Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 17088 times)
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Devičniki po horoskopu
05.06.2002 at 12:02:58
 
Konstantno in kar naprej se mi dogaja, da se zaljubljam v devičnike. Če se že zaljubim ne, me pa blazno pritegnejo.

Razen enega, so bili vsi fant/moški, s katerimi sem se zapletla; torej - prišlo je do več, kot le do prijateljstva; rojeni v znamenju device. Do danega trenutka imam za seboj dve resni zvezi in oba sta bila rojena 19.09., vendar z dveletnim zamikom. Podobnosti med njima so presenetljive, kar se tiče njunega Življenja. Po zunanjosti pa kake skupne točke ni. Niti barva las, oči, višina,... Med vsemi je edini povezovalni faktor samo znamenje v katerem so rojeni.

Na začetku sem sumila, da je fora v očetu, ki je tudi devičnik. Vendar... bi rekla, da sem z očetom razčistila, kolikor sem do danega trenutka lahko.

Ne bom dolgovezila...

Če ima kdo kako idejo, v čem je poanta, bom zelo vesela! Če pa ne, pa tudi prav... Wink

Cmokci,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #1 - 05.06.2002 at 12:32:40
 
Zivjo, Susi13

Meni se dogaja ze celo zivljenje nekaj podobnega z levi, caprav ni bil noben od njih moj partner, samo obcasno me kak od njih hudo pritegne.

Prav zato, ker mi to tak zmede in vedno precej spremeni zivljenje, pa tud mene, sem dost razmisljala o tem in imam eno hudo teorijo Grin
To so ljudje, ki imajo ocitno neke skupne lastnosti (mogoce so ravno zato, ker je to ena od znacilnosti horoskopskega znamenja, vsi v istem). In te lastnosti meni v meni hudo manjkajo zato, da bi se pocutila stabilno. Opazila sem, da se od njih vedno naucim nekaj zlo pomembnega,  je pa to njihova osnovna znacilnost. Nekim mojim zenskim pogledom na zivljenje oni dodajo se mosko razseznost, ker grem ocitno sama brez balansa teh energij  prevec v skrajnosti. V sebi sem razvila torej dovolj zenskih pogledov, moskih pa ocitno nimam ali pa jih nisem prav uravnovesila in moram zdaj to popravljat. In ker so mi ti moski vedno precej podobni, lahko v primerjavi njih s sabo tud hitro opazim, kje in kaj mi manjka, kaj bi rada spremenila in na kaksen nacin se lahko tega sploh lotim.

To se mi zdi dovolj verjetna razlaga. Samo nisem pa sigurna, da imam prav. Ce imas kako boljso, je bom zelo vesela Smiley

Lp,
Devi
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Devičniki po horoskopu
Reply #2 - 05.06.2002 at 12:38:16
 
Da, da.
Tudi z mano si imela opraviti.
Da, tudi jaz sem devičnik.
Uf, ma sem težek, aaa?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Devičniki po horoskopu
Reply #3 - 05.06.2002 at 12:47:13
 
In konec koncev, če te privlačijo osebe v znamenju device in je v znamenju device tudi tvoj oče, s katerim se po napisanem ne prav odlično razumeš pomeni, da ne smeš vse device dajat v ravnilo s tvojim očetom.

Med vsakim posameznikom v istem horoskopskem znamenju je kar nekaj podobnosti, važne pa so nijanse. To dela življenje zanimivo.

Ali misliš, da če bi šla jaz in ti na eno caffe, bi ti o meni vedela vse? Vse moje prednosti in slabosti? Bi nekako znala predvidet naslednji korak?

Dvomim.
Vsaka devica te bo ošarmirala drugače.
No ja, morda pa nisem tipičen predstavnik deviškega sindikata (ha, ha, ha,...................do nezavesti)

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #4 - 05.06.2002 at 12:49:42
 
Devi, hvala za odgovor! Se strinjam s teboj, ampak, ker sem dvojčica moram dodati, da gre verjetno za iskanje drugega pola v meni - device naj bi bile organizirane,... poosebljajo red. Jaz pa v sebi želim združiti kaos (ki je pravzaprav tudi red) z redom (ki je pravzaprav kaos). Vsekakor pa gre tudi za moški pogled, se popolnoma strinjam! Hvala ti! Bom imela še nekaj za premisliti... Wink  Kiss

Boo Ruth, devičniki ste mi neizmerno privlačni! In poleg tega, da je večina devičnikov ljubosumna, jaz pa moram čutiti, da mi partner (pa naj bo to prijatelj, ljubimec, fant,...) dovoljuje svobodo (sprejemanje dejstva, da potrebuje prostor), drugega "negativnega" izkustva glede na karakter nimam.

Opažam, da se mi je pojavil podzavesten strah - pa ne že spet devičnik! Pojavil pa se je tudi nek tih glasek, ki mi pomaga pri detekciji devičnikov... Mogoče ti pa zato ne upam poslati še kakega maila kdaj! Wink Smiley  Kiss

Cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #5 - 05.06.2002 at 12:56:21
 
Hahahahahaha... Do nezavesti se ne morem smejati, ker sem v službi, drugače bi se ti z veseljem pridružila! Wink

Ne dajem vseh devic/devičnikov v isti koš. Tako ozkogleda nisem več. In skušam si ne delati nekih težkih utvar, iluzij... Vsekakor ne bi vedela vsega o tebi. Niti nimam (več) želje po tem, da bi o kom vedela vse. Gre le za tisto nekaj, kar se mi zdi, da imate devičniki... Ne znam ti opisati. Nekaj...

Zadnje čase me to vprašanje pač preganja... Kako je to možno? Zakaj se mi to dogaja? V čem je poanta? ...?

Pa še to: glede na horoskope na katere sem naletela, nisem združljiva z devičniki. Morda mi je pa to zato všeč - težek izziv... Wink

Hahahahaha... Iščem odgovor na vprašanje, ki pravzaprav ne potrebuje odgovora... Smiley

Cmoka, Boo Ruth! Wink

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Devičniki po horoskopu
Reply #6 - 05.06.2002 at 13:01:07
 
Obema, devicam in dvojčkom vlada isti planet - to je Merkur.

Kje pa imaš ostale planete? Ziher maš kakšnega v Devici, pa morda te lastnosti, ki jih vidiš v Devici le projeciraš, imaš jih pa sama, le da še morda niso ozaveščene. Temu tud služi zaljubljanje in privlačnost....

Lep pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #7 - 05.06.2002 at 13:05:55
 
Susi13 wrote on 05.06.2002 at 12:49:42:
Boo Ruth, devičniki ste mi neizmerno privlačni! In poleg tega, da je večina devičnikov ljubosumna, jaz pa moram čutiti, da mi partner (pa naj bo to prijatelj, ljubimec, fant,...) dovoljuje svobodo (sprejemanje dejstva, da potrebuje prostor), drugega "negativnega" izkustva glede na karakter nimam.



Eto ti odgovor. Pa še sama si ga napisala!!!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #8 - 05.06.2002 at 13:13:25
 
Hvala, ker mi odpirate oči in podajate kamenčke, da sestavim mozaik!  Kiss

Vem, da je fora v tem, da nečesa nočem videti, si priznati,... Glede na to, da je moj glavobol precej manjši, kot je bil včeraj, sem na dobri poti! Wink

Hvala, res ste sladkorčki!

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #9 - 05.06.2002 at 13:28:50
 
Ne vem točno v čem je fora, ampak baje velja pravilo, da te privlačjo rojeni v nasprotni hiši. Po tej logiki bi bla susi13 morala bit rojena tam okrog vodnarja. Tko si moja partnerka razlaga zame veselo dejstvo, da je resnejše zveze zmerom imela z devičniki. Un pred mano, njena srednješolska ljubav, je bil rojen točen na isti septemberski dan kot jest, le da eno leto za mano.

Če si tud ti rojena tam v prvi tretjini leta, susi13, ti  iz prve roke v tvojo žalost oznanjam, da smo ti devičniki tkorekoč usojen.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Devičniki po horoskopu
Reply #10 - 05.06.2002 at 13:45:54
 


Jaz pa nimam teh izkusenj. Se najbolje da spoznam 24 zensk in ce bosta dve rojeni v istem znaku, ki me bosta privlacili bom napisal oglas na dating service naj mi pisejo samo te ki so rojene v dolocenem znaku.   Upam, da bodo to device.  Grin

Sicer pa Suzi. Tudi moja stara ljubezen je bila rojena 19.9.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Devičniki po horoskopu
Reply #11 - 05.06.2002 at 19:38:39
 
Susi13 wrote on 05.06.2002 at 12:49:42:
Devi, hvala za odgovor! Se strinjam s teboj, ampak, ker sem dvojčica moram dodati, da gre verjetno za iskanje drugega pola v meni - device naj bi bile organizirane,... poosebljajo red. Jaz pa v sebi želim združiti kaos (ki je pravzaprav tudi red) z redom (ki je pravzaprav kaos). Vsekakor pa gre tudi za moški pogled, se popolnoma strinjam! Hvala ti! Bom imela še nekaj za premisliti... ;)  :-*

Boo Ruth, devičniki ste mi neizmerno privlačni! In poleg tega, da je večina devičnikov ljubosumna, jaz pa moram čutiti, da mi partner (pa naj bo to prijatelj, ljubimec, fant,...) dovoljuje svobodo (sprejemanje dejstva, da potrebuje prostor), drugega "negativnega" izkustva glede na karakter nimam.

Opažam, da se mi je pojavil podzavesten strah - pa ne že spet devičnik! Pojavil pa se je tudi nek tih glasek, ki mi pomaga pri detekciji devičnikov... Mogoče ti pa zato ne upam poslati še kakega maila kdaj! ;) :)  :-*

Cmoka,

Suzana


Naj ti povem, da imam doma tri dvojčke: mamo, očeta in ženo. Kaj bi hotela več? Očitno je nekaj na temu. Res pa je, da se je ob dvojčkih težko znajti. Sedaj dvojček dela nekaj in je vesele volje, čez pet sekund pa že dela nekaj drugega in je popolnoma slabe volje. In prav to nas, device, dela grozno nervozne. Dvojček se z devico skrega, čez dve minute pa bi bil že rad v istem odnosu kot pred prepirom. Na žalost to device ponavadi ne delamo in ne sprejemamo.
Uf, hvala bogu da mi je sin vodnar asc. devica.

In lahko mi pošlješ še kak mail. Vprašaj Devi in Litlle Star. Ne ene ne druge nisem pojedel.

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #12 - 05.06.2002 at 23:38:55
 
Susi13 wrote on 05.06.2002 at 12:56:21:
Pa še to: glede na horoskope na katere sem naletela, nisem združljiva z devičniki.


Device in Dvojčki imate skupnega gospodarja, t.j. Merkur. Morda je pa kaj na tem.
Drgače je pa tako, da samo znamenje Sonca, je premalo, da bi si bila dva všeč. Bi bilo smiselno pogledat, kje imaš Mars, pa sedma hiša v kjerem znamenju je itd.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #13 - 06.06.2002 at 12:43:09
 
Aktualna tema mi ostaja še vedno... Ob priliki, ko bom imela večjo željo in več časa, da uredim misli, bom naredila povzetek. Itak velikokrat pišemo zato, da razjasnimo pojme sebi... Wink

Hvala še enkrat za odgovore!

Cmoka na noska,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Devičniki po horoskopu
Reply #14 - 06.06.2002 at 13:34:23
 
To sem jz neki opazoval, pa sem se odloču da je dost tega. Že Celo življenje se zapletam z ovnicami, tud par dni narazen rojstni dnevi,... Pa fora je v tem, da so kao lih najmanj primerne za mene: nežno ribico...

res; zdej če ne slišm, da je ali rakovica ali škorpjonka sploh ne bom več trzal (yeah right  Grin  )
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5