaj na modroc tudi z modrci postajat modrec.

x
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #47 - 14.10.2002 at 19:50:40
 
m wrote on 14.10.2002 at 16:50:04:
Jao, Andres, svetlo siv! ??? A to sploh obstaja? Wink

Ampak dajte mi razložit, fantje, kaj je tak finega na tistem Polzelinem jumbo plakatu?  Undecided Meni (ki sem potencialni kupec njihovih izdelkov) se ne zdi nič posebnega. Wink


Marjana!

Svetlo siv na tvoje blond lase mora pa ja pasat. Mal te postara v joške to je res, sam nč bat Marjana. Neki sem pozabil napisat.  Jaz sem mislil barve kot sem napisal, ampat material tisti svetlikajoči sem pa poabil napist, ne pa navaden platn.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #48 - 14.10.2002 at 19:59:58
 
x wrote on 14.10.2002 at 17:35:34:
Dragi moji modreci,

V primeru, da bi bili zares pravi modreci, potem bi znali gotovo o modrcih povedat še marsikaj. Znali bi predlagat, kdaj naj kakšna gospa ali gospodična nosi modrc in k čemu, vedeli bi, kdaj ne nosi pravega, situaciji in trenutku primernega. Vedeli bi tudi katero številko in kakšno košarico, rabi, pa če in kako naj bo podložena, pa še marsikaj drugega bi vedeli.

Seveda modrosti ne raste na hruški, da bi vam padla na glavo, oz. bi vi to s kakšnim neposrednim uvidom. Sorry ponavadi, ne gre brez (bele magije ???) trdega dela na modrocih, s katero si človek počasi nabira modrost in izkušnje.

Tako da dragi modreci, vaše modrosti vam ne priznamo, če ne boste podali kakšnega bolj konkretnega dokaza vaših izkušenj in dejanske modrosti, ne pa operirali s tako meglenimi pojmi kot so barve. Sicer vam ne preostane drugega, kot nazaj na modroc tudi z modrci postajat modrec.

x


X!

Ja, ti si bržkone večji modrec kot mi.  A veš v tej začetni fazi, torej povsem  na začetku,  smo šli na barve.  
Do tistega dela, katera mora imet zajlo pod joškam  Grin Grin, katera pa elastiko še nismo prišli.

Si se pokazal kot moder, ampak če nam zdaj pobegneš te bomo žal pozabil, zato pač še en modrec manj.  Ocenjuj še ti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #49 - 14.10.2002 at 20:18:13
 
Joj smo Ano pozabil. Sem jo dodal v osnovnem textu na drugi strani tega topica. http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103455...



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #50 - 14.10.2002 at 22:24:32
 
m wrote on 14.10.2002 at 16:50:04:
Jao, Andres, svetlo siv! ??? A to sploh obstaja? ;)

Ampak dajte mi razložit, fantje, kaj je tak finega na tistem Polzelinem jumbo plakatu?  :-/ Meni (ki sem potencialni kupec njihovih izdelkov) se ne zdi nič posebnega. ;)


Kot se normalno dogaja, so taki plakati namenjeni obema spoloma: ženskam za to, da se po eni strani zgražajo nad vulgarnostjo, po drugi strani pa občudujejo linijo; moškim pa zaradi splošnega sporočila, ki ga plakat daje. In če bi bil plakat všeč vsem ženskam, bi Polzela obogatela čez noč, ker bi ženske mrzlično nakupovale izdelek.

A si videla plakat za Peko? No, kaj ima veze erotično perilo s čevlji? Enostavno....sporočilo je večplastno: prvič čevlji, drugič pa možen namen uporabe.

Glej, jaz študiram karte. Na njih so simboli, ki nam kažejo pomen. ker to že eno leto aktivno delam, začenjam gledati tudi simbole tudi na vse reklame, ki mi pač padejo v oči. In sporočilnost je res WOW. V glavnem je rdeča nit reklam SEKS v nežni, prijetni, poželjujoči in vzvišeni obliki.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #51 - 14.10.2002 at 22:30:16
 
Pa da ne pozabim.....

Marjana..........črne barve s spodnjim nepresojnim delom in zgornjim prosojnim delom obogatenim s drobno fantazijo. Zadaj zapenjanje na tri kaveljčke. Otip: satenast

Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #52 - 14.10.2002 at 22:36:58
 
x wrote on 14.10.2002 at 17:35:34:
Dragi moji modreci,

V primeru, da bi bili zares pravi modreci, potem bi znali gotovo o modrcih povedat še marsikaj. Znali bi predlagat, kdaj naj kakšna gospa ali gospodična nosi modrc in k čemu, vedeli bi, kdaj ne nosi pravega, situaciji in trenutku primernega. Vedeli bi tudi katero številko in kakšno košarico, rabi, pa če in kako naj bo podložena, pa še marsikaj drugega bi vedeli.

Seveda modrosti ne raste na hruški, da bi vam padla na glavo, oz. bi vi to s kakšnim neposrednim uvidom. Sorry ponavadi, ne gre brez (bele magije ???) trdega dela na modrocih, s katero si človek počasi nabira modrost in izkušnje.

Tako da dragi modreci, vaše modrosti vam ne priznamo, če ne boste podali kakšnega bolj konkretnega dokaza vaših izkušenj in dejanske modrosti, ne pa operirali s tako meglenimi pojmi kot so barve. Sicer vam ne preostane drugega, kot nazaj na modroc tudi z modrci postajat modrec.

x


Draga ali dragi X.

Se popolnoma strinjam s tabo. Vendar ne pozabi, da se nikoli ne more debata razviti v eni sekundi.

Vem, da bi rad-rada nasvet.

Zato počakaj še malo. Tudi ti prideš na vrsto. Sedaj smo pri osnovnih barvah, kmalu pa bomo prišli na drugo.

Zato potrpi samo še malo. Ne prehitevaj brez potrebe.

Sicer pa dobrodošel - dobrodošla na forumu.

Borut


Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #53 - 15.10.2002 at 00:23:45
 
Kva vse je pa men prhranjen!?!  Cheesy
Na to, da pa modrca kakšni tut nosit ni treba (in je vesela, da je tko), pa niste pomisl'l, kokr uspem razbrat.  Wink
Če mi je zato še kak bolj teoretičen modrec več prhranjen, mi je to pa tut čist kul.  Grin
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #54 - 15.10.2002 at 00:27:22
 
ARS wrote on 15.10.2002 at 00:23:45:
Kva vse je pa men prhranjen!?!  :D
Na to, da pa modrca kakšni tut nosit ni treba (in je vesela, da je tko), pa niste pomisl'l, kokr uspem razbrat.  ;)
Če mi je zato še kak bolj teoretičen modrec več prhranjen, mi je to pa tut čist kul.  ;D



Zakaj pa modrca ne nosiš? Sicer si predstavljam razlog, zanima pa me tvoje mnenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #55 - 15.10.2002 at 00:34:57
 
Quote:
Zakaj pa modrca ne nosiš?


Ker si to lahko privoščim!   Cheesy

Moje mnenje?
So mi prav smešni z vsemi tistimi "push them up & together" ino podobnimi funkcijami, a še najbolj mi je mem utesnjenost v njih; meni.
Back to top
« Last Edit: 15.10.2002 at 11:06:07 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #56 - 15.10.2002 at 02:40:23
 
ARS wrote on 15.10.2002 at 00:34:57:
Ker si to lahko privoščim!   :D

Moje mnenje?
So mi prav smešni z vsemi tistimi "push them up & together" ino podobnimi funkcijami, a še najbolj mi je mem utesnjenost v njih; meni.


Torej v katero kategorijo spadaš? Kaj pomeni, da si to lahko privoščiš obenem pa se počutiš utesnjena v njih?

Sedaj si lahko mislim, da si še zelo mlada ali pa kaj drugega.

Mislim, da je ta ženski rekvizit podoben moški kravati. Mnogo ljudi utesnjuje. Eni jo morajo nositi zaradi okolja, drugi v tem uživajo.

Osebno sem mnenja, da moderc, ki ga ženska nosi, pove ogromno o njej. Tako barva kot oblika, material in način pokrivanja le tega z oblekami. Tu se vidi, koliko ženska da nase. Lahko si ga nadene glih tako, samo da je, lahko pa si ga skrbno izbere.

Moderc ni nujno zlo ali potreba ampak način izražanja, način razmišljanja in način ljubezni.

In tisti moški, ki se tega ne zaveda, je v svoji notranjosti mrtev.

To je moj osebni pogled. Ni nujno, da se vsi moški strinjajo z mano.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #57 - 15.10.2002 at 07:01:05
 
Andres wrote on 14.10.2002 at 14:12:50:
In seveda imas kaksno sliko?
Andres





Z ali brez ? Obleke mislim.  Grin Wink

akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #58 - 15.10.2002 at 07:05:37
 
Andres wrote on 14.10.2002 at 02:53:30:
Amstel:  Andres ne glasuje

Devi:   Svetlo rdeč.

Alenka07-Svetlo moder--bi ga moral jaz izbrat

Suzi13---   Črn

Anuk--- vinsko rdeč

Kali----svetlo rdeč

Marjana----svetlo siv

Ana-------   Svetlo rdeč s tenkim modrim čipkastim robom.




Andres



He, he sem se že včeraj sprehodila mimo, pa me niste opazli, zdaj pa moram povedat (s polno sape):
mi je všeč tale seznam še bolj pa barva mojega modrca: tista v živo je boljša, vsaka podobnost, ki bi bila možna z realnim stanjem je naključna  Smiley

samo da mi zdajle ni treba še v trgovino - čeprav spodnje perilo najraje kupujem, mi pa dela hudo, ker ne morem zdaj odpirat topika na dilemo moških spodnjic ali boksark; bom se pa pozanimala kako zakon rešuje to vprašanje - po filozofiji sodim med praktične etičarke, če koga zanima Grin Grin

OK, upam, da boste še naprej pesnili na to temo, citat je v živo zadet (ker nisi prerokovalec Andres, je pa vsaj sumljivo Wink)

Karmen


Borut je sicer obljubil, da bo barvo preveril na modrcu na naramnici "Pod uro", pa mu prava karta ni "prijela", ker je spal ob nepravem času  Undecided
Back to top
« Last Edit: 15.10.2002 at 17:38:59 by anuk »  
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti
Reply #59 - 15.10.2002 at 07:16:01
 
Andres wrote on 14.10.2002 at 20:18:13:
Joj smo Ano pozabil. Sem jo dodal v osnovnem textu na drugi strani tega topica. http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103455...
Andres



Grin si se nategnil Grin
ana pa ne nos modrcov
nima navade zapeljevat pa se delat erotično pa tako dalje, partnerja nima, da bi morala njega rajcat, tako da se bolj svobodno kar brez modrca počuti

jeeeh! svoboda.... Kiss
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11