Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 14751 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #15 - 30.10.2002 at 21:37:57
 
Grin Na izi si ga uzem Brusko.  Grin

Na spletu imaš celoten potek vaj Falun Gong. Samo moraš delat pravilno, ker se lahko v laični fazi zabašeš in delaš recimo z levo roko navzven kar velja samo za ženske. Moški imamo torej desno roko ven, spodaj, odvisno od vaje.

Bom moral tele Kitajce zgleda v Slovenijo pripeljat, saj Šusmana se ne sliši kaj dosti. Vsaj kot jaz vem ne.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #16 - 30.10.2002 at 21:55:25
 
Sem si potegnil dol elektronsko knjigo v hrvaškem in angleškem jeziku.

Jo bom počasi obdelal v službi, če in ko mi bo čas dopuščal.

In vi to kar v službi delate sedaj to?

Evo, to je Evropa.

Brrrr. Kako mora zebsti sedaj pri tebi, na Islandiji. Kako pa žensko hitro slečeš, če je 100% oblečena ko medved, da je ne zebe? Ups....off topic.....nova tema? Grin Grin Grin
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #17 - 30.10.2002 at 22:06:45
 
Ti bom jaz zapalil  še disk, ki so mi ga Kitajci dali. Tam imaš vse notri.

Mi v službi še ne izvajamo Falun gong, ampak kot slišim je ponekod to postalo pravilo.  Celo minister za kulturo javno prizna, da je Falun gongaš.

Malo je res mraz zdaj, okrog -2, samo smo imeli pa cel dan sonce, toplo z 1 cm snega tako da za slačenje niti ni bilo prave priložnosti. Priznam.  Saj pravim. V Namibiji je vroče.  Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #18 - 30.10.2002 at 22:16:41
 
Kaj tudi nambija pozna Falun?

Bi bilo zanimivo namesto oma, kaj praviš?

Je pa knjiga res obsežna. Al pa je moj ekran premajhen. To kar šopa, strani se kar vrstijo.

Le zakaj nimam digitalne linije. Toliko vaj je za potegnit dol z neta o tej tematiki.

Se www stran kar šibi od zastonj materiala.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #19 - 30.10.2002 at 22:43:42
 
Namibija kot vem ne pozna Falun Gong, al pa sem v takšno okolje padel, kjer je ta nepoznan Smiley.

Ja, knjiga je kar obsežna. Odvisno spet katero knjigo imaš. Verjetno govoriš o tisti, ki je prevedena v Hrvaščino.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #20 - 31.10.2002 at 11:20:43
 
najdi.si najde precej na to temo ... dočim ... uradne strani ni ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #21 - 31.10.2002 at 12:54:10
 

Angleška knjižica Falun Gong je tut na Andresovem linku:

http://www.falundafa.org/book/eng/flg.htm
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #22 - 31.10.2002 at 17:16:14
 
Evo.

Prebral sem knjigo na netu v hrvaščini.

Andres, a ti si to že probal?

Mislim, pa da malo preveč obljublja knjiga v uvodu. če je vse res, potem se lotim vsak večer preden grem spat pa v službi, ko ni strank,.........

Skratka bi mi koristilo pri vpogledu v karte.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #23 - 31.10.2002 at 18:06:03
 
Ja, jaz sem to probal poleti s Kitajci, ki so učili Falun Gong. Pol ure na dan in vedno znova sem se bolj elastičnega in razpoloženega počutil po teh vajah.
Velik vpliv ima ravno dihanje, saj so vaje zastavljene tako, oziroma se gibaš tako, da dihat moraš globoko, drugače to ni več Falun Gong ampak zajebancija.

Knjiga obljublja veliko. Jaz sem par strani v Hrvaščini prebral in to, angleško pa moram še predelat, me še čaka.   (Sem preveč na forumu Smiley)  Ja, knjiga obljublja veliko, ampak ko sem se jaz s Kitajci pogovarjal so rekli, da to delajo njihovi starši,  ki so zboleli pred leti, sedaj pa  so po vajah vsi zdravi.  
En dan sem se opravičil, da nisem prišel, ker je sin dobil astmatične napade. Mi je pa rekla ena Tanya iz Montreala, da bi ravno takrat moral z njim priti, saj je dosti primerov, ko je astma pošla z uporabo Falun Gonga.  
Ampak jebi ga. Moj sin noče videt tega telesnega zvijanja. Smiley Žal.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #24 - 31.10.2002 at 21:13:42
 
Gape!

Mislim, da je fer če ti pošljem film in ga ti daš nekam za downloadnje.  Sem mislil, da je to cel CD filma in vse živo ampak je vsega skupaj 30 minut ali okrog 3 MB. Filei so stisnjeni v .dat in .vcd gledati pa je mogoče tudi na dvdju.  
Ti pošljem.

Andres

p.s. sem hotel narediti zip pa mi ne pusti, ker en file ovira.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #25 - 31.10.2002 at 21:37:01
 
Preklicujem zgornji post.  Meni res kaže, da je cel film dolg dva MB, saj vem, čudno se mi je zdelo, samo, ko sem en dir. hotel zipati mi je v dveh minutah 1% nazipalo.  Bomo že.  


Bi bilo pa fino tele Falun Gong vaje imeti v obliki ala Borutov večer, reiki, nameravnja.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #26 - 31.10.2002 at 21:40:47
 
Andres wrote on 31.10.2002 at 21:37:01:
Preklicujem zgornji post.  Meni res kaže, da je cel film dolg dva MB, saj vem, čudno se mi je zdelo, samo, ko sem en dir. hotel zipati mi je v dveh minutah 1% nazipalo.  Bomo že.  


Bi bilo pa fino tele Falun Gong vaje imeti v obliki ala Borutov večer, reiki, nameravnja.

Andres



Kako pa bi ti to zadevo speljal skozi večer? Si ne predstavljam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #27 - 31.10.2002 at 21:46:42
 
Borut!

Mogoče lahko dobim še kaj diskov. Ne vem, bi se moral pozanimat. Sicer pa ima društvo žiro račun in bi lahko ta disk prodajal za simbolično ceno kar znašajo stroški nabave diskov.  Par sto tolarjev potemtakem.  Nekaj vaj je pokazanih na disku, ostalo je propaganda in izpovedi ljudi.

No, na disku bi moralo biti malo več, morda bolj nadrobno kako vaje delati, se pa da to urediti z dodatnimi slikami in fotografijami.

Jaz to vidim tako, da folk pride na chat, naj si mal kofeta natočjo potem pa bi šli vaje delat.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #28 - 31.10.2002 at 21:49:47
 
Sem pa že predlagal, da bi društvo prevzelo čez tale Falun Gong. Šusman kot vem in vidim ni preveč priljubljen, pa tudi bolj zamrznil je tele vaje v Sloveniji.  

Jaz vem, čutim da lahko dobim 50 Kitajcev, za 25 travnikov v ljubljani. Drug dan 50 kitajcev za 20 travnikov v Kopru, Mariboru in tako bi bilo deset dni hitro okoli.
A je kdo proti?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #29 - 01.11.2002 at 22:07:03
 
dejte mi link od tehle CRO strani pa za disk se priporočam..........pliz.......

me je pa magla razkuru s svojim nepoznavanjem bruslijade in pa avtoritativnim copy pastanjem.....mi je na žulj stopu do kraja.....magla ....pazi se ........brus-li biti jezen .........grrrrrrrrr

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3