Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6715 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: GLOBAL
Reply #15 - 28.03.2002 at 03:25:29
 
Borut!  Ja, GSM-e lahko pomečemo proč, ampak tole z računalniki bi šlo pa bolj težko. Ne zaradi odvisnosti nanj. Predvsem zaradi ponovne manupilaranosti nad nami s strani vseh tistih, ki svet in države vodijo, pa naj si gre za predsednike, politične stranke, ekonomske gigante ali verske skupnosti.  
Jaz mislim, da bo naslednja gneracija škatel nekaj kao časovni stroji in takrat bomo lahko konkretno pisali kako enostavno se lahko spremeni usodo.  Kako lepo je potovati iz časa v čas in seveda, kolikorat se je kdo izgubil in koliko jih ni prišlo nazaj, ter kolikim se je odcufalo.

In ko bomo pač to vse imeli na dosegu roke bo po celem svetu zmanjkalo elektrike.  Jaz mislim, da se že lahko začnemo dogovarjat, kje se dobimo, ko spleta ne bo več.  Jaz predlagam za 1. 10. 20. 30. v mesecu na nekem mestu pač.  Kdor bo prišel prav, kdor pa ne, bo dvojno  prikrjašan. Za srečanje in pa še za splet. Torej. Ostane mu le še sveča, petrolejka in sex.  Oh tudi sex mashine ne bomo mogli uporabljat, saj ne bo elektrike.  Angry

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2