Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 7281 times)
A.
Ex Member




začnimo
24.01.2002 at 17:38:18
 
i have a vision...

danes sem mel sanje, o tem, da so nam hotl sesut stvari, torej sanjal sem, da so nam hotl vzet dobre ideje, ki jih mamo in jih razvijamo...

zgodil se je, da sem bil v sanjah in sem gledal naše delo, preverjal sem zaščito okorg idej.

potem je zaščita začela odtekat in pojavl so se tipi, ki so bli namenjen, da speljejo dragocene ideje  

to se videl in takoj zbral ljudi, da smo šli urejat stvari, dobil smo modele, vse smo poznal, hotl so naše stvari, da bi z njimi uspel, ko smo potem jih prehitel in zaščitl ideje.
vseeno so bli dost prodorni, da so pišli do idej, niso jih dobil sam so bli nevarno zraven.
ko sem jih uprašal zakaj so rekl, da jim ne gre dobr in potem so me spraševal zakaj nismo naredl tega kar mormo itd...

skor bi zgubl stvari

takrat se dojel to: stvari ideje so živa stvar in one se odločajo, da bodo z nekom in ne da mi odločamo da bomo ustvaril stvari iz ideje, vse že je tam, in če ne bomo mi bodo stvari šel drugam, stvari naj bodo opravljenj to je njihov namen.

torej so namenjene nam, saj so me obvestile o nevarnem udaru v svet eja. rade bi, da ustvarjamo skupaj ker se čutimo, ne da bi nekdo ki dela iz drugih namenov prevzel to.

čas je da gremo v javnsot s tem, časa ni, samo razmislite in ukrepajte, vsak naj sam zase premisli kater del bo prevzel in začnimo

ne se obanšat, kot da bomo še 120 let živel, ne se obnašat ko da mi ustvarjamo ideje, one so žive, one odločajo.

sanje so ble jasne, notri so ble ideje za časopis, društvo, skupna stran, projekti, torej stvari dolgoročnega pomena za ljudi vsega sveta.

vse to vsete sami, če ste za pol uredite sebe in gremo, ne udajte se, obdobje bluzenja je odšlo...

čas je za novo obdobje
stvari so povedale svoje, čas je da naredimo to kar smo prišli uredit sem dol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: začnimo
Reply #1 - 24.01.2002 at 20:03:48
 
Aleš!

"Dobre sanje." Recimo, da so tvoje sanje preroške. Vse našteto se naj potemtakem nebi pisalo tule na forumu, temveč bi šlo izključno preko emailov. Zaščita pač. Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: začnimo
Reply #2 - 24.01.2002 at 20:10:23
 
Quote:
danes sem mel sanje, o tem, da so nam hotl sesut stvari, torej sanjal sem, da so nam hotl vzet dobre ideje, ki jih mamo in jih razvijamo...

zgodil se je, da sem bil v sanjah in sem gledal naše delo, preverjal sem zaščito okorg idej.  

potem je zaščita začela odtekat in pojavl so se tipi, ki so bli namenjen, da speljejo dragocene ideje  


Lej ga Aleš. Če se obrnem spet na Gorenca tako dela  Beta. Ti pač ne pustijo da prideš skozi rešeta naprej, ker imajo preveliko moč.
Imaš dobro idejo in iz nje naredijo ničelno zamisel. Ostaneš ponovno na mrtvi točki. In tako je pri vseh panogah, Beta oziroma bolniki vladajo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: začnimo
Reply #3 - 25.01.2002 at 14:16:37
 
Quote:
torej so namenjene nam, saj so me obvestile o nevarnem udaru v svet eja. rade bi, da ustvarjamo skupaj ker se čutimo, ne da bi nekdo ki dela iz drugih namenov prevzel to.


Jest pri seb mislim, da nimam drugih namenov da bi prevzel to.

Kljub temu bi pa rad od tebe, a., en namig, en žegen, če sem lahko zraven
Quote:
da gremo v javnsot s tem, časa ni, samo razmislite in ukrepajte, vsak naj sam zase premisli kater del bo prevzel in začnimo  


Če O.K., pol pa ne vem še s čim, najboljš kar z vsem, ker tega itak nimam dost. Zaradi mene javno, čim manj interno,  nimam česa skrivat, mi ne more nobeden nič vzet Wink


Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: začnimo
Reply #4 - 25.01.2002 at 16:11:48
 
ok, poglej Andres

gibanja, ideje, so žive in se morajo realizirat kot ostali, majo zaščito v stilu da se trudijo z enkom, s katerim jim ej fino, če pa tu en gre pa nadaljujejo drugače...

druga stvar je to da sploh nismo resno jemal stvari in smo se obnašal kot da mamo vse urejen, in nismo vedl da mamo samo ta trenutek

z gapom sva se pogovrrajala ko so prvič ideje jasno nakazale da hočejo da se dogaja, in je bil nekakšen povod v tem da so nekje drugje v sloveniji drugi začel oblikovat podoben zadeve, takrat sem razumel stvari in sem naredil svetduhovnsoti.org potem pa je svar mal počakala, in smo mislil da so stvari ok, nismo resno jemal in sedaj so tolk jasno definiral stvari da jih mormo dojet

in pa še nekaj ko eno stvar kljub opozorilom, da bo šla ne urediš potem lahko zgubiš nekaj, kar ti najljubše.

titud nujno me poklič, pogelj massages
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: začnimo
Reply #5 - 25.01.2002 at 16:12:07
 
A potem , prideš na srečanje 2.2.2002 titud
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: začnimo
Reply #6 - 29.01.2002 at 15:43:35
 
sam še tole

ideje so prehodne
kar pomeni, da so na voljo in smiselne samo v določenem trenutku in obdobju, če jih takrat ne realiziraš grejo

in sama vrednost ideje se sprameinja ideja, če jo narediš, ko je dobro, je veliko vredna vsaj zate, če pa jo ne pa je njena vrednost majhna

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: začnimo
Reply #7 - 05.04.2002 at 00:37:21
 

Naj napišem, da sem ravno malo čekirala forume, kamor bi lahko napisala TO.

Sem prvič prebrala tale post o Aleševih sanjah in začutila, da je to to.

Imam idejo za pozitivke, ki sem jo čutila že pred leti pa nisem takrat vedela kako to realizirati. Čutim, da prihaja čas, da te stvari povem...

Ne morem o tem tu pisati, zato pozivam vse soustvarjalce pozitivk, da se dobimo in se o tem pogovorimo.




Hitro, če hočemo iziti 13.4. Grin
Back to top
« Last Edit: 05.04.2002 at 04:28:45 by Petra. »  

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1