Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12
(Read 47923 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Potresi
Reply #60 - 04.02.2003 at 22:41:20
 
v bistvu potresi sprožajo nove in nove potrese...to bo še žur! Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Potresi
Reply #61 - 04.02.2003 at 23:56:12
 
Ne vem, če je to glih žur. A te ni nič strah, ko se trese? Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #62 - 08.02.2003 at 16:35:23
 
Ola, ja je res, da  moč potresov raste.
Morm rečt, da vsaka človekova misel, kar sem že govorila se mi zdi enkrat, ima svojo vibracijo, vsaka želja, vsak namen in vsako čustvo.
Čedalje več je agresije, ki sproža določeno moč in barvo vibracije. To lahko vidite po tem, da se vse več dela pizdarij. Kot vidite tudi, je autsajderjem uspelo prebiti opno zaščite naše ljube, še do nedavnega čiste Slovenije. Sedaj pa smo ostali brez kritja in smo se znašli na seznamu POGUBE in UNIČENJA. Zraven nam je pripomogel debil Bush, ki nas je (ne nas, ampak našo neumno vlado, ki bo naredila vse, da bo opažena - to seveda terja plačilo) lepo nategnu, vlado seveda, naivna raja ( MI) bo pa najebala. Se opravičujem izrazom, ampak tko je. 8)
Sedaj, ko smo se umešali v vojno, jo lahko tudi pričakujemo. Ni dovolj, da je začela narava obračunavat tudi z nami, potrebno je izstreliti par izravnalnih v SLO, da bo poučno?
Vlada ne bo nikoli poučna, ker, SO VSI PREVEČ POŽREŠNI IN VSI SO TAM LE ZATO, DA BODO NAPOLNILI SVOJE ŽEPE IN ZGRADILI KAK VIKEND VEČ, KOT KDO DRUG.
Mislim, da je že čas, da se zbudimo iz te črnine, preden se bomo lahko začeli pogovarjat s črvi.
Z vsakim letom (če jih sploh še bo), bo več slabih vibracij, vse več potresov, vojn, vode, ognja in teme.

SUN - lifegiving star will not be in position to safe us anymore, only people with sun in their heart will be survivors!!!

Earth is shakin already couple days.

Death is walkin around, and she is not alone.
   
  Love you all  

           Pegaz

Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Potresi
Reply #63 - 08.02.2003 at 18:04:09
 
Quote:
Death is walkin around, and she is not alone.

ob temle me je pa kar malo zmrazilo... Embarrassed Quote:
Kot vidite tudi, je autsajderjem uspelo prebiti opno zaščite naše ljube, še do nedavnega čiste Slovenije. ...

se ti je zdelo, da smo bili do zdaj varni, zdaj pa več nismo?
Kaj pa notranja moč in čistost ljudi, ne more preprečit ničesar? (smo jo zatajili že z napačnimi volitvami?)
meni se zdi, da poleg potresov zaznavaš ti še marsikaj drugega... 8)
upam da boš kdaj tudi o tem kaj povedala Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #64 - 08.02.2003 at 22:19:34
 
ola

ja, še pred par leti nazaj smo bili vsekakor bolj varni, kot smo sedaj.
Notranja moč in čistost ljudi??? haha Roll Eyes
Pa ne, da to ne dela, SEVEDA - to je TO in to dela,
ampak haha sem mislila to, da tega kronično primanjkuje!!! TEGA NI VEČ, oz. je le še v malih količinah, to je ironija.
Te volitve?  Te so bile narejene veliko pozneje, kot je bila zapečatena usoda Slo, vendar so te pika na I.
Nobenega v resnici sploh ne zanima nič drugega, kot samo materializem in fizičnost.

Čas bi bil seveda, da se zbudijo, ker so vsi pozabili, kdo so v resnici, iz kje prihajajo, za kaj so tuki in kar je najbolj pomembno, vsi so pozabili, da so UMRLJIVI.
Pa tudi to so pozabili, da se ne morejo skriti pred Bogom, ali Silo, ali ...., kakorkoli jo imenujemo.

Na koncu bo, *Nowhere to run, nowhere to hide*

Poleg potresov zaznavam ......veliko, v teh časih pa najbolj, našo najbolj zvesto prijateljico in svetovalko -SMRT.

Na svetu je veliko teme in luči in mi smo en del luči, ki bo zmagal na koncu, vendar bo veliko žrtev! Cry
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Potresi
Reply #65 - 09.02.2003 at 10:23:17
 
ah dej nehi srat pegaz ... sej ni tolk hudo in črno use ... teb se mogoče zdi, k se obremenjuješ s tem, more ti bit useen in nameravat morš boljše od tega ... zase in za vse ostale ... in bo.

kakšne pa tud maš ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Potresi
Reply #66 - 09.02.2003 at 13:22:43
 
Ne vem, kje sem to prebrala, sem si pa zapomnila:
"Ko ne veš, kako ravnat, vedno lahko vprašaš za nasvet svojo smrt, ves čas ti hodi ob strani na desni."
Mogoče je pa zato tolko smrti okoli, ker je ljudem potrebno nasvetov za spremembe, ker se je tako nujno potrebno spreminjati.

*Nowhere to run, nowhere to hide*
v tisti končni točki pa po moje vsak odloži masko in spusti na površje svojo dušico. Če prej ne, se bomo v tistem trenutku vsi ovedli...predstavljaj si potem, koliko svetlobe bo zalilo naš ubogi svet.

Sicer pa se mi zdi, da so ljudje vse bolj budni...taka je narava ljudi, se mi zdi, da se prebujajo v krizah.
Je treba zaupat v nas, ne glede na to, kako ga lomimo Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #67 - 09.02.2003 at 18:29:28
 
o gape, še živ?

da te presenetim, se sploh ne sekiram, ker jst bom zase že poskrbela, sam ti pa ne vidiš dvajset metrov od svojih vrat, očitno bi se ti mogel zgoditi direkt pred očmi, da bi ga sploh opazil.
Če živiš odmaknjeno od mesta, kot ti, je seveda zelo kul, ker gre vse mimo tebe, če pa vsak dan gledaš ta *šit*, pa ne moreš rečt, da se pretirava!!


Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Potresi
Reply #68 - 09.02.2003 at 18:33:53
 
živ ... kako pak ne

jest ne vidim česa?
če govoriva o isti stvari, sm jest use tole kar lahko tuki gor uporabljaš, naredu za to, da se to o čemer govoriva spremeni. nardim še kje kej druzga, kar pač lahko.

ne rečem da je šit lep ... drznem pa se ti rečt: kaj boš ti nardila da šit ne bo več tak kot je?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #69 - 13.02.2003 at 22:41:47
 
Ola.
Vem Gape, nisva se razumela, ampak mislila sem to, da imava midva recimo, kaj šele - drugi - vsak svoj pogled, enim seže malo dlje, enim ne, ampak nč slabga, ker ima vsak svojo pot in opravek in opravek z ljudmi.
Namreč, če skontaktiraš veliko ljudi v enem dnevu, vidiš šele, kaj prevladuje. In glede na to mislim, ker pač vem, kaj drgač delaš
( Grin računalniki pa to) Grin, jst se pa ukvarjam z njimi (ljudmi namreč), imam priložnost to videti. Zato pravim, da je število ozaveščenih in - kar je najbolj pomembno
- AKTIVNIH- še vedno nizko, zato se veriga posledic stopnjuje in ..... bla, bla, bla,... 8)

sem pojasnila?
to, da si pa gor postavi pa itak, lahko ti sam rečem, da, če bi na svetu bli vsi kot ti, al jst, al Devi, bi nam blo skrajno resnično fajn.
  Upam, da brez zamer Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #70 - 21.02.2003 at 23:33:19
 
Včer zvečer (20.02. nekje okrog polnoči) se je streslo konkretno Cry
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Potresi
Reply #71 - 24.02.2003 at 23:28:09
 
It is not over, yet. 8)
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Potresi
Reply #72 - 25.02.2003 at 11:59:10
 
Zadnje par dni se Zemlja trese 100 na uro! Po celi obli....

Pa ful se vulkani na veliko oglašajo, pa vedno znova nove vulkane odkrivajo...

Zemlja se vedno bolj prebuja...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Potresi
Reply #73 - 25.02.2003 at 12:06:48
 
Enkrat včerej popoldne sem imela občutek da se malo trese pod mano, pa sem pol pozabila na to. A smo imeli kak potres tu okoli včeraj?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Potresi
Reply #74 - 25.02.2003 at 13:11:24
 
Pojma nimam, če je blo kaj popoldne, jst sem zvečer pol okoli polnoči čutila, da se mal muva vse, kle v 2 nadstropju...

V bistvu kar dostikrat čutim zadnje čase, sam ni zelo močno...

Bo mogla kaj veš še Pegas povedat.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12