Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7580 times)
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: VIZIJE
Reply #15 - 10.02.2004 at 00:00:58
 

 Če ta sen ne spadi tukaj lahko premestite...  

Pred mnogo leti v sanjah vidla sem na nebu neznane vesoljske ladje,....
 noč je in gledam v nebo, če se ok spomnem dve ladje so bile, čudovite, povsem blag sijaj,  ampak močen, dramatičen občutek nevarnosti.....premikajo se počasi, ali mirojo...
..... 'vojna zvezda'....  Shocked
ne vem več ker je preveč časa preteklo ,
vendar zelo živ sen, tudi danes imam ta isti občutek nevarnosti, obsedanosti, očaranosti

pozneje sem tudi sanjala podobne sanje ampak ker nisam pisala sem vse podrobnosti pozabila Undecided

lp Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: VIZIJE
Reply #16 - 10.02.2004 at 00:07:38
 
Indigo!

Še vedno dobro slovensko pišeš.  Super no.  Imaš ti mogoče preroške sanje?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: VIZIJE
Reply #17 - 10.02.2004 at 11:41:30
 
 Hi Andres Smiley

Ja, trudim se ma veš ni lahek

Preroške sanje,  ne vem... morda...
a kaj ti misliš, ti zgledi preroški ? Roll Eyes
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: VIZIJE
Reply #18 - 10.02.2004 at 13:47:12
 
Men se recimo ponavadi sanja za kak dan naprej. Drugace pa ce se na hitro zberem lahko vidim, kje stojijo policaji in to povem takoj, da ni pol "ja se si vedu  Grin" ipd. Bom pol kasneje napisal se nekaj zdle grem na siht Wink


LP
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: VIZIJE
Reply #19 - 10.02.2004 at 20:47:35
 
Evo danes sem jo spet mel v sluzbi Wink. Malo predno sem sel sem rekel sefu, da mam DEJAVUU in da bo nekaj narobe. Pridem domov in mi internet ni delu. 2 uri sem ga rihtal me je neki firewall hecal. U glavnem jih imam vsak dan. Vcasih jih dozivljam pri "polni zavesti", kar med delom ipd. Drugace pa vidim na daljavo nekako tako kot star spomin pa tudi v prihodnost. Stvari niso vedno cisto razlocne in se moram se nauciti "skoncetrirati", da bom bolje videl. A je kaka delavnica v Slo na to temo?
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: VIZIJE
Reply #20 - 10.02.2004 at 21:15:17
 
Evo pa da napisem malo bolj konkretno o mojih vizijah.
Najlazje vam bom vse skupaj podal z prispodobo. Predstavljajte si, da pridete v sobo polno ekranov. In se malce ozirate po njih in ko vam je kateri usec lahko, podobno kot bi gledal TV vidis, kaj se tam dogaja. Recmo, da imam v rokah dalinca in gane znam se cisto dobro uporabljati. Vcasih vidim tudi isti prostor v prihodnost. Zdi se mi, da bi naj bolje bilo oz. je ko si zamislim cas in prostor potem pa je ponavadi dokaj tocno. Recimo sedaj vidim Saturn od "blizu". Ne vem se zakaj ampak izgleda zelo lep (mogoce bo jutri na TVju ali kaj - vzroka videnja se ne vidim). Mogoce bodo odkrili astronomi kaj v kratkem gor ali pa se kaj dogaja tam. Mogoce lahko kdo od vas kaj rece o tem.
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: VIZIJE
Reply #21 - 10.02.2004 at 23:45:30
 
Hi Maxtor  Smiley Smiley

Mogoce lahko kdo od vas kaj rece o tem.

Kolik vem tudi tukaj ni veliko ljudje ki morejo o tem povedati (vizije, prihodnost, ...),
nekaj potrpljenja  Roll Eyes
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
shpongle
Guest




Re: VIZIJE
Reply #22 - 11.02.2004 at 16:45:30
 
men se to pogosto dogaja, če bi se temu lahko reklo vizije...

da se mi med meditiranjem v sekundi odvrt filmček, sam si ga zarad hitrosti ko gre mimo zelo težko zapomnem,samo enkrat se mi je to zgodilo v budnem stanju, ko se mi je odvrtelo en kup takih filmčkov eden za drugim tko da sm se ze mal ustrasu
včasih se mi med meditiranjem vrtijo sanje (sam da sm buden) al pa vidim slike iz okolice (če sm recimo v sobi zagledam sliko sebe pred ogledalom u kopalnici, al pa se mi pojavi slika, kot da bi gledal skozi zaprte oči), sam to je verjetno mal drugače,mogoče bi lahko izpeljal AP iz tega
vseeno ločim med tem in tistimi filmčki ker takrat pridejo tud razni občutki zdraven
Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: VIZIJE
Reply #23 - 11.02.2004 at 18:41:32
 
Sam sem se ze naucil nekako upocasnit te filmcke in tudi pogledati v njih. Danes sem imel en previd sicer si mislim kaj bi bilo sam nisem 100%. Drevo sredi jase. Okoli 100m travnik in naprej gozd. Drevo je kot hrast mocan, z njega pa se nekaj vije. Mogoce kaca ali pa je okrasen z trakci. Tudi Jabolke so gor. Vendar telo je zivo. Po njem se kot kresnicke preliva "cudezna" energija. V drevo in nazaj v tla. Jabolke mi niso zanimive gledam pa nacin pretoka energije. Opazam, da je tam ko je skorja najmocnejsa, se najslabse vidi enegija
Moj EXpl. je da: Pazi se izkusnje oz. greha pri svojem spoznavanju lepote MOCI - prvisnki greh?.... Mogoce kaj
drugega?


Lp
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Pages: 1 2