Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1878 times)
EAGLE-1
1
*
Offline

Če želiš videti, moraš
gledati s srcem.
Posts: 28

Miha Remec
12.07.2002 at 10:06:28
 
Kolko vam je kaj poznan ta slovenski mojster pisane besede? Ste brali Mano? Mnenje? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Miha Remec
Reply #1 - 12.07.2002 at 11:48:17
 
Prebrala sem precej Remcevih knjig in mi je pisatelj zelo vsec. Moram rect, da sem bila navdusena, ko sem ga odkrila.Je zame eden najboljsih slo. ZF avtorjev in bi se mi zdelo prav, da bi ga malo bolj priporocali, ko govorijo o tej vrsti literature.
Mana? Hm, ker sem se ga lotila kar po vrsti, se spomnim vsebine, naslove sem pa pomesala malo Smiley Bi jo mogla spet v roke dobit, razen ce me spomnis malo, o cem govori.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EAGLE-1
1
*
Offline

Če želiš videti, moraš
gledati s srcem.
Posts: 28

Re: Miha Remec
Reply #2 - 12.07.2002 at 21:13:46
 
Devi,lepo da si se oglasila na moj post. Prav gotovo je Remčeva Mana nekaj posebnega,nekaj božanskega,nekaj kar človeku da v najglobjem smislu. Mana je deklica ki se prikaže zdolgočasenemu gospodu srednjih let in ga zopet nauči ljubiti in mu  s tem vrne smisel in vero v življenje. Tudi jaz sem prebral vse njegove knjige in moram reči da me je ena bolj očarala kot druga. Obilo bralnih užitkov Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Miha Remec
Reply #3 - 12.07.2002 at 23:24:22
 

Miha Remec je zakon. Vsaj zame. Najprej on, pol pa dolg nič, pol pa še kdo.

Mana: opojna in čarobna knjiga. Prava "fantazija".

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1