Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5118 times)
Alina_Zel
1
*
Offline

Narava je razlika med
dušo in Bogom.
Posts: 3

Gender: female
ne razumem svojega telesa
16.03.2002 at 13:26:58
 
Pozdrav izza goratih dobrav...

Iz vsega srca vas prosim za pomoc.

Zmanjkalo mi je idej kam naj se s svojim problemom se zatecem. Ta problem se bo verjetno mariskomu zdel naravnost neumen in bedast, pa vseeno me zanima, ce mi lahko daste kaksen nasvet. Problem pa je taksenle: V 8. razredu osnovne sole (zdaj jih imam 19) se je moj spolni telesni razvoj ustavil, menstruacija je izginila, prsi so mi nehale rasti, tako, da si lahko zamisljate kako zgledam Cry. Bila sem naokoli pri zdravnikih, ki so dejali, da ni pomoci, da imam se cas...sama pa mislim, da obstaja pomoc, vsaj verjamem, zelim poizkusiti vse mozne nacine. Zdaj boste rekli, zunanjost je le obleka, itd....vem to, ampak kolikor se ucim sprejeti taksno kot sem, se ne morem...vcasih bi najraje razbila ogledalo (saj so redki tile trenutki).

Morda to sploh ni pravi prostor kamor naj pisem, vendar...mislite, da imam morda zablokirano kaksno cakro, prvo npr.? Je morda kaksna moznost bioenergetika, posebne masaze? Poznate morda koga, ki se na to dobro spozna in bi lahko vedel?

Pomoci vas milo naproscam in vas prav vse lepo pozdravljam,

uzijte danasnji soncek,


Alina
Back to top
 
 
IP Logged
 
sharon
1
*
Offline


Posts: 7

Gender: female
Re: ne razumem svojega telesa
Reply #1 - 16.03.2002 at 18:20:07
 
Zanimivo bi bilo raziskati kaj se je dogajalo v tistem času, da je prišlo do te spremembe ..treba je čistit globje vzroke, mogoče v podzavesti...raziskuj, gotovo boš našla odgovore...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ne razumem svojega telesa
Reply #2 - 16.03.2002 at 18:58:31
 
tko kot pravi sharon
skor 100% obstajajo globlji vzroki, 'če ne v tem pa v prejšnjih življenjih' - he he ta je že kr mal oguljena, pa naj ji bo. se pa skoraj vedno, vsaj kar se tiče vzrokov, četudi so iz prejšnjih življenj, zgodijo njihove (blažje) ponovitve v tem življenju.
tko da ... to bi ti blo pametno mal rekapitulirat kot pravijo ... se spomnt - ozavestit, kaj se ti je dogajalo pred tem ... se slučajno spomniš da bi kdaj imela full proti menstruaciji in proti temu da boš odrasla, da boš ženska, da boš sexala ... (si že sexala? kako je blo?) ... pač vse (mi) je dost normalno razen tega da nimaš menstruacije ... to mi je čudn, ker brez tega in brez da bi blo treba rodit bi bilo žensko telo terna ... tko je pa bl tko tko, no ja čudn mi je zato ker brez tega bi ble vse in tud tiste ženske ki so že zlo visoko in so zelo sposobne nadzirat svoje telo ne morejo kr skenslat menstruacije, jo zbit na dva dni, to sm že slišu, ampak bit brez to še ne, tud za zamike sm slišu, po dva mesca ne in pol spet in to ... ampak brez ... terna ... pol tud zanosit ne moreš?

razni energetiki in to se bodo zihr najdl da ti pomagajo, če ne bo šlo drugač ti bom jest mojga prjatla za težke primere zrihtu Wink

čakro imaš skor zihr zablokirano tadrugo, če že ni zablokirana se ti pa mogoče narobe vrti al pa kej ... zdej valjda če je tdruga čist u kurcu niti ostale ponavad niso bogvekaj ampka ni blema, pomoje ti je glavna blokada na drugi ... čeprov pa pri ženskah sta dostikrat tudi vlogi prve in druge nekako obrnjeni.

mal pojem kaj čm ... povej nam še kaj mogoče bo lažje.

drgač pa ... sonce je bil krasen Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: ne razumem svojega telesa
Reply #3 - 16.03.2002 at 20:25:37
 
pred kratkim je bil v cajtngu opisan primer neke nemške deklice, že kar ženske tam okrog 29 let, se mi zdi.
zavestno je ostala na stopnji 13 letne deklice. Trenirala je mislim gimnastiko, trener je bil pedofil. in deklica se je odločila, da ostane otrok, ker se ji je svet odraslih zagraužal. Od 13. ega leta dalje se ni spremenila, obnaša se kot trinajstletnica in telesni ustroj ustreza trinajstletnici, tudi zunanji videz!
Mogoče je Alina še na dobrem, ker se verjetno ne igra z Barbikami, temveč je čustveno odrasla in zrela za svoja leta, samo fizično telo jo je pustilo na cedilu.
Oprosti, Alina, nimam nasveta zate, želim ti samo to, da bi se ti težava uredila brez velikih pretresov. Pa da bi do takrat zaradi tega čim manj trpela.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Alina_Zel
1
*
Offline

Narava je razlika med
dušo in Bogom.
Posts: 3

Gender: female
Re: ne razumem svojega telesa
Reply #4 - 17.03.2002 at 16:32:16
 
Vesela sem vasega odziva Smiley

Bom poskusila opisati te spomine za nazaj, vendar jih je bolj malo. Spomnem se npr. da sem rekla mami, ko so mi zacele rasti prsi, da tega nocem, ker bom imela grozno velike(kako motila sem se Wink in ne, da si zelim imeti bog ve kako obilne, zelim si le, da bi bile ). To je bilo preden sem dobila menstruacijo, spomnim se tudi, da sem se veckrat gledala in da mi je bilo hudo, ker nisem bila telesno to kar sem bila prej. Do menstruacije nisem imela nikdar odpora, tudi ko sem jo dobila, mi je mama tako lepo vse razložila, zdela se mi je nekaj povsem normalnega, zenskega. Potem pa je cez nekaj casa nehala prihajati, kar pa je drugace povsem normalno, je spet prisla, naenkrat pa je nilo kar celo leto. Se opravicujem, ker nisem bila dovolj natacna, zdaj imam menstracuji, ampak samo zaradi tablet, ki jih jemljem, ki vzpodbudijo cikel. Brez njih pa je seveda nimam. Glede seksa lahko recem samo to, da sem izgubila nedzolznost se precudovitim fantom, ki mi je seks predstavil v izjemni luci, tudi s sedanjim fantom (2.spolni partner) se imam cudovito, rada imam seks neizmerno, pa ne samo zaradi telesnega uzitka...ne morem pa se kazati, ce je prizgana luc, sramujem se teh mojih prsi, ki so taksne kot da ne bi obstajale, groza me je...zalostna sem premnogokrat zaradi tega...

Res ne razumem, zakaj se je vse tako ustavilo, lazje bi mi bilo, ce bi vsaj razumela, vedela za vzrok, cetudi ne bi mogla nicesar spremeniti...

Ana, tudi sama sem brala o tej zenski-deklici, misli in odlocitve imajo neizmerljivo moc. Hvala za lepe zelje, mi pomenijo veliko.

Gape, torej mislis naj poskusim s kaksnim energetikom? To storim rade volje, edini problem je, da ne vem kam se naj pri tem zatecem oziroma h komu. Lahko kako pomagas prosim?


Hvala vam, polepsali ste mi dan, tako nenavajena sem pomoci...


Naj vam dan prinese kaj najlepsega,


Alina
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ne razumem svojega telesa
Reply #5 - 17.03.2002 at 16:53:33
 
eto za vzrok že veš - odpor do telesa - ženskega - v mladosti, ko so ti prsi začele rast ... that's it.
in ker si zabremzala prsi, se ti je pomešal cel sistem ... lepo začni delat na čakrah od spodaj navzgor in ne bo blema ... sicer pa ... kdaj si bla nazadnje brez tabletk ... si zihr da se ti ni vse skupi uredilo?
ker te tabletke glih tolk kolkr so slabe zaradi tega ker so tablete so tudi dobre, saj je danes človek že tko u kurcu da od zuni pomoč v bistvu rabi, dokler se ne pobere, pol je treba pa začet čistit, tud tablete ...

zdej očitno ti je tista osnovna jeba na sceni ... kaj bodo pa drugi rekl ... začel se je s prsmi in se tam tudi nadaljuje ... še dons ... menstro si sprejela, saj je drugi ne vidijo ... prsi pač ... sprejmi prsi take kot so  in sebe glih tko ... to si pač ti.

heee
zdej mi je ena huda padla u glavo
zvečer pržgi luč sleč fanta in pol sleč še sebe ... premagej samo sebe ... tam kjer je drek tam pomeši in priplavu bo vn ... in ga boš počitla, dokler je notr ga ne moreš počistit ...

čist tolk usput ... moja mateja ma tud zlo mejhne joške ... full ne mara da jim tko rečem ... in jest jih ne zamenjam za nobene druge

mislim da ne rabiš energetikov ... rabiš ljubezen ... svojo ... do sebe
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ne razumem svojega telesa
Reply #6 - 17.03.2002 at 19:01:00
 
Preden te pozdravim v drugem threadu bom napisal tudi jaz svoje mnenje. Dejstvo je, da ženske z malimi joškami navadno ugasnejo luč zaradi sramu pred "oblinskim izgledom". Seveda so tudi tiste, ki luč nalašč pustijo prižgano. Veš kaj bi  bilo dobro za tebe. Tuki se Gape formira z MIroto in Vesno na nudist plažo.  Suzi čaka verjetno  mene, ti pa bi lahko šla tudi zraven. Po moje če bi se slekla do nazga tako kot vsi ostali bi tisto iz sebe spravla in joški bi ti začeli rast. Še samozavest bi dobila na nudist plaži, ljudje pa bi do tebe gojili celo spoštovanje. Predvsem bi veljala kot Sherby iz Agropopa, ki je kljub njenim 200 kg ni bilo sram stopiti na oder in se postaviti pred množico ljudi.

Tako ljubica mala. Zdaj ti samo še ostane izbrati partnerja za na nudist plažo.  Če tvoj fant noče naj ti izdam, da so še Mike, Comp, A. Herby frej. Mene bi mogla malo dolgo čakat in se zato ne izplača.   Sicer greš pa lahko tudi z žensko. Ana je frej pa Suzi, Litlle star, Vida,  Marjana je s prakso, za Valentino ne vem, skratka malo morje nudistov in bodočih nudistov z malimi in velikimi joški z malimi in velikimi organi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alina_Zel
1
*
Offline

Narava je razlika med
dušo in Bogom.
Posts: 3

Gender: female
Re: ne razumem svojega telesa
Reply #7 - 18.03.2002 at 14:13:22
 
Torej v moji mladosti sem zabremzala ves proces, zaradi mocne zelje, da mi joskice ne bi rasle. Bom od danes naprej nehala jih obtozevati, da so taksne, jih bom poskusila vzpodbujati s prijaznostjo, ne z odporom.

Glede caker, bom zacela delat, vendar ne vem kako, zihr obstajajo kaksne knjige z navodili? Je katera najboljsa in mi jo lahko priporocis Gape?

Tisto zvecer bom poskusila v najhitrejsem moznem casu, da mi bo le volja dovoljevala Wink

Res potrebujem to ljubezen....pocasi...a ucim se je...

Nudl plaza ja...sej sm si vedno zelela it tja, morda bo pa fantek zato, ce pa ne, se bi z veseljem pridruzila nekomu, bi mi verjetno veliko pomagal tudi ta nacin.


Alina
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ne razumem svojega telesa
Reply #8 - 18.03.2002 at 14:32:20
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ne razumem svojega telesa
Reply #9 - 18.03.2002 at 17:10:44
 
živjo

to od tabletkah je tu pijba-g mela probleme pa ji noben zdravnik, ne more nc povedat?

tko, da se morda skupi pogovorta, se lahko najde kaj finega

aja pibi je tud vegetarjanka, lahko, da to vpliva na ene deklce.

A.

vse se bo uredilo, moja bivsa bejba je mela majckene pa je rekla no mi vsaj dol ne visijo k je mal starejsa

evo ti objemck in cmokico, men nc ni vazn kaksne mas, men je vazna kaksna si kot človek

Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1