Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3071 times)
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Ženski čvek...
19.07.2002 at 12:24:55
 
Hehe, punce (pa tudi fantje, seveda), kaj pravite na tole:

Francoski projekt… Tam nekje v poznih šestdesetih letih so francozi pogruntali, da bi bilo dobro narediti raziskavo o tem, kaj pomeni pralni stroj ženskam…

In so pripravili idejni projekt, zbrali veliko dinarčkov in se odpravili v Indijo… Poiskali so »vas«, v kateri je živelo cca 2000 ljudi… In postavili kup pralnih strojev, v katerih so ženske lahko popolnoma brezplačno in brez kakršnihkoli omejitev oprale svoje perilo…

Prvi mesec: totalni naval… Greble so se in druga čez drugo iskale svoj pralni stroj…
Drugi mesec: naval popušča…
Tretji mesec: pralnica je skoraj prazna…
Četrti mesec: komajda si še našel kakšno žensko, izgubljeno med pralnimi stroji, ki je v tišini opravljala svoje poslanstvo…

Francozi pa glave vkup in študirat.. Zakaj?? Kaj se je zgodilo?? Kje so vse ženske??

Vse ženske so našli ob reki, kjer so tesno, druga ob drugi, na »stari« način ribale svoje perilo v mrzli vodi…

Zakaj?

Potrebovale so ženski čvek… S pralnim strojem se žal ni dalo klepetati…

Lep dan vam želim,
M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Ženski čvek...
Reply #1 - 19.07.2002 at 12:39:34
 
Spet feler v organizaciji.
Namest, da bi se zenske lepo zmenle in bi dale ene prat perilo in cvekale z unimi, ko so cakale na vrsto in pol vloge zamenjale, so se rajz zatekle na star preizkusen nacin cvekanja...

Kako bi temu reku?
Pa garaj kot vol, ce se ne znas zorganizirat, da nekdo drug (pralni stroj) dela namest tebe. Wink

A sem lahko mal zloben in nesramen? Sej to ne mislim resno, sam mal nagajam, da ne bo kera mislila, da hocem komu kej hudga.

Poglejte desce. Cez stoletja so se zorganizirali tko, da vsa gospodinjska dela opravlajo zenske - s pralnimi, pomivalnimi, sesalnimi, likalnimi itd stroji al pa brez in nas sploh ne briga kako in kaj bo delo narejeno, vazno je, da je fertik... Smiley
No, priznam, da smo zadnje cajte zacel popuscat in se tud sami lotimo marsikaj... moj kolega, ko je zabredel v vode gospodinjsta svoj macoizem brani tako, da itak more sam narest, ce hoce, da je dobr narejen, ker je "baba" nesposobna.
Se preklet dobr je sposobna, da je pokazala tipu, kako ona to "ne zna" narest... pa nej dec trpi in vse dela, ce je perfekcjonist.  Grin

A sem spet koga uzalu? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Ženski čvek...
Reply #2 - 22.07.2002 at 13:46:19
 
[color=Blue][/color] Grin GrinNasmejala sta me oba, ko sem vaju brala...Ah, moški! Tongue Kaj pa vem... Grin večino raziskav in eksperimentov pogruntajo ravno moški... Zanimivo bi bilo, če bi uni pametni Francozi naredili eno luštkano raziskavo še za moški svet...Recimo...z malo domišlije bi šlo, kajne? V kako Afriško vas, med Bušmane, bi postavil šank iz bambusa in lepo fenomenalno seksi kelnarco...tako no, napol golo...z bujnim oprsjem...pa točili do nezavesti slastni alkoholni zvarek...saj ni važno kakšen, samo, da bi teklo po grlu in ščemelo... v riti...In potem...<Še bogovi bi padli na glavo!>  Grin Grem stavit, da bi raziskava definitivno uspela. Vsak dan bi se kar trlo razočaranih, pohotnih, osamljenih in žejnih busman mačotov... šipanja za rit kelnarce bi bilo pa tolk, da uni, ki bi kelnarla niti v sanjah ne bi bilo dolgčas...Imam prav ali se motim? Kaj bosta pa na to odpisala?
Lep dan obema!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Ženski čvek...
Reply #3 - 22.07.2002 at 23:01:38
 
Hej, Miska.

Kaj pa vem, če je šlo toliko za čvek (do pred kratkim sem rada čvekala, zdaj pa se veliko raje pogovarjam), mislim da je šlo bolj za navado.
Ali pa ne.

Sicer pa, ali še lahko čvekate kar tako, nekaj v tri dni, in predvsem, če lahko, koliko časa lahko, preden se to čvekanje ne zruši v čisto tapravi pogovor.

Sem pri sebi opazila, da se po minuti, dveh, treh... praznega čvekanja odluščim in stopim v pogovorov, pa čeprav je to pogovor, ki ga imam sama s sabo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1