Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 16536 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 2. srečanje letos
Reply #30 - 03.04.2002 at 23:36:17
 
Tko vem, da lahko pridem sama od sebe. V čast mi je zato, ker ste me še prav posebej povabili.

Me zanima kje bo to v LJ.? Se morda vam vseeno priklopim za kak čas.

A prepoznala vas bom pa po Andresu in Herbyu?

Me prav firbec matra, kdo ste. Morda pa se že poznamo??? ( mislim vizuelno, da ste fajn se že tako ve)

Mislite name, mam neko virozo, da se čim prej pozdravim, ker ne želim nikogar okužiti.

BYE
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 2. srečanje letos
Reply #31 - 04.04.2002 at 02:19:17
 
Quote:
A prepoznala vas bom pa po Andresu in Herbyu?


Kali!

Po meni  ne boš mogla prepoznavat. Tokrat ne bom prišel, ker nimam denarja za bencin. Herby pa verjetno bo tam.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: 2. srečanje letos
Reply #32 - 04.04.2002 at 07:53:06
 
K se ne bi dalo mogoce v petek popoldne?
K je lih v LJ?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: 2. srečanje letos
Reply #33 - 04.04.2002 at 09:07:16
 
Tkole je. Določli smo že datum in vsak je tako ali drugače računal na soboto, vsaj teh nekaj ki smo že parkrat bili na srečanjih.

Ne bomo zdej še ponedeljka predlagali, ker potem bi morali imeti seminar.

In datuma vsekakor ne moramo spremeniti, glede kraja pa je tako, da sem dobil kar nekaj želja za Ljubljano, no in še mene je čas stisnu, tako da bo v soboto gužva, ampak se vidimo.

Dobimo se ob 16.00 na makadmskem parkirišču za Gospodarskim razstaviščem. oz bolj točno za veliko poslovno stavbo Slovenijalesa.

Potem bomo šli:
1. če bo slabo vreme v gostionu
2. če bo lepo vreme na en fin plac

Kdor ne more pridt, ob 16.00 naj meni ali gape-u, ali A.-ju, pošlje GSM številko in ko se bo hotel priključit mu povemo kje smo.

Plan oz. dnevni red, agenda, ostaja nespremenjen.

Obvezno s seboj prineste ...... itak veste kaj!

Eno z nami!

P.S. Kali jest te osebno vabim. In še vseh 25.000 članov. Jest osebno!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 2. srečanje letos
Reply #34 - 04.04.2002 at 09:26:50
 
Super ste. Zdaj pa res ne vem ce bom prisla...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 2. srečanje letos
Reply #35 - 04.04.2002 at 09:41:18
 
zakaj nebi prišla, ti je prepozno al predaleč.

za dolenjsko nekako ni bilo pravega interesa ostali pa smo itak bl kot ne iz ljubljane ...

če je prepozno se lahko dobimo tud prej, mike pač pride šele takrat, ma do takrat košarko in to Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 2. srečanje letos
Reply #36 - 04.04.2002 at 09:44:14
 
ja, stvari sem si splanirala in zdaj si jih moram na novo, in to dva dni prej. pozno mi je takaltak, tud eno prijatlco iz Krskega sem povabla ko smo se ravno za tisti konec zmenli, pa se v ljubljano me sploh ne vlece (ceprav je res malenkost blize).
moram zdaj to malo premlet in bom vidla. me pa zanima kdo je zdaj ziher v soboto v LJ?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: 2. srečanje letos
Reply #37 - 04.04.2002 at 11:25:25
 
Evo zdej pa tkole. Ker vemo da mamo vsi gužvo svoje take ali drugačne obveznosti, se čutim odgovornega tole zmedo tuki razjasnit.

Sem dal vabilo za srečanje – drži.

Drži tudi to, da se vedno potem malo pregovarjamo kam, kdaj, kako. Seveda to je demokratična pot.

Fino fajn. Nikoli pa se seveda ne da ustrežt vsem in vsakomur.

Zato je tuki tale thread, kjer se dogovarjamo, DOGOVARJAMO.

Torej Marjana lepo, da si povedala, da si se ti že zmenla, splanirala in povabila prijateljico iz Krškega. To mi je všeč, da odreagiraš.

Jest kot organizator, oziroma oseba, ki je obesu vabilo gor, to spoštujem in enako se pričakuje od vsakega, da napiše svoje mnenje. Pa jih zlistajmo!!! Tiste ki se tičejo dogovarjanja:
1. jest dam obvestilo 13.Marca, vabilo z datumom in povabilom, da daste predloge in sprejeto Novo mesto 6.april.2002 ob 12.

2. herby (13.mar., 14.mar, 20.mar)– svaka čast  - se aktivira in poroča iz svojega konca, torej pozna okraj, zadeve in ni panike

3. gape, A, Suzi13 potrdijo udeležbo

4. Marjana 20-mar. predlaga zgodnejšo uro 12.oo – sprejeto

5. herby 30.mar – spet odlično poroča o stanju, predlaga kraj srečanja NOVI TRG

6. jest, A., gape, vida – debatiramo o tem da glede da je samo herby iz NM in da bi morali se mi še dobit za statut in časopisne zadeve razmišljamo, da bi bli kar v LJ in gape 3.aprila ob 4:44 to napiše na forum

7. Kali, se tudi izjasni, da bi v Lj mogoče prišla
-----------------------------------
Torej dejmo lepo povedat svoje mnenje, da bo odločitev lažja nam ostane tole:

1. Se lepo dobimo po prvotnem dogovoru v NM ob 12, zadeve srečanja, simple prevzameta gape in A.
Za vse ki želijo it iz MB konca, naj se obrnejo na Marjano, je že lepo ponudla zgoraj prostor v avtu in pridete lepo ob 12, tja kot je predlagal Herby.
Za LJ smer, se lepo spet dobimo na Kongresnem trgu ob 10:50 uri, avte itak ima večina nas in se tam lepo zmenimo kdo pelje, kdo ne. Kdor je brez prevoza, lahko brez skrbi računa na prevoz. Jest bom prišel sigurno, vendar nekje okrog 17.30 ure. Drugače ne morem. Ne gre. Se opravičujem.

2. Se dobimo v LJ, kot sem že predlagal prej. ali s kakimi korekcijami

In zdej prosim vse ki mate iskrico želje, da se vidimo, lepo predloge, in napište al varianta 1 ali 2. Jest se pokoravam obema. Kakor se boste odločili tako bo! Pridem v obeh primerih. Itak sem si soboto rezerviral in mi je vseeno kje bomo.

Evo, tok jest lahko zrihtam. Če ve kdo bolje, drugače, mu z veseljem podam roko. In še enkrat, iskreno mi je žal da sem v soboto zaseden do 16.

Po 16 uri, pa ni panike, na glavo, tako ali drugače.

lp
MIKE
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 2. srečanje letos
Reply #38 - 04.04.2002 at 12:18:02
 
ej, meni je cisto vseeno ce je zadeva v NM ali LJ, ce vecini bolj pase LJ naj bo srecanje tam (ona kolegica je pa tako samo mislila prit pogledat za kaki dve urci, tako da ji bom rekla da drugic)

ampak tole danes zjutraj mi je bil sok, tud ni blo tule kakih debat prej da bi bla pripravljena na to moznost. ze tri tedne se dogovarjamo in sem mislila da je vse zmenjeno, zdaj pa naenkrat nic vec ne drzi in tud se ne morem zanest da bo drzalo tole zadnje.

in zato se mi tudi ne da vec trosit energije in si spet zadev planirat, povejte kdaj in kje boste pa bom v soboto vidla ce pridem.


pa brez zamere. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: 2. srečanje letos
Reply #39 - 04.04.2002 at 13:12:33
 
Moram reči, da tudi meni ni bilo jasno, zakaj Kali piše o Ljubljani... In seveda zahvala Mike-u, ki se je potrudil narediti povzetek! Wink Smiley

Meni osebno je vseeno, kje srečanje bo. Če bo v Ljubljani, bo verjetno uspela priti tudi moja sestrica, v Novo mesto pa bi prišle 4.

Bila bi vesela, če bi se lahko odločili do jutri zvečer, da povem še ostalim... Vkolikor same ne bodo šle brati tegale...

Imejte se lepo!

Suzana Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: 2. srečanje letos
Reply #40 - 04.04.2002 at 13:23:33
 
Zase lahk povem da se za ispit (v tork ucim) tko da me ne bo v Lj
Glede na to da pa ni dost časa za zment se, najboljš da pridete sam tisti k ste pri časopisu in društvu.
druženje pa se prestav kdaj drugič
imho
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 2. srečanje letos
Reply #41 - 04.04.2002 at 14:59:29
 
Jaz imam časa dovolj, cel vikend. Samo bi rada točno vedela kdaj in kje, da si lahko tudi kake obiske prijateljev splaniram.

Kake komplikacije, mislim.Najbolj, da si raje splaniramo skupni poletni dopust na Kamenjaku! Wink Grin

Najbolj bi bilo, da si splaniramo redna srečanja npr. vsak mesec enkrat, da lahko pride vedno vsak, ki ima čas!

Love&Peace
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: 2. srečanje letos
Reply #42 - 04.04.2002 at 15:27:13
 
KALI pridruži se osvežiti že podano idejo na:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1009376...

Torej kar se pa srečanja tiče, pa lahko od mojega prejšnjega javljanja preberemo, da je zdej pa nekako kar vseeno. Madonca vas bom po ritih. Pa dejte rečt, Jest bi, 1 jest bi 2.

Ajd, čakamo torej...

Od tegle posta naprej bom štel samo 1 in 2.

lp
MIKe

Jutri ob 16, jih neham štet in tistih ka bo več, tistega se držimo.
Če kdo koleba naj mi piše svoj GSM, in ga obvestim po 18 uri jutri kako in kaj.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 2. srečanje letos
Reply #43 - 04.04.2002 at 16:38:27
 
jest pridem in na ena in na dva
tko da tisti ki imate vse splanirano - prijatle in to, dejte povedat.
jest sm to predlagu samo zaradi majka, ki ima do 4 košarko, vozačem, je pa po moje res vseen kam se prpelemo, men je, al 15 km al pa 150. grem mal prej pa je!

bi pa povedu samo še tole :
ljubljana je bila samo PREDLOG!!!

itak so srečanja vedno bila namenjena SAMO druženju, na prvem srečanju, ki je bilo obiskano mnogoštevilno, sredi počitnic, v ljubljani, no obrežju ljubljanice, je aleš prvič izvlekel na plan STATUT. groza!!! je bla, mi lahko verjamete. ampak smo preživel, celo utolk da sm prejle klicu mamco na občino u kranj ... in zdej ... ne se uprpit ... še vedno je blo druženje in vedno bo, delovno je vedno samo vtoliko da podiramo ograje okrog egotov!
in na tem srečanju so na vrsti tanajvečje ograje za sesut, zato ... ne nas pustit na cedilu, ne sebe pustit na cedilu, ne sveta pustit na cedilu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 2. srečanje letos
Reply #44 - 04.04.2002 at 17:52:42
 
LJUBLJANA

povejte le uro in mesto srečanja

Glede na to, da je LJ: nekako v centru Slovenije bi lahko rekli, da vse poti vodijo v LJ:

(pa da ne bo kdo užaljen, sem mislila zgolj geografsko)
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5