Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 13752 times)
A.
Ex Member




Pisma bralcev
05.08.2002 at 22:57:40
 
Dragi obiskovalci in bralci.

V kolikor imate kakšno pohvalo, predlog oz mnenje za uredništvo, vas vabimo, da ga napišete.

Tako bomo dobili dobre povratne informacije o našem delu in bomo lahko določene stvari še izboljšali oz določene, ki so odlične razširili.

Pisma bralcev so odraz dobre komunikacije med uredništvom in bralci, zato vas prosimo, da sem pišete res le stari, ki se tičejo pozitivk kot celote, komentarje brelcev/em pa dodaste pod posamezen članek.

Hvala

Uredništvo
Back to top
« Last Edit: 30.04.2004 at 08:53:19 by A. »  
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Pisma bralcev
Reply #1 - 30.04.2004 at 09:52:30
 
nekaj prejetih pisem in pohval:



Pozdravljeni!

Sem nova ljubiteljica vaše strani in jo toplo sprejemam in pozdravljam.

Tanja



POZITIVKE
Heej, pa pozitivke so prava magija.
Najprej sem gledala 13.4., tu se kaže, da boš letos moral se dodati neke papije, saj se sončev mrk pojavi prav na merkurju (19.4. na 29.st.ovna)
Eklipsa sonca bo lahko veliko darilo komunikaciji skozi medije. Morda se bodo pojavile nove razsežnosti, take globalne. (bom preučila )
Datum začetka, 10.5. pa me je šokiral. Pa saj je vse vodeno iz druge pozornosti, kot bi predniki, stara znanja govorila skozi medije v ta svet prve pozornosti.

Astrogaija



Zdravo Aleš

Napovedujem vam v prihodnosti, da boste postali zelo popularni, uspešni in znani širom Slovenije in izven nje. To si tudi zaslužite. Kdor tako dela kot vi, da lahko ljudje rastejo duhovno kot materialno ga bo Bog in Njegova hierarhija postavil na višje mesto od sedanjega. Čestitam še enkrat za vaš uspeh, le tako naprej saj ste izbrani od najvišje Inteligence, da " preorjete " našo deželico.
Začnite izvažati po maju letos tudi v Evropo in v svet, to naj bo vaš cilj. Trenutno ste edini pri nas, ki si je to upal, zato boste sadove kmalu želi.
vse dobro vam želi

Miran, duhovni učitelj, zdravilec in jasnovidec.



Spoštovani,
Zahvaljujem se za poslana obvestila, ker ste zares "sončki ".
Dejansko ste kisik in zrak, ki ga človek dandanes potrebuje. Poleg tega pa
je v obvestilih toliko koristnih vzpodbud in navodil, da ponudba človeku
skoraj povzroča težave. Toliko stvari je zanimivih, da se je sistematično
treba odločiti, kam bi človek usmeril trenutno pozornost.
Zelo sem hvaležna za obvestila, ki nam lajšajo današnje trdo življenje.Ste
azil v današnji razosebljeni dobi, ki nevarno drvi neznano kam.
Občudujem vas. Pri vašem delu vam iskreno želim vse najlepše.
Prijazen pozdrav,

B



Pozdravljeni!

Tudi jaz želim prejemati pozitivne novice in obvestila o dogodkih.

Lep pozdrav!

Maja



Spostovani,
z zanimanjem in veseljem sem si ogledal vase strani. Rad bi prejemal  to  e
soncno revijo.
(za zacetek..)
HVALA VSEM.

Gregor



Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pisma bralcev
Reply #2 - 28.06.2004 at 22:03:52
 
Spletno stran pozitivk sem zacel prebirati danes, 24.junija 2004 in sem slucajno naletel na vaso razpravo z "mojstrom". Vase misli so me dodobra presenetile (morda se kaj vec, obcutki so se nekoliko nediferencirani, ampak zelo pozitivni). Tako sem se odlocil, da vam napisem mail podpore. Se bom prebiral strani in se spoznal s problematiko in nacinom komuniciranja na teh spletnih straneh. Do takrat pa vam zelim se veliko podobnih misli in uspeha pri spreminjanju materialne zavesti "mojstrov".

Boris
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pisma bralcev
Reply #3 - 16.11.2004 at 12:26:28
 
Spoštovani!
Lahko se pohvalite, kot redka net-revija s toliko pozitivnimi mislimi, nauki in podobnim.Človek pravzaprav lahko najde več ali manj vse za rast svojega duha-osebno rast. Uredništvo mora biti več kot dinamično, da sproti ureja toliko različnih pristopov in biti obenem inovativno.
Pa vendar me nekaj moti. Vem, rekli boste-pa preskoči to kar te moti in ne beri. Morda ne gre samo za to ampak zdi se mi, da je na vaših straneh kar preveč enih in istih ljudi, ki neprestano pesnijo o tem in onem. Ne rečem, da vsebine nimajo pozitivnega naboja a vendar. Nekateri (ne bom jih imenoval) kar ne morejo iz svoje kože in rimajo o vsem kar jim pride pod roke. Včasih se mi zdijo ti stihi že kar malo osladni in morda zaradi njih preskočim kakšno verzno vsebino, ki pa ima nek poseben pomen. Osebno bi nekaterim raje priporočil, da izdajo svojo zbirko duhovne poezije in prostor prepustijo bolj konkretnim razmišljanjem. Ne razumite me napačno-ne maram soditi kaj je dobro in kaj ni a vendar se mi zdi kot bralcu vaših strani, ki so nam namenjene, opozoriti na nekaj malenkosti, ki znajo tako bosti v oči. Vačsih se mi zdi kot, da nekateri kar tekmujejo koliko bodo napisali o ljubezni do Boga, pa o njegovi ljubezni do nas in ne vem čem še. Saj je prav pa vendar se mi na koncu zdijo te misli tako, kot sem že povedal, nekoliko osladne.

Hvala, ker ste mi omogočili da povem svoje mnenje, uredništvu pa še naprej želim obilo uspehov in čudovitih strani.

Silvester Polak
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pisma bralcev
Reply #4 - 11.01.2005 at 12:13:51
 
Quote:
Pozdravljeni, vljudno vas prosim (če je mogoče) za posredovanje naslova
> (baje deluje v Ljubljani in v Zagrebu)  ordinacije dr. Emila Kušca. Hvala
> za pomoč.
> Lepo vas pozdravljam.


kar nekaj pošte smo dobili v tem stilu, vsi bi radi stopili v kontakt z dr.Kušcem, če ima kdo kakšno informacijo se vnaprej zahvaljujem, bi bila dobrodošla, da jo lahko posredujemo bralcem.

Hvala!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Pisma bralcev
Reply #5 - 11.01.2005 at 15:25:23
 
Petra. wrote on 11.01.2005 at 12:13:51:
kar nekaj pošte smo dobili v tem stilu, vsi bi radi stopili v kontakt z dr.Kušcem, če ima kdo kakšno informacijo se vnaprej zahvaljujem, bi bila dobrodošla, da jo lahko posredujemo bralcem.

Hvala!

A to je naval po tejle oddaji na TV?
http://ava.rtvslo.si/ava/media?action=play&mediaId=1742400


Zanimiv možakar, ki pravi, da bo v kratkem odšel za 6 let v samostan, kjer se bo pripravil na dolgo življenje (300 let) in da pripada istemu redu, kateremu naj bi pripadal že Jezus.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pisma bralcev
Reply #6 - 11.01.2005 at 16:18:52
 
Bardo_Thodol wrote on 11.01.2005 at 15:25:23:
A to je naval po tejle oddaji na TV?
http://ava.rtvslo.si/ava/media?action=play&mediaId=1742400


Zanimiv možakar, ki pravi, da bo v kratkem odšel za 6 let v samostan, kjer se bo pripravil na dolgo življenje (300 let) in da pripada istemu redu, kateremu naj bi pripadal že Jezus.





ja aj, cel naval je res

hvala bardo za pomoč... sem še nekaj našla:

http://www.krizevci.info/forum/index.php?topic=2636.0;prev_next=prev

http://www.pozitivke.net/article.php?story=20030126113329807 še članek v pozitivkah
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
EL LATIFA
Guest




Re: Pisma bralcev
Reply #7 - 03.09.2005 at 23:39:54
 
... pozitivno ... te pozitivke...
... skromno/prikrito... v teoriji ,praksi!!! delujem...dolgo... (s)poznam veliko "ki mislijo da vedo!?",,ne(za)vedno zavedejo,... veliko  v  pozitivkah,  predolgi, brez  tukaj,  zdaj... bili krajši!?...kako zanimivo!?...
...pozabljajo? duhovni - koncizni - čudežno uspešni...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1