Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 14712 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

FALUN GONG preberite obvezno
09.06.2002 at 21:16:11
 
Danes sem bil z otrokoma v mestu.  Nasproti parlamenta na travnem nasadu je bila skupina kitajcev, ki so kaj vem, nekaj peli. Sprva sem mislil, da gre za turiste, pevski zbor iz Kitajske, toda cez cas so sli eden po eden meditirat. Bolj ko je tekel cas vec ji je meditirala izvajalo tiste kitajske kretnje za harmonizacijo duse in telesa.  
Na koncu so povabili se domacine, toda kaj morem, jaz sem bil tam z otrokoma in mi ni dopuscalo prisotnosti. A vendarle se je ena od Kitajk ponudila za baby siter in potem sem se jaz te kretnje izvajal. Kako uro smo bili tam na travi vse zive misice smo nategovali in veste, Andres se sedaj kake dve ure po tem pocuti veliko bolje.  
Vec kot to. Cez 45 minut imam z njimi srecanje v nekem pubu. Bom videl. Brzkone napisem kaj za Nenavadno in pa obenem za Pozitivke.  
Tale Falun Gong nima se veliko podruznic v Evropi. Sploh ne vem se, ce kaksna je razen v Rusiji, skratka izvajanje teh tehnik je na Kitajskem prepovedano in vsakdo ki ga zasacijo "migat" gre v zapor.  


http://www.falundafa.org/

Bom napisal vec, ko pridem iz srecanja, ce ne bo prepozno.


Andres






Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #1 - 09.06.2002 at 22:31:11
 
modeli so že v sloveniji
sm poslušu susmana na studiu city
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #2 - 10.06.2002 at 00:13:32
 
Mozno, da so res v Sloveniji, samo so neaktivni. Prejle sem govoril z enim Kanadcanem iz predsestva in s Kitajko, ki deluje v Kanadi.    
Oni vedo samo za Slovasko, za Slovenijo pa ne. Tudi njihov web ponuja Slovasko in ne Slovenijo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #3 - 10.06.2002 at 09:06:42
 
Zakaj pa je prepovedano? ???
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #4 - 10.06.2002 at 13:11:02
 
Predsednik je prepovedal vse taksne stvari, ki so prej tisocletja na Kitajskem veljala kot samoumevna stvar.
Zdaj 16. bo predsednik Kitajske prisel na Islandije in ga bodo opljuvali enako kot so opluvali lani predsednika vlade in je sel  z dolgim nosom domov.
Mislim, da so vceraj rekli, da vlada Kitajske prepoveduje tudi Feng Shui.

Razlog je verjetno previsoka populacija in pa odstekanost komunisticne partije.


Andres

siba delat se malo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #5 - 10.06.2002 at 23:32:52
 
Spet sem bil popoldne na Falun Gong vajah. Danes je ucil en crnec in ob njegovih pripovedih kako je on s tem zacel sem se spomnil na Winstrola in seveda na Bruslija.
Pravi, da je prej intenzivno treniral, Kung fu in jogo, dvigovanje utezi, toda odkar je zacel delat Falun Gong vaje se nikoli ni bil bolan.    V casu, ko je buildal je bil ena sama masa, kot Winstrol, toda kaj mu bo masa pravi, ce je bil vedno bolan.

Tale Falun Gong je kot pravi crnec Robert trenutna najbolj narascajoca tehnika na svetu.  Komaj leta 1992 je prisla v svet, do takrat pa so jo poucevali samo mojstri, ki so prenasali znanje na ucence in zato je bila tehnika zelo zaprta.
Leta 1992 je bilo vse objavljeno kot javna stvar in pred dvemi leti je tisti Kitajec, ki je to znanje prenesel med narod zbezal v ZDA.
Kot receno Tu so Kitajci in mnogi med njimi niso mogli priti cez Shengensko mejo, samo zaradi narocila,  vpliva predsednika Kitajske, saj ve, da ga ob blizajocem uradnem obisku  na Islandijo cakajo ze ob vstopu v drzavo demonstranti.  

Na zalost no, da je za kaj taksnega moralo umreti toliko ljudi.

http://www.faluninfo.net

So me tile precej navdusili in sploh ni izkljuceno, da bom sel jutri spet na  vaje.  So pa Kitajci zacudeni, da predstavniki za Slovenijo samo vizitke talajo na ezofestu, oz. ce ne pretiravam toliko, zacudeni so, ker niso bolj ekspeditivni.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
regla
1
*
Offline

"nothing exists outside
the moment"
Posts: 37

Gender: female
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #6 - 13.06.2002 at 23:24:41
 
Meni pa niti ni cudno, da je prepovedano. Kaj vse so Kitajci ze prepovedali. Da ne omenjam, kaj delajo v Tibetu.... Velika skoda.
Back to top
 

moje mnenje
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #7 - 14.06.2002 at 00:33:11
 
Bedno je, da so Kitajci prepovedali Falun Gong. Samo zdi, se mi, da je slo v zadnjih petih dneh za poskus  resnicnega terorizma na Islandiji.
Ker je Falun Gong organizacija delujoca samostojno, brez sedeza, bi tako vsakdo lahko rekel, da izvaja to tehniko.  
Mislim, da je resnicno v ozadju nekaj drugega. 63 Kitajcev se je moralo iz Islandije  vrniti nazaj v drzave odkoder so prisli. Da ne bo pomote. To niso ubezniki.
Poleg teh 63ih  jih od 50-100 ni moglo priti na letalo cetudi so imeli rezervacijo do Islandije.

Predsednik Kitajske ne noci v luksuznem hotelu kjer je imel sprva rezervacijo. Spi poleg letalisca za notranji promet v Reykjaviku.  vse vedno bolj smrdi po terorizmu. Nekdo pac, ameriski, evropski, kitajski, arabski underground si je hotel privosciti  terorizem skozi meditacijsko skupino.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #8 - 14.06.2002 at 09:28:17
 
Andres ......katere stripe si najraje čitou k si biu še mejhen?

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #9 - 14.06.2002 at 11:23:11
 
Brus li. Nisem cital Alan Forda, . Zagor, pa Veliki blek so bili takat priljubljeni.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #10 - 17.06.2002 at 19:15:12
 
Tuki ce koga zanimajo slike iz demonstracije za Falun Gong.

Andres

http://pics.mar.anomy.net/2002/06/14/04.protest.austurvollur
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #11 - 29.10.2002 at 17:51:54
 
dej povej presvetli..........a to kdo uči v LJ al pa kje u SLO ker kot zgleda mene in harrya zadeva močno zanima...........mi je zadnjič en aleš tole kazou in ker sem včasih se z jogo ukvarjou biu .....sem takoj zaštekou da vaje niso en kung-fu ampak delajo dobr .....

torej ......al pa če ma kdo drug idejo?

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #12 - 29.10.2002 at 19:17:11
 
sej ti na linkih piše ... susman model jih 'zastopa' v sloveniji, je bil na studiu city ...

aha zdej vidm ... link sm ti poslou na pm ...


evo ti ga še enkrat ...
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #13 - 29.10.2002 at 20:05:51
 
Ma ja, kakšen kung fu.  Tale Falun gong je dobra stvar  in če vaja s Haryjam zanima se povežta s temu Šusmanom. Mi bomo verjetno na šihtu začel  to izvajat. Pol ure na dan.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: FALUN GONG preberite obvezno
Reply #14 - 30.10.2002 at 18:34:36
 
stari vidm da je pr teb še zmeri neki tistga dobrega starega vodnega kamna......hvala za nasvet.....joj ta šusman .........joj........ne bi jest ke k njemu.....kaj jest vem......slab filing.......ma kaj pa vem......no si bom pa sam pomagou......ker se drgač lotevam jest teh zadev kar je jasno s teh temic..............

jojmene joj.....gape se je pa neki razjezu name ...... gape haugh ..........zakopl to skiro....pa ostala orodja za strah..........pliz.....strah me je ......k mi tko napišeš.....brus-li je mehke duše

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3