Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4945 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
svet se povezuje
05.02.2002 at 10:22:30
 
predlagam 'koticek' na temo Svet se povezuje, imamo ono 2012 varianto, pa zdaj idealist.org, pa ziher je se podobnih mrez.

in, mogoce bi se veljalo vpisati v tega idealista, kaj menite?

al se bom spet sama s sabo pogovarjala... ???
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: svet se povezuje
Reply #1 - 05.02.2002 at 10:24:27
 
ponavadi se idealisti / utopisti kr sami s sabo pogovarjamo ... dokler delamo đabe Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: svet se povezuje
Reply #2 - 05.02.2002 at 10:29:08
 
Povezali se bomo z vsemi, to itak čutim že neki časa.

Vendar tako kot mora vsak pri sebi šlihtat stvari.

Moramo tudi mi sami pošlihtati našo stvar, in se je že začela (cajtung, ezo, društvo, ali karkoli drugega)

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: svet se povezuje
Reply #3 - 05.02.2002 at 10:30:29
 
Marjana, ti kar nadaljuj s tem tvojim delom, ti pošljem še ene par linkov, in obrazložitev, pa, pa.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: svet se povezuje
Reply #4 - 07.02.2002 at 21:12:15
 
Quote:
al se bom spet sama s sabo pogovarjala...  


Saj veš,v tebi je resnica Wink


Je pa res zanimivo.
Želimo biti čimbolj povezani,po drugi strani pa so ravno želje tisto,kar nas ločuje. Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: svet se povezuje
Reply #5 - 07.02.2002 at 23:55:29
 
Sem pogledal na idealista.  Seveda se lahko vpise vsakdo in skoraj kamorkoli. Toda kdo nas bo nasel v idelistu? Iz Slovenije je vpisanih le  7 organizij od 25000 na celem idealistu.
Gape in Ales ter Miro, skratka vsi ki smo se kadarkoli kam vpisali vemo, da to ne pali vedno. Vcasih se vpises in tam stojis pet let dobis pa tri hite. Mrezni monopol iskalcev?



Andres
Back to top
« Last Edit: 08.02.2002 at 19:20:51 by Andres »  
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: svet se povezuje
Reply #6 - 16.02.2002 at 11:21:00
 
OK, ni mi jasno o čem teče debata - idealist in to...  ???

In če mi ni čisto jasno, pa vendar se mi zdi, da lahko nekaj natipkam na to temo... Pa bom!

Iz čisto in popolnoma moje perspektive (uff, še kar me daje feeling, da bi morala več prebrati in bi tako lahko dodala kako potrditev s strani koga od Velikih... na tem bo treba pa še delati...   Embarrassed) gledanja: spomnim se občutkov, ki sem jih imela, slikic, ki sem jih prejela, ... par let nazaj o ljudeh in ko jih primerjam s tem, kar mi je dano vedeti, videti,... danes... se mi zdi, da je sprememba velika.

Svet se povezuje... Svet smo ljudje, kajne?

Prej so vse pikice bluzile vsaka zase, kaka se je kdaj pa kdaj odprla drugi pikici, zažarel je žarek upanja ampak to je bilo precej redko. Omejenost je bila na splošno še večja, kot je danes. Zaupanja vredne osebe so bile redke. Saj so še danes, konec koncev. Pa vendar... Koliko smo ljudje naredili! Vsakdo izmed nas je prispeval nekaj k temu. Hote ali nehote. Kakorkoli že.

Tu bi se navezala še na eno misel, ki me preganja, odkar sem prebrala ta naslov: jaz osebno opažam, kako oz. kakšen vpliv imam jaz (ki sem samo eden od delčkov v tej čudoviti harmoniji, seveda... Wink) na so-ljudi. Vsi korakamo v isto smer. Vsi sanjamo iste sanje, samo barvni odtenki so drugačni. Itak ne obstaja dve mavrici, ki bi bili isti...

Kaj sem hotela reči? Povedati sem želela, da se držimo za roke in enkrat eden enkrat drugi potegne ostale za seboj. Ne da bi vlekel ostale! Samo sledijo, sledimo. Taka nam je usoda! Povezani smo z vsem, kar je bilo, kar je in kar bo. Le zavedamo se še tega ne... Pretežko si je to priznati, to začutiti, to živeti... Živeti brez ega, popolnoma brez v tem norem prelepem svetu se ne da. Vsaj meni še ni uspelo ugotoviti, kako. Sem pa ponosna in srečna, ker je minimalen.

Dovolj bluzenja... Nauk: povezani smo že, naj nam je to prav ali ne... Sedaj je čas, da to ozavestimo!

Veliko sončka v srčku želim!

Suzana

***Angeli se spuščajo z nebes, da bi nam prikazali, kako lepo lahko bi bilo. Dokler bo živela nesmrtna vizija, bomo živeli tudi mi...***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: svet se povezuje
Reply #7 - 16.02.2002 at 11:39:54
 
Q
uff, še kar me daje feeling, da bi morala več prebrati in bi tako lahko dodala kako potrditev s strani koga od Velikih... na tem bo treba pa še delati...
Q
men se zdi da ni tolk nujno, pride pa prov, k oni znajo to tko lepo povedat, k mi (še) ne znamo.

sicer pa ljudje (pikice) moramo postat individualci, ne pa ovce, in potem ko smo individualci se moramo združevat začet. prej je đebe traktor
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: svet se povezuje
Reply #8 - 16.02.2002 at 12:56:25
 
Se strinjam, Gape!
Kar sem hotela reči je, da se vsak narejen "korak" čuti povsod. V vseh ljudeh. Na nek način s tem, ko nekaj razčistiš pri sebi, (ne dobesedno ampak...) prisiliš vse ostale dušice, da nekaj storijo.

Čiščenje kolektivne zavesti je pa itak v polnem teku. Torej bo šlo vse samo še hitreje. Individualizem in združevanje bosta oz. že potekata vzporedno.

Zdaj bom pa uporabila tvoj stavek: možno, da se motim.

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: svet se povezuje
Reply #9 - 16.05.2003 at 14:35:06
 
Škoda k večina ljudi ne zdrži in gre po svoje... Cry
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1