Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4485 times)
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MRS
10.10.2002 at 11:41:40
 
Frend me je v Kranj na jutrišnje predavanje oz. predstavitev vita-life® MRS-ja povabil - mogoče še koga zanima (v avto lohk poberem še 3, če čte; LJ  ->  KR). Sicer pa, morda ma pa kdo od vas tut že izkušnje, čeprav je to bojda pr nas bolj nova stvar?

Predavanje bo 11. oktobra, ob 18h, v kranjski Ekonomski šoli, Komenskega 4, učilnica 27/I (nekje v centru; pri Gorenjski banki zaviješ v ulico, ki gre diagonalno na desno, in pol mal vprašaš; vhod nasproti Spara, kjer se lahko tudi parkira). To je skor vse, kar vem dons.

http://www2.vita-life.com/Content.Node2/z-vorlagen/eframes/index.php

With its magnetic resonance stimulation systems, vita-life® sets recognised standards in the preservation and recovery of health for patients, health-conscious individuals ...

Using the vita-life® magnetic resonance stimulations systems you can strengthen your self-healing forces in a natural way, and therefore your quality of life improves ...
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MR
Reply #1 - 10.10.2002 at 12:04:15
 

ker  jutri ne morem sodelovati pri tem, te prosim za kaksen komentar, ko se bos vrnila


LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MR
Reply #2 - 10.10.2002 at 12:16:15
 
Jest tudi ne, bom pa prišel zvečer najbrž v Pržana, pa mi boš že tam povedala.

Anede... Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MR
Reply #3 - 10.10.2002 at 12:54:30
 
ne bi rekla, da je tale vita-life tako nova stvar pri nas. sem imela pred leti nekega kao znanca, ki je delal na prodaji tega artikla. Šolanje so imeli na Brdu pri Kranju, v stilu, kako prepričati kupca, da to stvar kupi. Cena je seveda zasoljena. Potem je imel tip vsak teden en večer v eni gostilni v bližini Preddvora kao svoj večer, kjer si lahko zadevo sprobal in se naročil nanjo - plačevanje po obrokih itd. Mene zadeva ni potegnila - imam rajši reiki ali pa sprehod, da se nabijem z energijo. Aja, moram reči, da je testirala nikoli nisem in sem zato lahko zavajajoča. V glavnem, tip je mislil, da se bo s predavanji  o tem artiklu in z njegovo prodajo lahko živel. Pa se ni. Končal je na nekem drevesu pri Bledu.

Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MR
Reply #4 - 10.10.2002 at 14:09:57
 
Vita life je  tako imenovani MRS sistem.  Poznam prodajalko, ki je s to masino ublazila in nato znatno popravila ze skoraj odpisanega bolnika. Nobenden od njiju ni koncal na drevesu, oba pa se zivita.
Vendara pa podobne aparate uporabljajo sportni fizioteapevti, zato navadanim uporabnikom cena ni znana, a je res, da ko se predstavi cena od MRS ali Vita life je ta za povprecnega cloveka zelo visoka.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MR
Reply #5 - 12.10.2002 at 00:08:32
 
mind wrote on 10.10.2002 at 12:04:15:
ker  jutri ne morem sodelovati pri tem, te prosim za kaksen komentar, ko se bos vrnila

Šment, me je vreme zmatru (pa še kaj  Wink ) in sem prespala petkovo pozno popoldne. No, pa drugič; saj bojda v življenju ničesar ne zamudimo, al pa prešpricat ne mormo, če nam je namenjeno ...  Wink

Prekrasen vikend nam želim,
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MR
Reply #6 - 31.10.2002 at 12:52:23
 

Mi je bilo danes sporočeno, da bo
naslednje predavanje in predstavitev:

8. novembra 2002
ob 19:30
Domžale
knjižnica na Ljubljanski cesti
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Samozdravljenje oz. preventiva z vita-life® MR
Reply #7 - 20.01.2006 at 04:46:29
 

Uf, kje je že gornje ...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1035927...

Zadeva mi očitno ni bla namenjena, ker je nisem več sledila ... Bi blo pa zanimiv prebrat kakšne izkušnje ...


Quote:
ce bi mogoce  kdo vedu kje bi lahko kupil VITALIFE        MRS   2000 ??? ??? ??? Roll Eyes

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...

Pa tukile lohk pobrskaš: http://www.vita-life.com/Content.Node2/english/10168.php

Če ne najdeš nič uporabnega, pa Sandija poklič na 041 621 198 ... mogoče še kaj sledi zadeve.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1