Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12524 times)
clovecnjak
Guest




full-point, nihala....
17.11.2002 at 00:06:06
 
V bistvu ne vem če sem dal to v pravi forum ampak za probat je.

Poleti sem namreč kupil ležišče full-point (http://www.full-point.com/frame.html ). To naj bi bilo ležišče ki naj bi te zaščitilo pred vsemi škodljivimi devanji iz vesolja in pri tem naj bi še ležišče obrnilo prosti severu-glavo proti severu. pa čeprav si realno obrnjen proti jugu - če dam kompas gor je to res). Škodljiva sevanja so če se ne motim 4 (piše na tistem linku). Stvar sicer ni glih poceni... Zdaj me pa zanima če se kateri od vas ukvarja z nihali, kartami al podobnimi zadevami, pa če lahk pogleda če ta stvar res ugodno vpliva na človeka. Za probat je Smiley
LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: full-point, nihala....
Reply #1 - 17.11.2002 at 00:12:01
 
Naj dodam še tole. Pred 10 leti sem bil pri bioenergetiku v Glažuti če se ne motim zarad slabih ocen v šoli in ne zarad jecljanja ki ga imam tudi. In je rekel ko sem narisal prostore in ko mi je šel z nihalom čez list, da sem sicer len ko dva osla skupi, ampak da je tud moja postla na obsevanem mestu-še isti dan sem šel v drugo sobo spat , za katero sem pred pol leta od full.pointovih prodajalcev z meritvami iizvedel da je tudi na sevanem mestu ampak se mi zdi da ne tolk ko na tistem prvem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #2 - 17.11.2002 at 16:02:00
 
Mislim da imava midva tud podobno posteljno pregrinjalo kot je na tvojem linku. Finta tega pregrinjala je menda, da je notri bakrena mreža, ki izravnava energetske silnice, žica ki gre ven iz te mreže pa služi za to, da odvaja energijo v zemljo, nalimaš pa jo lahko kar na radiator, ker ima na koncu magnet...
Sobe sicer nimava premerjene (razen čisto amatersko) tako da nisem prepričana, kako je s sevanjem pri nama, na 1 meter poleg postelje pa imava tud dva računalnika, feršterker in en kup priklopljene elektronike.
Spiva pa na tem pregrinjalu vseeno zelo dobro. Ne morem recimo v postli brat, ker takoj zaspim...kar verjetno pomeni, da mreža dela...?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: full-point, nihala....
Reply #3 - 17.11.2002 at 16:12:47
 
Mislim da niamva iste. Moje pregrinjalo gre pod rjuho in se nikamor na radiator ne povezuje žice. Mislim da gre pri tebi samo za odvod statične elektrike ki se nabira v vzmetek postelje. Statična elektrika v vzmeteh ti ponoči srka energijo da si zjutraj še bolj brez energije ko pa zvečer ko si šel spat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #4 - 17.11.2002 at 16:42:51
 
Spiva na tleh in nimava nobene vzmeti blizu okoli...ti misliš da služi žica za odvod statične elektrike...?
kaj pa potem mreža v pregrinjalu na katerem ležiš?
no, upam, da se ti bo javil kak radiestezist...Smiley

Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: full-point, nihala....
Reply #5 - 17.11.2002 at 18:46:45
 
škodit ne more ... pomoje, sej vsa sevanja popedena al kako ... mislm da je to dost znana stvar ... če verjameš pol 100% pomaga

kolk pa kej stane?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: full-point, nihala....
Reply #6 - 17.11.2002 at 19:13:33
 
Stvar je stala če se prav spomnim okol 80 jurjev. Poleg sem kupil še nekaj stvari iz merino volne in je naneslo ene 150 jurjev skupaj.
V tisti moji prevleki če se ne motim ni kovina ampak nek drug material, ampak je samo par trakov počez. Možno da je kaj magnetnega ker kompas zmeraj kaže v gornjo smer zadeve čeprav obračam na vse strani.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: full-point, nihala....
Reply #7 - 17.11.2002 at 20:52:34
 
za ta denar dobim jaz zaščite proti geopatogenim sevanjem za celo hišo, ne samo za pojstlo ...
mogoče je pa to proti čemu drugemu ... ne vem ... mogoče kdo drug pozna to sceno?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: full-point, nihala....
Reply #8 - 17.11.2002 at 22:33:49
 
ce se zdejle lotim in zacnem kupovati za vse zascite razlicne strojcke in pojstlce in use da bom zdrou ......ne vem ce bi blo dost 100.000 eurov......itak je treba najt v cajtu in prostoru svoj plejs za spat ......tko da ne se prevec sekirat za ta sistem......to je isto k u borilnih vescinah ........lahko ves cas mahas kot propeler in se tko preventivno branis pred vsem......lahko pa imas malo vec vpogleda v stvari in odreagiras le takrat ko je to potrebno.......

in namesto vseh teh zascit pejt za 150 jurjeu na en samoten plejs in probej za par dni najt najbolsi plejs za spat ......in po vseh knjigah od unih indijancou biga mogu najt......he, he

itak se pa hartmanove pa ostale mreze skoz premikajo tko da jih je treba kr spremljat a nede......

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #9 - 19.11.2002 at 23:23:54
 

Pri meni doma je bila ena prijazna gospa, ki mi je pomerila vsa sevanja v spalnicah, in seveda bi pri njej lahko naročila te posteljne vložke, ki baje sevanja toliko odklonijo, da silnice obidejo telo, ki leži na njem. Al deluje al ne, ne vem, če ima kdo kakšne izkušnje, naj napiše. Ni pa poceni, tko ene 80 jurjev za eno posteljo. Jaz se nisem odločila, čakam še kakšno pozitivno priporočilo.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: full-point, nihala....
Reply #10 - 19.11.2002 at 23:33:21
 
Valentinaa wrote on 19.11.2002 at 23:23:54:
Pri meni doma je bila ena prijazna gospa, ki mi je pomerila vsa sevanja v spalnicah, in seveda bi pri njej lahko naročila te posteljne vložke, ki baje sevanja toliko odklonijo, da silnice obidejo telo, ki leži na njem. Al deluje al ne, ne vem, če ima kdo kakšne izkušnje, naj napiše. Ni pa poceni, tko ene 80 jurjev za eno posteljo. Jaz se nisem odločila, čakam še kakšno pozitivno priporočilo.


Tale gospa pa ni bila samo prijazna, je bila tudi zvita  8)
Zakaj pa ni predlagala, da posteljo prestaviš? Menda ja ne zaradi tega, ker ti potem ne bi mogla prodati tiste (uf!!) drage postelje ...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #11 - 19.11.2002 at 23:50:05
 


Seveda, zvita pa. Dobro edino, da ni bila vsiljiva. Bla je tolk, da je svetovala tud postlo prestavt.

Hja, marketing, kaj čmo.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
dejzi
1
*
Offline


Posts: 20
Ljubljana
Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #12 - 29.11.2002 at 23:25:14
 
Hoj!
Imela sem že dve stvari proti sevanju.
Taprvo mi je dal nek bioenergetik.. Rekel je, da ljudje brez veze mečemo denar za take stvari skozi okno- vzel je en kos žice- čisto navadne, enožilne, izolirane s plastiko-fi cca 5 mm, jo zvil v krog s premerom kake 30 cm in jo nalimal s selotejpom pod modroc .. Sliši se utrgano, a mislim, da je zadeva delovala. Dejansko ali psihično- ne vem To je vedno vprašanje. Ampak spala sem ko šus. Grin

Druga stvar je bilo pa to famozni in drago ko žafran full-point pregrinjalo.. Govorim v preteklem času, ker ga nimam več. Zamenjali smo prostor za spalnico in naneslo je, da so prišli prodajalci, izmerili sevanje (dejansko nisem dobro spala, tistega bioenergetika z žico ni bilo več za dobiti...)..
Seveda sem kupila pregrinjalo  ???( v bistvu je nadvložek za čez modroc). Ne vem. če sem kaj bistveno boljše spala, na koncu sem dejansko zbolela in to - z malo domišljije- celo na mestih v skladu z izmerjenim sevanjem. Undecided  Ali full point ni deloval? Ne vem..
Potem sem poklicala ponovno enega znanca, ki mi je z nihalom izmeril spalnico. Izmeril je po celem stanovanju točno enako, kot tisti s full pointa! OK.- torej meritve so bile vredu (seveda tadrugemu prej nisem povedala kaj in kje so mi taprvi namerili sevanje) .
POSTELJO PA JE MERIL S TEM, DA JE BIL GOR FULL-POINT...  (ni vedel) In nameril sevanje.To mi je dalo malo mislit.
Rezultat: premestili smo postelje! Nekaj časa smo še spali na nadvložku, potem pa sem ga prala v stroju (NIKAR!!!) in magnetni trakovi so se uničili, skrčil se je in - odletel v smeti..
Sedaj spim dobro. Ker pa se sevanja baje premikajo (čeprav je bilo med obema meritvama kar nekaj let, pa sta bili enaki !?), razmišljam, da zopet pokličem koga na kontrolo..
Shit je, če ne moreš premaknit postelj. Potem ti ne preostane drugega, kot da ZAUPAŠ neki taki čarovniji.. Undecided
Back to top
 

daisy
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #13 - 05.12.2002 at 11:00:55
 
dejzi wrote on 29.11.2002 at 23:25:14:
Potem sem poklicala ponovno enega znanca, ki mi je z nihalom izmeril spalnico. Izmeril je po celem stanovanju točno enako, kot tisti s full pointa! OK.- torej meritve so bile vredu (seveda tadrugemu prej nisem povedala kaj in kje so mi taprvi namerili sevanje) .
POSTELJO PA JE MERIL S TEM, DA JE BIL GOR FULL-POINT...  (ni vedel) In nameril sevanje.To mi je dalo malo mislit.


Meni je bilo razloženo, da se silnice sevanja odklonijo okoli pregrinjala, tako da obidelo telo, ki leži na njem, nato pa se na neki višini  nad posteljo zopet sklenjo. Torej tik nad posteljo sevanja ni, nad telesom pa zopet je. Dejzi, v kateri višini nad posteljo ti je meril, kot omenjaš v quotiranemu odstavku. Mogoče je meril tam, kjer sevanje zopet je. Če je pa meril tik nad posteljo, pa naj sevanja ne bi bilo.

Kako pa si ti zbolela? Sprašujem zato, ker je pri mojem 6letnem sinku sevanje čez glavo, on ima pa velike težave z ušesi, stalna vnetja. Ti imaš pa res izkušnje in me veseli, da jih deliš z nami.


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
dejzi
1
*
Offline


Posts: 20
Ljubljana
Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #14 - 07.12.2002 at 01:28:19
 
Hoj, Valentina!
Zbolela.. ne vem, ali zaradi sevanja- zato sem napisala "z malo domišljije"..
Odstranili so mi nek tumori že pred leti. Kar nekaj let je bilo vse vredu, potem pa se mi je zadeva pojavila še na pljučih,  ravno tam čez pa naj bi bil na ležišču vodni stolp.. skozi moja pljuča.. in ćez noge nek vozel.. in imam probleme s kolenom.
Ne trdim, da zaradi sevanja, samo sprašujem se.. Nisem dolgo ležala brez zaščite, a kaj vem, če mi je le-ta pomagala. Morda bi bilo brez nje še huje? Ne vem.

Vsekakor sem bolj mirna sedaj, ko smo premaknili postelje.

Back to top
 

daisy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2