Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 25638 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Barkley
Reply #30 - 14.04.2002 at 10:08:24
 
a maš kakšna bolj natančna navodila za tole reč kje?
bi ti bil hvaležen.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Barkley
Reply #31 - 16.04.2002 at 18:39:54
 
to vse
piše v knjigi PREBUDITEV ZDRAVILNE ENERGIJE od
Mantaka Chie in FUZIJA 5 ELEMENTOV (isti). osnova je, da krožiš z energijo po telesu, začneš v popku rahlo v notranjosti cca 3cm pod kožo (s tem zagotoviš da teče energija skozi telo ne pa samo skozi avro kr se je meni na začetku dogajalo) potem greš na drugo točko palača semena (jajčnikov), to je  druga čakra spredaj , 1 čakra (hui jin), druga zadaj (chang chiang), tretja čakra zadaj (ming-men) pleksus z (chi chung), začetek lobanje Yu- chen), 7 čakra teme (pai hui), 6 čakra tretje oko spredaj(Yin -Tang), jezik na nebu (Hsuan -Jing)  jezik mora biti na nebu ker premosti energijo in ji prepreči da bi iztekala pri čeljusti ali ušesih, rob ključnice (ne direktno na 5 čakro spredaj) srčna spredaj, pleksus spredaj, popek. to je mali krog, ko ga obvladaš greš še na roke in noge. to je v knjigah zelo dobro opisano in če kog zanima ta vrsta meditacje bi bilo dobro si sposoditi knjigo v knjižnici (vsaj v mariboru so) ker je zadeva obsežna, ko pa začneš delat je čisto enostavna!
FUZIJA pa je napredna tehnika, pri kateri transformiraš čustva in druge energije s pomočjo pakue potem je pa tu še cev kup različnih stopej vse do tvorbe notranjega otroka in živali - pomočnikov, energetskega telesa samo ,da do sem še nisem prišo. svetujem knjige, ker so napisane trotl ziher. pa še to , ko sem se v tej meditaciji predolgo koncenetriral na tretje oko sem parkrat zbluzo nekam v podzemlje. kot z dvigalom samo dosti hitreje. mogoče zato ker sem ravno takrat prebral Pogačnika- zdravljenje zemlje zdravljenje sebe in sem bil odprt? v glavnem  deluje dokler delaš. ko sem za nekaj časa prekinil s tem se mi je življenje poslabšalo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Barkley
Reply #32 - 16.04.2002 at 21:54:48
 
to ni tolk fajn da se ti življenje poslabša ko prekineš s tehniko - imho.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Barkley
Reply #33 - 17.04.2002 at 15:45:44
 
bi reko
da se je poslabšalo glede na raven bivanja, ko sem to počel.
dosti ljudi ve, da po opustitvi meditacije pogled na svet ni isti, tudi problemi ne.
šola pač
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3