Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 12
(Read 47878 times)
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #45 - 19.11.2002 at 20:37:30
 
OI!
Sem zadnjič poslala mail na seizmološki zavod Slovenije in mi je gospodična odpisala nazaj in mi poslala link, kjer sprejemajo napovedi potresov.

Da pa ne boste mislili, da se je nehalo trest, SE NI, včer zvečer se je treslo, ampak ne sporočam več, ker je že malo dolgočasno, saj sem očitno edina, ali pa sem edina, ki to sporoča. Tongue
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Potresi
Reply #46 - 20.11.2002 at 00:29:10
 
Ja, draga Pegaz, očitno si edina na forumu s temi sposobnostmi, zato nas le obveščaj! Smiley

Drgač bi bilo pa fajn, če bi lahko še kaj več napisala, npr. kje misliš, da bo treslo, kako močan potres bo... Me ful zanima še kak podatek, ker v bistvu se Zemlja tako ali tako vedno kje trese.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #47 - 27.11.2002 at 16:28:20
 
Ola!
Sem vesela, da kdo odpiše, hvala Kali.
Kje se trese, na žalost ne vem, toliko se ne ubadam s temi stvarmi, ker jih imam vse več, tko da časa zmanjkuje tudi za naš forum. Grin
Ampak mislim, da jst (una druga jst), vem, kje trese, predvsem odsanjam, vendar zadnje čase mi zmanjkuje pozornosti za spominjanje sanj. Lips Sealed

Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #48 - 06.12.2002 at 11:10:51
 
včer zvečer 8)
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #49 - 23.12.2002 at 16:30:35
 
predvčerajšnjim, včer, po moje bo pokal,  8)
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Potresi
Reply #50 - 23.12.2002 at 16:51:18
 
hej, Pegaz, si spet tukaj Kiss
sem že kar malo pogrešala potresne napovedi...da bo pokalo praviš? na katerem koncu? se ti kaj zdi...?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #51 - 24.12.2002 at 16:05:22
 
Ojla Devi. ja zadne čase mam bolj malo časa za internet,
tko da nisem sproti obveščala, lahko pa rečem le to, da ni konec šejkanja.
Na katerem koncu Slo ali našle Zemljice pa ne bi vedla.
Vem le to, da zvečer, ko sem bezdela, sem čutla mojo lepo Zemljico, k vibrira tako lepo, da mi kr srček zapoje, ko jo čutim,
vendar nisem pa tko hepi, ko šejka u iber.
Čeprav pravijo, da bo leto 2003 bolj mirno in bolj humano, lahko rečem, da res bo, vendar BO za ljudi, k so za to delali, ne pa za vse ljudi in ne za vse države.
Saj vidite, Amerika obstaja le še pod krinko, KAO obstaja, čeprav uradno je ni več, ker je zravnana z zemljo.
  They are all death, they just don*t know it - yet.

   Lepo vas pozdravljam, JST - Pegaz in vam vsem skup želim Božanske praznike! Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #52 - 10.01.2003 at 14:21:12
 
ola!

Devi, moram ti povedat, da zadnjič, ko se je treslo, sem ugotovila, da resnično lahko TUDI ugotovim, kje bo.
Vendar ne točnega mesta, ampak smer npr.: S-J , V-Z,...
No, če sem zdele ugotovila, da lahko določim smeri neba, oz., v kateri smeri se trese, potem lahko tudi točen kraj. 8)
Očitno sem sprožla namero in zadnič sem začutila, da me viha v določeni smeri, ki pa je vsakič drgač.
No, sedaj namera dela, da bom ugotovila, KJE? Grin

I*ll let you know! Roll Eyes
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Potresi
Reply #53 - 10.01.2003 at 16:33:58
 
Hej Smiley

ko začnem nate mislit, pa se spet spraševat, kje neki si...se ti čez par dni pojaviš...dobra naveza tole Wink
Quote:
Devi, moram ti povedat, da zadnjič, ko se je treslo, sem ugotovila, da resnično lahko TUDI ugotovim, kje bo.
Vendar ne točnega mesta, ampak smer npr.: S-J , V-Z,...
No, če sem zdele ugotovila, da lahko določim smeri neba, oz., v kateri smeri se trese, potem lahko tudi točen kraj.
Očitno sem sprožla namero in zadnič sem začutila, da me viha v določeni smeri, ki pa je vsakič drgač.
No, sedaj namera dela, da bom ugotovila, KJE?

I*ll let you know!

sej sem vedla da imaš ti še kakega asa v rokavu Wink
joj, sem vesela, da si to ugotovila Cheesy Cheesy

sem se zadnjič spomnila na ono: nikol ne dobiš (ne vem kaj že), ne da bi zraven dobil tudi moč, da to uresničiš...

zdaj sem pa čist frapirana, da je to res Grin
ti boš pa napovedovalka potresov počas postala...ja, kaj češ, tud kej hujšega bi te lahko doletelo 8)

čez kako leto boš pa prišla pa rekla...bejžte pod mizo, folk...začel so trest v Mb, enkrat približno ....zdaj ! Grin

ne veš, kako ti bomo hvaležni Smiley Cheesy
lupčka Kiss
pa dobre želje na tvojo namero !
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Potresi
Reply #54 - 10.01.2003 at 17:04:52
 
Devi wrote on 10.01.2003 at 16:33:58:
sem se zadnjič spomnila na ono: nikol ne dobiš (ne vem kaj že), ne da bi zraven dobil tudi moč, da to uresničiš...

Richard Bach: Iluzije

"Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš. Vendar moraš vseeno kaj narediti za to."

Točn tko....  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Potresi
Reply #55 - 10.01.2003 at 22:46:20
 
Pegaz, čestitam ti ob tvojem napredku, le pogumno naprej in nas pridno obveščaj!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #56 - 14.01.2003 at 11:00:48
 
alora

ja, zdele se že par dni šejka, bom rekla, da trese(sicer nimam še kompasa za določit strani neba), ampak približno, V-Z


Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #57 - 27.01.2003 at 14:27:31
 
alora,...... Shocked


tresl je včer, pa zdele tud,.... Tongue


            v-z
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #58 - 27.01.2003 at 14:28:06
 
alora,...... Shocked


tresl je včer, pa zdele tud,.... Tongue



                     V-Z   8)
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Potresi
Reply #59 - 04.02.2003 at 22:27:12
 
Danes sem nekje ujela, da se potresne stopnje v povprečju višajo....včasih smo imeli male potrese, zdaj pa so čedalje hujši...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 12