Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 31893 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #60 - 29.07.2011 at 01:27:06
 
Alojz in Sandib wrote on 28.07.2011 at 12:57:21:
Ideje imaš.Problem je energija,ki bo spreminjala frekvence in izpostavljala željene. Atomska energija se pridobiva  z obstreljevanjem večjih  atomskih jeder .

T.i. težka voda je že na robu plazme.Morska ji je pa podobna. Voda je akumulirana vrednost mase-energije .Če hočeš karkoli početi z vodo jo moraš zlivati z realizirano vrednostjo mase energije. Vodni olini so para ,ki je še vedno samo agregatno stanje vode. Tako,da zadeve niso ravno enostavne nimaš dovolj močne EM sile,ki bi bila potrebna za tvoje ideje. To kar ti govoriš bi omogočal EM samodelujoč oscilator. Ta bi hiše mostove  zrušil v delčku sekunde. V Zadeve se je potrebno bolj
poglobiti.Ideje in ideologije ne rešujejo sveta! Ga samo pogubljajo! Smiley Uživaj in imej se rad!



Sandib. Res en razumem kaj mi govoris.
Povem t to kar sei ti reku je dejstvo.
Tole znajo mastrianrediti. ene deset ljudi zna ker je od enga dobilo pod psrisegoin papriji.

Poglej, model ima vezje katerega ti lohak celo pokazem in celico in sopa noter samo jaz ne vem kaj sopa. Hec je v tem da priblizno tece 1,5 volta na plato v celici in ful mal toka tkao da zadeva stoji in potegne vec vodika in plina ven iz vode kot ce bi uporabil nomlane enacbe zsa elektrolizo

TO JE ze stojeno.
Mislim.

Ce mas kaj casa lohka kako recmeo pa vrzemo skupi sam ce mas pa visje znanej pa ok dajmo to urediti.

Ne bi jaz tezke vode proizvajal k bi em azrpl pa tudi ne msilim sopat ne vme cesa.

H
Oscilator je pomoje kot re razumem nekaj kar oscilira oziroma to so inpulzi z katerimi lahko frekvence menjas.
Te narpave obstajajo da jih kupis. Mislim, signal je eden potem ap mas modulacijo po fkrenvecah kot sem razumel.

pac pravim treha se je dol usest in narediti.
Preden pa bi se to lotil pa bi rad z navadno elektrolizo nareidl pokus. Ce z navadno elektrolizo res lahko zags kar koli hoces potem tece stvar in je glej tece no sam naprej bi mogel z navadno elektrolizo da ne bomo dalli zannosti pol pa ne bo dallao ce em razuems...  

Ti kako ap produciras ione. mislim kaj niso ionski topovi oziroma ione bilahko dobil tkao da cepis aj in dobis ven ione resno ioni so negativno nabiti delci v atomu kot se spomnim al kako ze oziroma elektron nimaenga ion ap askoci k ionu pol pa s evs emenaj in se vse remika

kovalnetne vezi pa nekovalente vezi itd.

Pač stvar je taka.

Dejva najprej en test narediti z elektrolizo vode. Ce rata zgat kamen z navadno elektrolizopolse bi pa z uno jebal.

Ceprov mi je ideja da prasam duhov eboljv sec k s emi en da jebat desetelt da bom to poguntal.

Ti kaj ves o paslticnih vlaknih ki so cenejsa varijanta steklenih vlaken.
lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #61 - 06.08.2011 at 20:01:48
 
OTP
Spregledal sem. Mislim,da so mi že delal neko orodje z elektrolizo.Menda naredijo najprej žveplen model potem baker in voda električni tok - ter režejo orodje. Pricip v osnovi je nekako podoben. Mislim ,da to že obstaja!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #62 - 11.08.2011 at 20:49:23
 
Alojz in Sandib wrote on 06.08.2011 at 20:01:48:
OTP
Spregledal sem. Mislim,da so mi že delal neko orodje z elektrolizo.Menda naredijo najprej žveplen model potem baker in voda električni tok - ter režejo orodje. Pricip v osnovi je nekako podoben. Mislim ,da to že obstaja!


Pozdravljen

Em.

Resno ne vem kaj misliš.

Zelolepo bi t epoprosil, če lahkomalo bolj opišeš.

Pi emmodeluje ako, imaš celico, sopaš vodik inkisik iz vode na zahtevo pod določenim brom in pol to sopa ven iz ene pišole kot bi varil, in pol zagas. hec ej v tem, da more biti na zahtevo ker po določenem času se vodik in kisik kot plinpreuredita in tega ne mores uporabiti za zganje, potem samo se gori. je pa res ena fora z ioni, ker en ma va vec k drugi. Bi mogel pogledati.

Hec je v tem, ce zabijemo to narazen potem se da to anrediti tudi ce delas naravno navadno elektrolizo, pol bi pa sele gruntal kako modilirati signale lede na zunanej funkcije.

Ti, imašp ti res dostop do magnetov, rabil bi apr magnetov pa ne vem kje nj jih dobim nikjer jih ni. kitajci so podrazil amgnete pa so tkao dragi da je noro.

Ok hvala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #63 - 11.08.2011 at 20:56:29
 
Bom vprašal za postopek čez predvidevam 14 dni.Danes sem dobil agregat-moram magnetit in bom dal sliko semle.  Redke zemlje niso več tako pretirano drage.Težje jih je dobiti.Jaz imam neke veze zase.Res ne morem si privoščit,da bi jo izkoriščal-razumeš? Žal mi je!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: MOŽGANI
Reply #64 - 12.08.2011 at 10:37:28
 
Možgani z jajci!

Tongue
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #65 - 13.08.2011 at 20:30:21
 
Alojz in Sandib wrote on 11.08.2011 at 20:56:29:
Bom vprašal za postopek čez predvidevam 14 dni.Danes sem dobil agregat-moram magnetit in bom dal sliko semle.  Redke zemlje niso več tako pretirano drage.Težje jih je dobiti.Jaz imam neke veze zase.Res ne morem si privoščit,da bi jo izkoriščal-razumeš? Žal mi je!



O, v bistvu sem ciljal bolj na dimenzije k pa na zastonj.
Hec je v tem, da e hcoem dimenziej dobiti morem dat 300 evrov k more spol kupit 10 do 20 magentov.

ok
prasla sme seeno.
rabim bi ene kroge ane kaj ces.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #66 - 14.08.2011 at 16:12:42
 
Sandib si slisal kdaj za ambientnoenergjo.

Nekako nek vir energiej katerega lahko dobis ce se zans nanj povezati.

Sem pred eltinekiiskal ap tkaoin je bilo neki knjig k sojih dalineki ljduej ven.

Vepš kaj o tem.

Pa se to te bi prasal. Kaj je to ion.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #67 - 14.08.2011 at 21:42:57
 
Optimus T. Prime wrote on 14.08.2011 at 16:12:42:
Sandib si slisal kdaj za ambientnoenergjo.

Nekako nek vir energiej katerega lahko dobis ce se zans nanj povezati.

Sem pred eltinekiiskal ap tkaoin je bilo neki knjig k sojih dalineki ljduej ven.

Vepš kaj o tem.

Pa se to te bi prasal. Kaj je to ion.

lp.


Ioni so delci(atomi,ki so električno nabiti. Od tu ionizacija,ionosfera,ionska spojina itd. Vsak pojav hiša,atom,drevo,žival ima svojo ekvivalentno energijo-energetski tokokrog.Zadeve še ne razumejo kvazi energetiki in se igrajo v svoji nevednosti s temi tokokrogi energije. Saj bio energija temelji na isti fori-življenjski tokokrag v ambientu elementarni tokokrog. Simpl. Wink,
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: MOŽGANI
Reply #68 - 15.08.2011 at 14:30:26
 
Kako pa nastanejo ioni?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #69 - 17.08.2011 at 19:36:46
 
on je delec, ki nastane, če se atomu, molekuli ali »skupini atomov« odvzame ali doda en ali več elektronov. Je električno nabit atom ali molekula. Razlog za nabitost je razlika v številu protonov in elektronov. Če je elektronov manj kot protonov, je naboj pozitiven (kation), v primeru da je protonov manj kot elektronov pa je negativen (anion). Če kapljevina vsebuje ione, se imenuje elektrolit in prevaja električni tok. Primer dobro znane ionizacije plina je električna strela.

Resno bi reku, da ionizaotr zrakaoddaja inone

Toda sandib kako bos pol ti curek naredu daj too razlozi. Mislim,..

Resno bi reku, da edini način rezanja je laser. Mislim, gres v china cetrt das 200 evrov kupis lasersko cev das noter plin vstekas in soedu drevo pozagas. resno 200 evrov dva emtra dolga cev rpide noter das vodo lepo pa plin in strom napeles i njeto to.


Mislim, ce smo pri tem ane ti zakaj pol ne bi z strelo sopal. Poglej, ce prov razumem ane. Ti bi z strelo topil kamen. Nisi glup. Sam pizda strela je strela clvoek.

Poglej.

Ce vzamem teslin geenrator recmo oziroam teslino tulajvo in jo res nabildas da je res muther fukar huda taka grozna. Pol nabijes noter miljon voltov da ti bo kurlo vs epo vrsti sam kako bso pa to usmril pa ne vem.

Sej tesla je nabil noter toak vleik ane da je skuru generatorje sam je ap metalo 100 emterske strele po okolici.
Sam to bi mogel s eujet nekako skozi kako leco al kaj ti jaz vem,..

Laser je sevanej v bistvu, ce bi uzel neko vrsto sevanja.

Polus tole.

Ce so oni topili kamen ane niso mogli dobiti grdnita ker grdnit je metamrofna kamnina toje prolem. Toda kako so vsikani iste teksture pismo to ni nmogoce to smrdi.
ce stopis kamen pa ohladis pol ni fore ker ni granit vsaj kar jaz vem ne ker mores ga na temperatruiin traku pustiti recmo diamante se dela umetno z tlakom in temepraturo pol ap je. Granita ti ne mroes prefukat iz tega da bi ulival ekr simpel ni to to. Nemroes. Razen ce bi mel super silicijevo peskarnico pa da bi sam silicijnot metla pa ga topil pa ulvial ap se to en vem bi mogel pogeldati

Ce pa rezes kamen pa rabsi laser ane kaj pa drugega bi slo drgac ne mores zagat kamna z zago mislim to ej noro prepocas rabis en laser met, sam kok mocen laser pa obstaj apa za kuk kesa pa ne vem. Vem da z alserji delajo tanke to ej to, pismo bo pa ze precvrl tiste pol metra kamna, sam proaba plina je veliak da o elektirki en govorimo.

Plazam pol ane
va sandib mam rpov
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #70 - 18.08.2011 at 17:33:57
 
Maš prav OTP! Laser je enostavna zadeva! Sprejemnik svetlobe kristali-usmernik in režeš-Problem je tako močan laser! Jaz še vedno trdim močno magnetno polje -usmerjen snop ionizacija (podobno streli) rez pika,ali pa močan magnetni udar-magnetni hamer!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: MOŽGANI
Reply #71 - 02.02.2012 at 00:37:36
 
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5