Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3781 times)
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Potrebujem pomoč
11.10.2002 at 16:14:48
 
Ne vem,če tole spada sem,pravzaprav sploh ne vem če spada kam...a potrebujem Vašo pomoč.Kakršnakoli informacija,smernica mi bo prišla prav.
A zato morate vedeti malo več...

Več kot pol leta že na mobilni telefon prejemam resnično utrujajoče klice.
Začelo se je z skrito številko na katero se jasno nisem oglašala.Kasneje mi je številko prikazal...Gre za mobi uporabnika (jasno),040...
Na začetku (ker številke nisem poznala)sem se javljala,a je takoj-še predno sem se oglasila,prekinil.Tekel je drugi mesec,povprečje klicev pa je bilo 25-30/dan...
Seveda se razen prvih 5 krat nisem več oglašala in to ga je očitno pripravilo do tega,da je začetek 3 meseca poslal prvi sms,v katerega je vpletal fantov samomor,ter mojo podobo-kot jo vidi On.Verjemite,nič lepega...

Takrat mi je pozvonilo,da bi bilo dobro ukrepat (prestrašila sem se,priznam),na začetku sem verjela,da se bo človek naveličal.Torej...šla sem k kriminalistu in stvar prijavila...

Ne vem točno pod kaj je podal ovadbo-nadlegovanje ali celo ogrožanje...a potem se je začelo to noro čakanje in nemoč...


Vedela sem namreč,da je številka mobi uporabnik in da človek to številko uporablja izključno zame.Lahko bi sicer poklicala na simobil,si zabeležila zadnjih 10 klicev in številko bi mu blokirali-a to bi bila samo trenutna rešitev.
Zakaj?
Po vsem tem času sem prepričana,da ne bo odnehal.Ja,številko se da blokirat,a vsi vemo.da lahko vsake 5 minut stopi po novo.Na dosegu so na vseh petrolih,poštah...

Skratka,preden javna tožilka da zeleno luč za ukrepanje preteče veliko vode.Tudi tokrat je bilo tako...klici pa so ostajali.
Tudi z sms-ji ni skoparil...Kasneje je vedno bolj grozil.Seveda sem z njimi pridno zalagala kriminalista,misleč da rezultat vseeno kmalu bo...a spet napaka.

Medtem časom sem seveda izločila ljudi,ki bi bili česa takega sposobni.Tako da,ostajal je samo eden-pravi.
Torej-vem kdo je,a nimam dokaza...

Ne da se mi opisovat še cel kup ostalih stvari,naj povem samo to,da je vse skupaj šlo tako zelo daleč,da me je zasledoval,ponoči metal kamenčke v moje okno.Skratka,če sem delala ponoči sem se domov odpravljala v spremstvu policije.
A očitno še ni bilo dovolj...

Vse kar vam razlagam ve tudi kriminalist,a pravi da ima vseeno zvezane roke.

Prejšnji teden me je poklicala znanka in povedala,da je taisti človek nadlegoval 1 leto (po telefonu) njeno sestro.1 leto!!!!!
Šla mi je celo toliko na roke in rekla,da je sestra pripravljena vse kar razlaga meni,povedati tudi kriminalistu.Celo njena mama mi je obljubila pomoč-ona je bila tista,ki mu je s pomočjo izpiska telekoma (klical je namreč na domač telefon),dokazala krivdo...
Njegov komentar;Kaj mi pa moreš....

Pred nekaj dnevi sta poklicali še dve deklici.Njima je počel enako,le s to razliko,da nista imeli dokazov.
Žal ga nobena izmed teh ni prijavila.

Naj povem,da govorim o človeku,katerega sem spoznala kakšnih 8 mesecev nazaj,prej za njega niti slišala nisem.Star je okrog 35-38 let,samota.Lastna mama je za njega kurba in podobno...

Jasno je,da je človek bolan.Še bolj jasno pa je,da tega nikoli ne bo priznal.

Pozabila sem povedat,da ga je prejšnji teden kriminalist pozval na pogovor,a jasno...ker ni dokazal,je bilo vse skupaj le SKLEPANJE...
Normalno,da je dotičnež zanikal.

Telefoni pa še kar zvonijo in to v najbolj nemogočih urah.

Ta človek se sicer ne pojavlja več v moji bližini,a vem da me zasleduje še kar,velikokrat ga opazim.In verjemite občutek ni prijeten.

Počutim se kot bi se vrtela v krogu,najbolj pa me žalosti spoznanje,da je tak človek tako zelo zaščiten.Zato...če mi kdo zna svetovati,kaj bi se še dalo narediti,da mu nekako DOKAŽEM kar že vsi vemo,prosim...
A prosim ne recite mi naj zamenjam številko.Poleg posla,ki me veže nanjo,je tukaj še resnica,da ta človek živi v moji okolici,kar pomeni,da bi glede na vse ostale,ki mojo številko potrebujejo,kaj kmalu dobil tudi novo.Naj jih menjam kar naprej?

Ne samo zaradi mene in deklic pred mano,tudi za tiste ki bi mogoče še prišle ga je treba ustavit.Na to, kako daleč je sposoben iti niti ne razmišljam,napovedi so vse prej kot lepe...

Vem,da obstaja način-mora obstajati.Moram ga ustavit...le da zaenkrat ne vem kako.

Za pomoč se Vam najlepše zahvaljujem,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Potrebujem pomoč
Reply #1 - 11.10.2002 at 17:03:05
 

Mene je pred leti en tip moril na normalen telefon. Mi je zvonil tud sred noči in mi dihal v telefon. Je tud trajal dobro leto vse skupaj, ampak ker takrat še ni bilo ISDN, nisem nikakor mogla pogruntat, kdo je. Me je pa tko imel da bi izvedla, da sem bila kar frustrirana od tega. Glede na to, da sva iz istega konca, je možno da je to ista oseba, starost tudi nekako ustreza. Tko da, Katarina, če bi jaz, kot ti, vedela kdo to je, naberem ene par krepkih kolegov, pa dam njega zasledovat, pa mu s kakšnimi bulami zagrozit. Al pa ga kam zapelat, pa mu mal strahca v kosti naložit. Na temo je več varjant. Lahko tud kdo "slučajno" mimogrede tud kakšno dokazno gradivo najde. Samo, moraš pa imet zaledje, če je možno tud na policiji, pa diskretnost je važna. Pa živce moraš met, pa moč..., kar že mal prezahtevno ali ne.

Mogoč to zlo nasilno izgleda, ampak dvomim da se stvar da rešit s pošiljanjem dobrih misli. Bova vidle, kaj bo še kdo predlagal.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Potrebujem pomoč
Reply #2 - 11.10.2002 at 18:00:42
 
Nerodna zadeva, ker gre očitno za moteno osebo.
Bolj kot se razburjaš, več energije mu daješ in ga vzpodbujaš v njegovem početju.

Pred časom se je znanec v družbi pošalil, da je v takem primeru najbolje nabaviti številko 090 in se potem veseliti prav vsakega klica, saj pomeni dodaten zaslužek.

Tudi če ni 090, mislim, da današnja tehnika omogoča, da je mogoče klice na avtomatsko tajnico (glasbeni vložek) preusmerjati, pol pa naj gor visi, kolikor hoče, saj gre tako vse na njegov račun. Enkrat se bo že naveličal colat.



Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Potrebujem pomoč
Reply #3 - 11.10.2002 at 19:20:05
 
Nekaj tehničnih nasvetov, ki ti morda lahko olajšajo življenje.

Pri nekaterih telefonih lahko nastavljaš različne melodije zvonenja, za različne klicatelje. In ti si lahko za tvojega težaka nastaviš, da ti telefon sploh ne zvoni. Tako, da bo tip moral kupiti za vsak tvoj odgovorjen klic novo kartico. Tako, da tega ne bo počel pogosto. Storitev CFC, ki bi omogočila pogojno in takojšnjo preusmeritev klicev recimo z neke številke po tvoji izbiri na drugo številko po tvoji izbiri, ni nekaj običajnega, bi se morala o tem pogovorit s svojim mobilnim operaterjem.

Ampak če hočeš večji mir in se znebit strahu boš morala zamenjati številko.

Ti priporočam, da si omisliš celo dve novi številki, eno zasebno in drugo službeno. In strogo ločiš, katero daš komu. Namen dveh številk je, da če ti tip odkrije osebno številko, ti ni treba menjati službene in iti skozi cel zoprn proces obveščanja partnerjev.

Prav tako si lahko pripraviš postopek vnaprej, ki bo vse, ki morajo poznati tvojo osebno številko, hitro in učinkovito obvestil o tvoji novi številki. Recimo kot mailing listo preko katere pošlješ SMS sporočilo.

Tako lahko kasneje večkrat in hitro menjaš svojo osebno številko. Novo službena pa je samo za službene potrebe in paziš komu jo daš naprej. Nikomur ne poveš, da imaš dve številki.

Kar se izvedbe tiče, recimo Mobitel ponuja storitev ALS, ki ti omogoča imeti dve številki na eni kartici, tako da ti ni treba kupit še enega telefona ali dodatka, ki bi podpiral dve sim kartici. Večina sodobnih telefonov, tudi tistih za 1 sit, to storitev podpira.

Če si zares 100% kdo ti teži, in poznaš njegov telefon, in še nekatere druge podatke, lahko tudi ti njemu pošteno zagreniš življenje, še posebej, če ti pri tem še malo pomagajo prijatelji. Je samo od tvoje domišljije odvisno, kako in koliko. Ampak prej zamenjaj številko.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Potrebujem pomoč
Reply #4 - 11.10.2002 at 19:39:53
 
Cel kup podrobnosti sem pozabila povedati.

Moj telefon mi omogoča preusmeritev na ljudi s seznama.Kar pomeni...
Ko preusmerim klice na samo številke iz seznama,me telefon zazvoni le če me kliče kdo od teh desetih,ki jih imam v seznamu.
Tko,da ravno zbuja me ne...

Vsi ostali,ki jih v spominu nimam me ne dobijo,a vseeno vidim da so klicali...In ko pogledam svoj telefon zjutraj in vidim..ne vem 30 neod,klicev-njegova številka,mi rata slabo.

Ja,tudi sama razmišljam o zamenjavi telefonske,a še vedno mislim,da obstaja način da jo dobi.Ni pa mi do tega,da bi zaradi tega bolanega človeka kar naprej menjala številke.Sem Ti pa bp hvaležna za čas,ki si si ga vzel.Vem,da mi v skrajnem primeru preostane samo to.

Kar se tiče tega,da bi zbrala par medvedov,ki bi ga pošteno prebutali.Ja...tudi  to mi (sploh v zadnjem času,ko ni stimulacije s strani policije)čedalje bolj hodi po glavi.A...vseeno,ne vem česa vse je sposoben,lahko se naredi,da bo udarec vrnil...

Nočem igrati heroja,čeprav verjetno izgleda tako.
A res bi rada nekaj kar bi DOKAZALO da za vsem tem stoji On.Kaj pa vem...mogoče bom s tem  "pršparala" kakšen kos poti deklici,ki bi bila za mano.


Že nekaj časa razmišljam tudi o sms-bomberju.Če mi ne uspe zbrati česa oprijemljivega,se bom poslužila slednjega-pa naj kupuje kartice.

Ja,lahko bi mu zagrenila nadaljno pot...a tako prekleto utrujena sem od razmišljanja,kako razmišlja.Res...


Morda kdo ve?Res ni variante,da se dobi uporabnika mobi kartice?



LP
Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Potrebujem pomoč
Reply #5 - 11.10.2002 at 20:08:14
 
Mobitel ti ga lahko v Ljubljani in v drugih mestih, kjer je gostota celic večj, zlocira na cca. 100 m natančno (ali pa morda celo sedaj še bolj) v kateremkoli trenutku, če ima le vklopljen telefon. Imajo verjetno tudi arhiv lokacijskih podatkov za več let nazaj.

Po mojem bi lahko na ta način zožila krog osumljencev za tega tvojega težaka, če seveda ne stanuje ravno v kakšni stolpnici sredi blokovskega naselja. 100% ti ga pa ne morejo identificirat.

Zunaj urbanih predelov je natančnost geografskega lociranja bistveno manjša, na srečo pa tudi gostota prebivalstva.

Kako je s tem pri Simobilu ne vem, predstavljam si, da je zelo podobno.

Problem je, da so to hudo občutljive zadeve in ti mobilni operater niti slučajno ne bo omogočil ogleda teh podatkov. Mogoče, mogoče, pa bi jih morda lahko dobil kakšen kriminalist, če bi zanje uradno ali manj uradno zaprosil, ampak za kakšno obtožnico pa to še ni zadosti, nič od tega po mojem ni sprejemljiv dokaz, kvečjemu bi lahko spet malo pritisnili na tvojega težaka, oz. ti bi bila prepričana, da medvedje ne delajo prehude škode.

Pa zaradi vseh drugih upam, da policija do teh podatkov ne more ravno, kadar si zmisli, kljub temu, da zadeva verjetno še ni zakonsko regulirana.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Potrebujem pomoč
Reply #6 - 11.10.2002 at 21:33:37
 
Zadeve se sicer ni težko lotiti tako, da se bo tip po temeljitejši obdelavi znašel na urgenci, vendar se tak (barbarski) način, ki je kratkoročno zelo učinkovit, na daljši rok v isti meri povrne.

Z blažjo obliko odpora, z raznimi (sms) bombarderji in podobnim, se spustiš na njegov, njemu enakovreden in njemu všečen nivo. Tu se lahko celo zaplete, če se tip domisli in te z malo več sreče, kar je v našem pravnem sistemu možno, z neizpodbitnimi dokazi obtoži, nič manj in nič več kot - nadlegovanja. Vsako izgovarjanje, da je on začel prvi, izpade v najboljšem primeru smešno, v najslabšem pa neumno.


Prijetne in manj prijetne preizkušnje, s katerimi se v življenju srečujemo, smo si nase navlekli kar sami in bolj krčevito se jih otepamo, bolj se nas oklepajo.


Kot je že Don Juan v razgovoru s Castanedo lepo povedal:

Če mora bojevnik v čemerkoli uspeti,
naj ta uspeh pride nežno,
z obilico truda,
a brez napetosti in obsedenosti.



Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Potrebujem pomoč
Reply #7 - 12.10.2002 at 04:30:39
 
Bardo_Thodol wrote on 11.10.2002 at 21:33:37:
Kot je že Don Juan v razgovoru s Castanedo lepo povedal:
Če mora bojevnik v čemerkoli uspeti,
naj ta uspeh pride nežno, z obilico truda, a brez napetosti in obsedenosti.

Punca, so te pa resn uzel.
Je hudič, če s na telefon prleplen.
A ti energje ne rabš kje drge bl kokr pa tle?

Tut brez en velik truda gre (zihr Castaneda kej še naprej naplete). Jest nečakinji rečem, k pojamra, kuko so jo kej, pa jih-jim je nazaj, pa... da ji bojo tolk časa ta kej, dokler bo njih-njim nazaj; če jih pr mir pusti, bojo nehal sami, prej al slej.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Potrebujem pomoč
Reply #8 - 12.10.2002 at 12:18:29
 
jest sm meu podobno izkušnjo z 'mulci' k so me moril po telefonu, začel so me pa morit zato ker sm jih skinu z bratovga telefona, ene par cifr sm pol klicu tolk cajta nazaj da sm dubu na telefon odgovorno osebo - beri očeta, ostale pa sm kr izključt dal ... preprosto napišeš zahtevo in oni jih parkrat opozorijo, pol pač izključijo ...

tvoja rešitev ... kolkr razumem veš modelovo telefonsko ... kriminalist (do konca butast) naj na mobitelu preko sodnice zahteva izpis klicev iz te številke, ker (če) se tvoja gor pojavlja, ga kriminalist samo še z nalogom za preiskavo obišče, se z njegovega telefona pokliče na svojega in zapleni telefon kot dokazno gradivo. to ponavlja (sej ma ja tako službo) dokler sodnica ne zavrti mlinov in modela obsodi na čuzo ...

lahko pa preprosto tuki gor obaviš težakovo telefonsko in mu bomo mal 'grde' sms-e pošiljal ... al pa še boljš - lepe misli ... mi, ne ti ... pa nej NAS toži zaradi nadlegovanja ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Potrebujem pomoč
Reply #9 - 12.10.2002 at 15:58:06
 
No,včeraj smo se z prijatelji domislili še nečesa...

Ker normalno s strani policije ne gre pričakovati ukrepanja,bom pozkušala vso stvar mal zavrteti.Pa kar bo,pač bo...

Skratka...njegovo telefonsko številko bom dala preusmerit na policijo(nisem se še čisto odločila ali naj preusmerim na klasično 113-al kolk je že,še bolje pa se mi zdi,bo številka lokalne pol.postaje).
Čakam na aparat,ki mi bo to omogočil,moj telefon namreč ne more preusmerit samo enega klica.

BonSens...če bi bila ignorancija dovolj,bi ta človek že zdavnaj odnehal.Ali pa sem jaz nora,ker se mi zdi tako?


Lp,

Katarina

Si predstavljate...?Vsakokrat ko bo klical mene,bo dejansko klical policijo.
Naj vidijo kako je,mogoče se bodo (ma,sigurno se bodo,potem le zmigal-jaz sem žal premajhna riba).



Bp,

Ja,prvič ko sem govorila s kriminalistom mi je povedal kaj vse se da narest,da izsledijo klicatelja.Tudi vse te lokacijske naprave je omenil...A le omenil.Na moje vprašanje,zakaj preko njih ne urgira je odgovoril,da nima pristopa.
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Potrebujem pomoč
Reply #10 - 12.10.2002 at 16:10:58
 
izsledijo jih ne ker nimajo dovoljenja, naloga za preiskavo, se mi zdi ... tega izda sodnik/ca ... mobitel potem mora pokazat podatke (ne tebi) ... to bi mogl bit dost izi u bistvu

čist tko usput, kaj imaš ti s tem modelom da ti je začel utrujat ... mislm, sej veš ... od prej ... karma in to, kaj je lekcija tuki?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Potrebuješ odklop, Katarina
Reply #11 - 12.10.2002 at 17:51:26
 
Katarina, se mi je zazdel, da nekak kar uživaš v štoriji - maš neki za počet, pa u iber cajta ti vzame; pa je dan mem, dnevi ... Kako prikladno. Brez zamere, a nase pozornost mam pa že rajš drgačne sorte, pa bl produktivne; če že. Inštitucije zaktiviraš, hordo enih ljudi, forumovce, prjatle, znance ... Ojla, ni švoh.

Ja, tut mene zanima, za kaj v bistvu gre pri temle tipu, kva nočeš videt, še manj pa spedenat. Sej je simpl, a ti nobenga simpl ne bi. Ne zamenjaš cifre. Ne daš gmaha (milo za drago - ma garant se ne obnese oz. vse na kub nazaj dobiš). Ne daš njegove cifre sem gor (pa da mu enga pozitivizma zateženga zliframo na tone). Pa ne bom naprej povzemala od drugih simpl receptov.

Skratka, sam eno al pa par simpl potez nared, pa svojo pozornost drugam usmer. Težko da je? Težko je kar naenkrat s praznino v seb dilat, vem. Lohk pa; če sploh oz. ko čš. Ej, punca ...  Roll Eyes
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Potrebujem pomoč
Reply #12 - 12.10.2002 at 19:11:55
 
Vsakegemu,ki pomisli da v vsem tem uživam bi dala za en teden svoj telefon.Pa naj si sam določi stopnjo užitka...

Zakaj se tako zelo trudim,da bi mu nekako stopila na prste?
Ne zaradi preveč časa,ne zaradi kakršnekoli uživancije...

Ko se enkrat naveličaš čakat na "mir",kakršnokoli obljubljeno pomoč,ki je ni...,karkoli,samo da se neha ta živčna vojna,predvsem pa ...ko upaš da je danes tisti večer,ko ne boš več gledal naokrog,ko se vračaš domov in se zvečer ko ležeš v posteljo ne boš zdrznil ob vsakem šumu...takrat ponavadi prekipi.
Vsaj meni je,zato sem se obrnila tudi na Vas...

Po pravici povedano zbodla so me nekatera namigovanja.A ne zamerim...predvidevate,vem da se ni lahko postavljati v kožo nekoga drugega.

Kakšen odnos imam s tem človekom?
Hmmm...
Imam lokalček v katerem se je kot gost začel pojavljati malo več kot 8 mesecev nazaj.Pred tem ga nisem poznala,niti slišala zanj,kljub temu da živi na istem predelu Gorenjske.Prihajal je sam ali z prijateljem.Navezal je stik s puncami,ki delajo pri meni,ker pa v lokalu delam tudi sama,je normalno prihajal tudi na moje izmene.

Vedno poln negativne energije,zagrenjen,vsi okoli njega so bili luzerji,celo na lastnih prijateljih je našel napake.

Če sem kaj takega,rekla,naredila...?
Ne vem.Gostinstvo temelji na prijaznosti-vsaj pri nas,mogoče si je prijaznost narobe razlagal,mogoče sem mu postala všeč,mogoče se mi je hotel približati,pa je našel ta način...Milionkrat premleta razmišljanja.

Enako se je začelo in nadaljevalo z deklicami,o katerih sem govorila v prvem oglašanju.

Po petkrat,šestkrat v enem dnevu je prihajal na izmeno,ostajal dolgo.Včasih govoril,spet drugič bil popolnoma tiho...

Na začetku vseh teh klicev sem se obnašala normalno,tak je bil dogovor s kriminalistom.Tudi kasneje sem še pazila na obnašanje,kar pa je vse prej kot lahko-prepričana sem bila namreč,da za vsem tem stoji On,res pa je da takrat še nisem imela vseh teh informacij,ki jih imam danes.Zadnje dva meseca ga v lokal ni več.Dela sicer obvoze,preverja če sem v službi,vozi se okrog stanovanja kjer živim in pd.

To je to.
Pozabila sem povedat še nekaj...Nimam fanta,živim sama,vsi moji prijatelji - ljudje,ki me obkrožajo,pa so z te številke,ki teži meni dobili grozilna sporočila (mogoče je podatek,da so sms-je dobili samo moški prijatelji).

Vse te stvari vem,ve jih kriminalist,vedo jih moji prijatelji in zdaj jih veste tudi Vi,a se še vedno ne premakne.

Zakaj se še vedno branim zamenjave številke?Ne zato,ker bi v tem kar se mi dogaja uživala,še zdaleč ne...pač pa je to skrajna možnost,ki jo bom izvedla,če ne bom našla načina,da dokažem,da mu nekako stopim na prste.Zaradi sebe,deklic pred mano...če je to počel do sedaj bo počel še naprej.

Tako povedala sem Vam...Hvala za oglašanja,hvala za pomoč.Sedaj bom s to prošnjo zaključila.Razpisala sem se zato,ker je to (žal) tisto okrog česa se vrtijo moje misli,moji če želite živce,zato da bi poizkusila rešit stvar po svoje,če ima že kriminalist zvezane roke...ne zato,ker bi imela preveč časa.Sploh ne...

Telefonska številka je 040 599 158.Počnite z njo kar želite...Če nanjo pokličeš se kar naprej oglaša te.predal,ali pa je nedosegljiva.

Lep pozdrav,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1