Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16305 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #15 - 09.09.2002 at 23:54:21
 
Gape!

Gorenc je rekel, da je Atlantidski prstan beta.  Saj je res, toda ob tem velja opozoriti, da je 99% nakita beta preprosto iz razloga nebiokibernetskega designa.
Sam sem ga videl na sliki in če ga primerjam z nekimi robustnimi prstani za ženske, opažam, da Atlantidski niti ni tako beta kot ostali. Je pa res, da ima tiste piramide gori, ki nikakor niso po BK. No ja. Vsi diamanti brušeni v Roterdamu imajo ostre nepravilne robove in so zato ravno tako večja beta kot pa kaj drugega.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #16 - 10.09.2002 at 07:49:55
 
cleo wrote
Q
če rata črn, je črn, ne moreš spucat
Q

lahko ga spucaš kar s kalodontom oz. zobno pasto: namaži ga z njo in čez nekaj minut sčetkaj s krtačko
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #17 - 10.09.2002 at 09:20:13
 
andres, sej sm reku da to ne šteje tolk ker zanj je itak vse beta, ampak to mi je pač iskalnik vn butnu
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #18 - 10.09.2002 at 09:28:54
 
Zagotovo obstaja še kaj drugega kot alfa beta in nevtralno.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #19 - 10.09.2002 at 09:53:38
 
ana wrote on 10.09.2002 at 07:49:55:
lahko ga spucaš kar s kalodontom oz. zobno pasto: namaži ga z njo in čez nekaj minut sčetkaj s krtačko


Ajde važi, hvala za še to varianto, bom probala, ampak do sedaj mi ga še ni uspelo spucat, pa sem probala že vse živo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #20 - 10.09.2002 at 11:18:55
 
Obstaja tud Gama, pa še kaka črka je, tako da imte še ful enih možnosti zmišljevati si predalčke.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #21 - 10.09.2002 at 11:46:34
 
Oldi, si postal telepat (... gama ... ) Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #22 - 11.09.2002 at 07:27:48
 
Ne, mal se pametnega delam. Zakaj bi bil najpametnejši Gorenc z A in B, bom jaz dodal še C, če rabte argumentacijo pa tud ni problema; mal sholastike pa boste vsi verjeli.  Wink
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #23 - 26.09.2002 at 22:19:39
 
Evo prvi rezultat.

Občutek imam, da se mi je začela časovna stiska manjšat ob nošenju prstana. Nekako mi sedaj čas glih prav skozi dan steče. Za vse imam več časa, bolj umirjeno se podim skozi dan in ne cvilim več, da mi primankuje časa.

Kot da se mi je čas izkrivil. Kot da bi napel lok. Čas gre po napeti vrvici, jaz pa ga veselo maham po ovinku iz skupne točke na enem koncu do iste skupne točke na drugem koncu loka. Tako imam daljšo pot, več časa, kot ga realno je.  

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #24 - 02.10.2003 at 18:32:49
 

Hay
Nosim Atlantidski prstan en mesec. Nima vidneg rezultata.
Ne morem reči če vpliva pozitivno ali negativno...
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #25 - 03.10.2003 at 21:49:56
 
Borut,

stvar deluje!

Sama sem ga nosila cca 5 let, lani poleti pa si je zaželel ostati na čudovitem Fratarskem otoku in me zapustil sredi morskih globin...

Vzdržuj ga kot je že opisano in lepo ga nosi, pa opazuj, kaj se ti bo dogajalo.  Cheesy
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
bsavc74
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #26 - 12.03.2009 at 14:10:08
 
Kdor želi še kaj več izvedeti o atlantidskem prstanu ima tu direkten link klikni me
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #27 - 12.03.2009 at 14:42:18
 
bsavc74 wrote on 12.03.2009 at 14:10:08:
Kdor želi še kaj več izvedeti o atlantidskem prstanu ima tu direkten link klikni me


Osebno ne verjamem v te fore,ker vem kaj civilizacijsko pomeni in 'teološko' sporoča sam atlantidski prstan. Nomos Logos- enotno vseobsežno  vesoljno elementarno in življenjsko zakonitost,ki smo jo mi ravno zaradi te(nomos logos) zakonitosti same izgubili v zadnjem civilizacijskem valu-Atlatov ljudi vrha 28ooo letnega civilzacijskega vrha,to je naše civilzacije same.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #28 - 12.03.2009 at 16:27:14
 
hehe
reklama

kwa čem? skinit?

da widmo če je živ tale človk al je izključno spemer
Wink


text z linka
Quote:
Atlantidski prstan
( Nugget )
Cena na enoto (kos): 20,93 € (z 20% DDV)
     

Atlantidski prstan iz srebra 925/000.

Deluje zdravilno z obnovo energetskih tokov, deluje zoper nevrovegetativne motnje in motnje krvnega obtoka. S prstanom si povečamo intuicijo in telepatske sposobnosti. Na potovanjih varuje pred nesrečo.

Preden ga začnemo nositi, ga speremo pod tekočo vodo in nato v kristalni posodi postavimo na sonce. Lahko ga tudi za 60 minut nataknemo na gorski kristal.

Prstan ne posojamo, niti ne dovolimo, da bi ga nosila druga oseba.

Prstan nosimo obešenega okoli vratu, na prstu ali v žepu. Na začetku večkrat potemni in ga očistimo. Kasneje nebo več temnel. Pogosto pa se zaradi učinkovanja deformira.

Če se prelomi na dva dela, ga zakopljemo v zemljo. Prelomil se je zaradi preprečitve močnega negativnega sevanja.


jest se spomnem da sm to hotu met
pa nikol kupu

kdo pozna? probu?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #29 - 12.03.2009 at 16:45:20
 
gape wrote on 12.03.2009 at 16:27:14:
hehe
reklama

kwa čem? skinit?

da widmo če je živ tale človk al je izključno spemer
Wink


text z linka
Quote:
Atlantidski prstan
( Nugget )
Cena na enoto (kos): 20,93 € (z 20% DDV)
     

Atlantidski prstan iz srebra 925/000.

Deluje zdravilno z obnovo energetskih tokov, deluje zoper nevrovegetativne motnje in motnje krvnega obtoka. S prstanom si povečamo intuicijo in telepatske sposobnosti. Na potovanjih varuje pred nesrečo.

Preden ga začnemo nositi, ga speremo pod tekočo vodo in nato v kristalni posodi postavimo na sonce. Lahko ga tudi za 60 minut nataknemo na gorski kristal.

Prstan ne posojamo, niti ne dovolimo, da bi ga nosila druga oseba.

Prstan nosimo obešenega okoli vratu, na prstu ali v žepu. Na začetku večkrat potemni in ga očistimo. Kasneje nebo več temnel. Pogosto pa se zaradi učinkovanja deformira.

Če se prelomi na dva dela, ga zakopljemo v zemljo. Prelomil se je zaradi preprečitve močnega negativnega sevanja.


jest se spomnem da sm to hotu met
pa nikol kupu

kdo pozna? probu?


Naj ponazorim zadevo okrog delovanja s pogosto ciirano ankedoto o nobelovcu za fiziko  mislim da bhoru.

Na svoji koči v švici je imel obešeno konjsko podkev. Obiskovalec se začudi in ga vpraša, ali verjeme, da deluje. Bhor mu odgovori, da ne verjame. Ga potem vpraša, zakaj jo potem ima obešeno. Pa fizik odgovori, da zato, ker baje  deluje  tud če on ne verjame, da deluje...

Iz podobnih razlogov imam tud sam atlanditdski prstan na prstancu že kar nekaj let...  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3