Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6856 times)
A.
Ex Member




ejga smo ga pametni
16.07.2002 at 07:54:05
 
sedaj ob spremljanju zadnjih moških debat,...
včasih sem mi zdi da fantje full pišejo in razčiščujejo in odgovorajajo in da majo full odgovorov, punce pa ne tolk?

evo punce na forumu večkrat omenijo da se fantje k štancamo tle delamo full pametne in sa se jim zdimo mal otročji, da se nam kar mal nasmehnejo k berejo...

k da nebi vedl da v bistu pišemo zase...


Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #1 - 16.07.2002 at 08:29:18
 
Quote:
evo punce na forumu večkrat omenijo da se fantje k štancamo tle delamo full pametne in sa se jim zdimo mal otročji, da se nam kar mal nasmehnejo k berejo...


In tega zivi (khm... ) dokaz sem jest.
Kolk je fajn, ce res ne bom nikol odrastu in se bom lahko zmeri delal pametnega in ce se mi bojo zaradi tega deklice zmeri nasmihale - tolk bolj bom vesel in tolk vecjo vzpodbudo bom mel za enako nadaljne pocetje...  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Zombie
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 22

Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #2 - 16.07.2002 at 08:36:10
 
Hm, zakaj zaboga se delamo pametne?
Ne vem, mogoče zato, ker nismo  Grin Grin Grin

Kaj pa vem, očitno radi debatiramo, bluzimo, rešujemo svet (ja right), sej nam je jasn, da s temi debatami ne bomo rešili sveta niti pand pred izumrtjem, ampak mogoče bomo pa sebi mal upgradal vest in mal pospešil svoj osebni razvoj.

Ejga, gremo debatirat, bodmo pametni!
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ejga smo ga pametni
Reply #3 - 16.07.2002 at 21:06:51
 
sej sem vedu, da bomo tipi tud tle not stancal pa sem direkt za bejbe odpru to, da nas one spravjo v red, ker ker zato so tu ane...  Wink  Kiss


da nam povejo to kar mormo slišat!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ejga smo ga pametni
Reply #4 - 16.07.2002 at 21:25:24
 
No prosim deklilne.  Grin Kar po vrstnem redu.. Vrsta se zacne pri  Amstel in konca pri Vidi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #5 - 16.07.2002 at 22:54:55
 
Khm,  8)
kot sem že pod debato o trenutku resnice omenila, se izogibam:
kompliciranim, dolgoveznim, intelektualističnim debatam, kjer so osebe varno skrite za besedami. In po pravici, sploh ne prebeem postov, kjer se blebeta...

Zdej, imeti ful odgovorov... khm, a to kaj pomeni, če so "ful pametni", pa nekam vsebinsko - osebno prazni?  Tongue

Sej vem, da pišete zase. In v moške debate se navadno sploh ne ponujam... v glodanje, hehe.

Drgač pa.. res... velik napisanih zadev sploh ne štekam. In opažam, da so to debate, kjer se ne pove prav nič konkretnega... realnega, oprijemljivega.
Filozofske... evo.
Amen.....

Naslednja.....  Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #6 - 17.07.2002 at 10:09:15
 

Se mi zdi, da si že ti taglavno, dost dobro povedala.  Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ejga smo ga pametni
Reply #7 - 17.07.2002 at 11:56:05
 
Quote:
sedaj ob spremljanju zadnjih moških debat,...
včasih sem mi zdi da fantje full pišejo in razčiščujejo in odgovorajajo in da majo full odgovorov, punce pa ne tolk?

evo punce na forumu večkrat omenijo da se fantje k štancamo tle delamo full pametne in sa se jim zdimo mal otročji, da se nam kar mal nasmehnejo k berejo...

k da nebi vedl da v bistu pišemo zase...

Jaz bom rekla pa tole: glede na »moške« debate, ko full pišejo, razčlenjujejo, imajo full odgovorov – hja, tamle doli (»It na pivičko in debatirat«) se že kakšnih štirinajst dni menijo, da gredo na pivo… Pa se do tegale trenutka še niso zmenili nič dokončnega… Eh, tile moški…

In jaz še vedno ne vem, kam in kdaj moram priti danes, da dobim svoje pivo… Ali pa tudi to pišejo samo zase, hehe?

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #8 - 17.07.2002 at 12:28:33
 
Zdej veš Miška, zakaj tolk dežuje te dni....  Tongue
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ejga smo ga pametni
Reply #9 - 17.07.2002 at 12:33:08
 
Hehe, Amtel - se zmeniva za pivo? Danes? Po mojem ne potrebujeva 14 dni zato... Če se zmeniva, to potem tudi bo... Kajne?

Tile naši vrli fantje pa...

Sicer je pa tole razmišljanje o pivu in ne/pivu tudi odgovor A.-ju...

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: ejga smo ga pametni
Reply #10 - 17.07.2002 at 12:39:31
 
Na, zdej nas bojo pa deklice osramotile!
Mi se pa sam zarad njih tolk dolg cajta menmo!
Pol jih pa dobimo pod nos, da se sami ne znamo nc zment.
Drage moje... ce bi se hotl sami vidt, bi se vidl cez 5 min, ko je bil topik odprt, tko pa, ker zelimo vidt tud vas, se pa cela zadeva vlece u maloro in pol zacne se dez padat in smo prebukirani in so dopusti vmes in je vse narobe.
(tko nekak mam asociacijo, da tolk cajta cepimo z vami v stacuni s cevli, ko se ve ne morte odloct, da nam zaprejo trgovino s fersterkerijo in pol ni cudn, da smo tecni.. hehe  Grin )

Sam nas se ni in nas ne bo izucilo. Deklice hocmo met zraven, pa cetud se mormo zarad tega ment pol leta - glavno je, da pridejo.

PS: Fantje, dejte me mal podpret, ker mam tak hecen obcutek, da me bojo dekline zdej zmelel u prah. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ejga smo ga pametni
Reply #11 - 17.07.2002 at 12:47:08
 
Hehe - John_Doe - kdo je vedno dežurni krivec? Ja, ženska, kdo drug, ane?

In seveda se boste potrudili najti izgovor za to, da se menite toliko časa, pa se še niste nič zmenili...

In kaj bolj primernega kot to, da smo (spet) krive - ženske...

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #12 - 17.07.2002 at 13:06:53
 
John_Doe wrote on 17.07.2002 at 12:39:31:
Drage moje... ce bi se hotl sami vidt, bi se vidl cez 5 min, ko je bil topik odprt, tko pa, ker zelimo vidt tud vas, se pa cela zadeva vlece u maloro in pol zacne se dez padat in smo prebukirani in so dopusti vmes in je vse narobe.


Miška, a si ti opazila, da nas je kdo povabil na pivo? Morda pa zato tako dolgo traja, da se kaj zmenmo, ker fantje uporabljajo taktiko.. khm, khm...  8)  v stilu.. "a nam bodo že enkrat prebrale misli, al ne?" Grin


(Miška, v soboto greva na pir, ok? Na NL sem probala enega z okusom višnje.. mnajm)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ejga smo ga pametni
Reply #13 - 17.07.2002 at 13:21:30
 
Hehe, vedno pa tudi ne znam brati med vrsticami… In če je John_Doe tole povedal nekje vmes – sorry – nisem opazila… Grem zdajle še enkrat zelo pozorno prebrat – morda pa opazim kaj, kar do sedaj nisem…

Za soboto pa velja – čeprav čisto zares ne pijem piva. Bom kaj drugega, saj pivo samo po sebi sploh ni pomembno, ane?

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ejga smo ga pametni
Reply #14 - 17.07.2002 at 13:32:47
 
Ne bereš med vrsticami (moških besed) ?  Shocked
Ti, ti lumpa....  Tongue

(Miška, men je boljš kozarček vinčka, k pivo... itak pa, da ni bistveno v pivu... hehe)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2