Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 18679 times)
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #15 - 11.08.2002 at 21:25:50
 
No se bom tud jst najbrž oglasil, da povem kakšen je bil moj vikend, v skladu z povedanim.
Cheesy
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #16 - 11.08.2002 at 22:24:45
 
Borut!

A prides malo semle na tale chat testirat.

http://www.nenavadno.com/borutovekarte.html

Pa se kaksen drug prosim.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #17 - 11.08.2002 at 22:55:45
 
Andres, sem poskusil, pa ne gre.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #18 - 11.08.2002 at 23:02:48
 
Harry!

Gre gre.  Prides na stran gor in v spodenjm okencu odpisi tvoj nick Harry.  potem das eneter in si notri.

Poskusi se enkrat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #19 - 12.08.2002 at 09:48:29
 
V četrtek bomo vedeževalski večer opravili na novem chatu. To pa zaradi tega, da zasebno ostane zasebno. Tako bo lahko vsak vprašal tudi tisto, kar ne bi želel, da vedo tudi ostali.

Soba je preimenovana iz rdeče sobe v ROOM 3331. Zakaj tako ime? Predstavljajte si hotel SVET POGOVOROV, ki ima nešteto sob.
V pritličju se nahajajo dvorane, kjer se odvijajo veliki pogovori.
V prvem nastropju so pisarne hotela, kjer na vhodu piše: "samo za posvečene"
V ostalih nadstropjih pa se odvijajo zasebne zgodbe. Vsak, ki si želi počitka, lahko zavije v eno izmed sob. Vsaka soba je svet zase, v vsaki sobi se odvija življenje zase. In med vsemi temi je v nadstropju 333 soba številka 1. Soba za pogovor z vedeževalcem.

ROOM 3331 - tiha soba




Nov chat za četrtkove večere:
www.nenavadno.com/room3331

Vtipkajte svoje ime in pritisnite enter.





Vstopili boste v čakalnico sobe 3331, kjer boste lahko z ostalimi kaj poklepetali in počakali, da pride čas tudi za vas.

Dobrodošli v četrtek zvečer.

Borut


Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #20 - 12.08.2002 at 11:49:54
 
Halo.
Skrivnosti so draž dokler ni na delu črna magija ...
ordinacije, čakalnice, pa soba za kirurgijo; no, ne vem, zdravnike še vedno spoštujem in si želim tega tud vnaprej; Kolk mi je pa en tak kamnov v kufre naložil? Jih bom morala pač nest; Kolk je pa vmes zdravilnih; res ne vem, pa še če že tiste ta drage z veseljem za nosača odštejem Grin
lp
se vidmo v četrtek


Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #21 - 12.08.2002 at 13:00:08
 
Quote:
Halo.
Skrivnosti so draž dokler ni na delu črna magija ...
ordinacije, čakalnice, pa soba za kirurgijo; no, ne vem, zdravnike še vedno spoštujem in si želim tega tud vnaprej; Kolk mi je pa en tak kamnov v kufre naložil? Jih bom morala pač nest; Kolk je pa vmes zdravilnih; res ne vem, pa še če že tiste ta drage z veseljem za nosača odštejem Grin
lp
se vidmo v četrtek




Kje je problem?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #22 - 12.08.2002 at 13:10:48
 
No, naj te malo popravim Borut!

Pravilen naslov je

http://www.nenavadno.com/room3331.html


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #23 - 12.08.2002 at 13:49:27
 
Ga ni. sploh.
Poleg tega mi boš pa mnde v četrtek povedu Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #24 - 12.08.2002 at 15:12:29
 
Ugotovil sem, da moram dve ali tri stvari pojasnit:

1. Vedeževanje ni jasnovidnost
Ne more se pričakovati eksaktnega odgovora, saj se učim za vedeževalca in ne jasnovidca

2. Odgovori
Ne pričakujte preveč obširnih odgovorov. To ne gre zaradi časovne omejitve in nenavzočnosti v živo

3. Točnost napovedi
Ponavadi je vedeževanje preko interneta manj kvalitetno kot v živo. Zakaj? Ker so v okolici motilni elementi kot npr.računalnik, pozna ura, neposrednost osebe v živo in še bi lahko našteval. Prinam, tudi moje napake so tudi prisotne...se še učim. In vsi skeptiki, ki prisostvujejo na chatu potem komaj čakajo, da se nekaj ne uresniči (kar je povsem možno) in se potem obesijo na to. S tem ne mislim nič slabega. Potrebno je vedeti le to, da je napoved kart le trenutno gibanje in usmeritev energij. Karte na to opozarjajo in nam v določenem trenutku tudi to nakažejo. In če se po napovedi mi odločimo drugače, je to naša lastna volja, ki je močnejša od vsake divinacijske tehnike. In delat namenoma kontra napovedi, kao ni res, kar si napovedal, je samo praktičen primer tega.

3.Kaj se lahko vpraša?
Karkoli kar ni z namenom provokacije ali z namenom zafrkancije. Kdorkoli postavi lažno vprašanje dobi tudi tak odgovor nazaj. Vprašanja kot so kaj bom jedel jutri so nevmesna.....ne morem dati odgovora. Važno je, da imate čist namen in vas res kaj zanima. potem se pa lahko pogovarjamo.

4. Zakaj na drugem chatu in ne temu na forumu?
Ker hočem zagotoviti zasebnost. Enako se lahko chata tam, le shranjuje ne in kdor pride za nazaj ne more gledat. Tako nekdo, ki pride v sobo 3331 na vedeževanje, je lako siguren, da vse ostane v sobi. Kar se je povedalo se je povedalo.....in gremo naprej. Podobno izrečeni besedi - ne vrne se nobena.

5. Vse s pravo mero
Je pisalo na antičnem preročišču. To velja tudi tu. Vzemite napovedi kot možne prihodnje dogodke, ne pa se s tem obremenjevati.

Tako. Upam da sem pojasnil nekatere pojme  in način dela. Predvsem je to le pomoč, da bomo lažje našli lažjo pot in ne kritika nekaterim uporabnikom. To naj bo vsem jasno. Po dveh večerih je ta tretji, za katerega pa smo morali izvesti zgoraj napisane spremembe.  

Pripravite vprašanja. Četrtek se bliža.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #25 - 12.08.2002 at 15:31:38
 
Pa naj malo reklame naredim za Boruta. Upam, da ne bo zameril. Smiley Takoj, ko se je registriral in omenil mentalno gledanje, sem se seveda zapalila in ga preizkusila - pa brez manipulacije, zaradi česar sem od Boruta prejela presentljivo resničen odgovor, ki se je v celoti uresničuje, čeprav mi ni bil najbolj všeč. Glede drugega vprašanja, se spomniš?, okoli selitve, pa zaenkrat le delno drži. Morda se bodo zadeve še spremenile. Tako da, Borut je dober vedeževalec, je pa res predpogoj zaupanje in odprtost in seveda jasno vprašanje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #26 - 12.08.2002 at 15:34:18
 
Hvala ti iz srca.
Grin 8) Grin 8)
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #27 - 12.08.2002 at 19:50:42
 
Evo naj povem se jaz. Borut jih vrgel tudi meni.  Karte seveda.
Opazil sem da je v nekaterih stvareh tako zelo precizen, da gre taksna stvar lahko mimo tebe ne da bi jo opazil.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #28 - 12.08.2002 at 21:28:22
 
Andres, meni stvar ne deluje. Ko grem na to stran, se odpre okno, ampak na žalost prazno. Le levo zgoraj je majhen rdeč križec. Na žalost je tako. Na prejšnjem chatu pa sem lepo uletel.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V četrtek, 15.08.02, večer na chatu
Reply #29 - 12.08.2002 at 21:53:06
 
Cudno Harry. Isti problem si imel sinoci. Poskusi najprej zapreti  IE okna, ponovno pojdi na stra http://www.nenavadno.com/room3331.html in videl bos velik kvadrat najprej sive barve, ki potem pride ven bel, z orientacijskimi sivimi gumbi zgoraj. Odpisi tvoj nickname in connect ter tako prides notri.
No, ce se ti pojavi tudi tisto MS Windows opozorilno okno: Do yu want to install Java console ipd ipd, pritisnes na YES. Ce pritisnes NO, moras ugasniti in ponovno prizgati IE.  
Poskusi ponovno Harry.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5