Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2646 times)
A.
Ex Member




ko je učitelj pripravljen učenec pride
03.09.2002 at 15:37:54
 
evo tole se mi je dogodil v Kudu, pa bi rad delil z vami ker je ena najbolj enostavnih in največjih modrosti kar sem jih kdaj doje in vpeljal v prakso

ko je učitelj pripravljen učenec pride!

s koksom sem uletu v kud, šla sva se zabavat, kao dva tipčka itd... pa prideva tja in je blo konec koncerta, sam folk je še zmeri tam stal... sva bl tko na izi...

pol sva mal hodila okrog po kudu in mal gledal če se kaj dogaja, pa nikje ni blo nič pametnega... pa nobenga nisva poznala...

pol sva se premaknil in spet mal gledala okrog itd... pa ni blo nič, pa tud naju je skoraj vse to skori spravil v svojo debato ...

pa sva mal stala in gledala folk, takrat pa sem se spomnil, veš sem reku, kosk v muvu nisva in zato se to dogaja.

pol sem reku ej kako se že pride v mov in sva mal mislila ah, sm reku, k je učitel pripravljen učenec pride...
razmislila sva in dojela da je treba bit pripravlje da...

pripravla sva se na zabavo,... jou pol pol, se je pa začel not sva se ga umuvala tko na izi z muzkico in pol se je usul folka in kar z vsem sva govorila, pa modeli, pa dobre bejbike, pa midva, ja cel večer je bil najboljši...

jessa, tko tole je treba deliti tle gor, pripravite se in vse pride... juhu...

to je tolk izi in tolk dobro, da je da best, če bi vsi to vedl in delal  Kiss

gremoooooo
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: ko je učitelj pripravljen učenec pride
Reply #1 - 07.01.2003 at 16:41:27
 
Vse je točno tako kot mora bit, nič drugače......      - in ob točno določenem času, nič prej in nič kasneje.....
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1