Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1740 times)
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
kristali
02.11.2001 at 17:37:30
 
Mene pa zanima, če se kdo kaj spozna na kristale.
Zanima me pradvsem, če pri sebi nosiš kristal in se v parih minutah počutiš zelo slabo, ali gre za zdravljenje ali pa je mogoče bolje, da ga vržeš v drug kot sobe?
Če kristali močno vplivajo nate, ali se da to kako obrniti v svojo korist?
Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Valentina
Guest




Re: kristali
Reply #1 - 02.11.2001 at 17:58:32
 
Pri meni je kristal najprej povzročil kar močno reakcijo (slabost, glavobol, zmedene misli), tako da sem ga morala nositi v presledkih, potem se je pa to uneslo in je bilo O.K. In je tud pomagal. Baje je pa za kristal važno, na kakšnem energetskem mestu je zrastel - pozitivnem ali negativnem. Če je zrastel na negativnem, nobeno čiščenje ne pomaga, in vpliva zelo negativno. Kaj več naj pa kakšen PRO pove.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kristali
Reply #2 - 02.11.2001 at 19:59:07
 
Veronika. Odgovor je toliko kolikor vprasanj. Kristali so lahko zdravilni in vse to, vendar vec ko je definicij o zdravilnosti le teh, hitreje se pojavi toda kontra informacija. Ti so lahko tudi skodljivi. Recimo, da posamezni kristal seva neko dobro energijo in na podlagi tega ljudje ozdravijo.
Vse lepo in prav do tu. Po Gorencu naj bi se ti ne nosili, saj je njihova oblika zelo nepravilna in v trenutku ko se oseba s kristalom postavi v (smrtno cono) tocko ki ni zdrava, kristal obseva s  to slabo energijo celo okolico nasploh pa tistega, ki ga nosi. Ob preckanju teh smrtnih con s kristalom naprimer se zacne tudi bolezen.
Temu sledi da je 99% nakita skodljivega, Gorenc pa je to tudi dokazal.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kristali
Reply #3 - 02.11.2001 at 20:06:55
 
Valentina je fajn povedala - če se ne unese ga skini - ne nos več.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1