Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 13525 times)
A
Guest




urejanje energije
02.08.2001 at 15:23:07
 
thas the point!

včeri grem spat in se znajdem v sanjah, kjer en frend igra kitaro, like om in te vibracije....

pol upadem in sem full vesel, ker sem tam in si mislim kaj naj počnem, pa začenem plesat in delat pover gibe in upade e, močna e, take še nism čutil.

pol pol, se stopnuje in rečem OM, prostor dobi tak e da, skor sesedem vse.

vem s čem je povezan, sam ...
Back to top
« Last Edit: 14.08.2001 at 10:40:38 by gape »  
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energije
Reply #1 - 02.08.2001 at 15:32:20
 

No, pa naj nekdo pove, kaj je vzrok, da ne zmoremo energije?
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energije
Reply #2 - 10.08.2001 at 09:11:45
 

Res bi rabla pomoč pri tem; ali ima kdo kakšno
spoznanje o tem, kako se zaščititi pred npr. nekogaršnjo energijo, ko si čisto odprt, nekdo (večina) pa te ful po svoje dojema in ti želi to prav poudarit to .. svojo energijo/videnje tebe oz. ko si čist občutljiv in se ti zdi vse večje in močnejše kot je. Kako ohraniti neko stabilnost, kako se zaščititi pred tem, da ti drugi ne jemljejo energije? Saj to je že enkrat Veronika spraševala, pa sem mislila, da znam.. I got it bad, you don't know how bad I got it. Help! Naenkrat več ni tiste sigurnosti, da ti nihče od zunaj ne more prizadeti, če ne dovoliš.

PS: Mi je žal, da mi spet ni uspelo priti Embarrassed.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: energije
Reply #3 - 10.08.2001 at 09:50:07
 
poslal sem sporočilo na l...
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energije
Reply #4 - 10.08.2001 at 10:50:23
 

Life sucks in ljudje NISO v osnovi dobri! Večina njih!
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: energije
Reply #5 - 10.08.2001 at 11:35:36
 
ej , tamala

tkole gre treba je met stabilnost postopkov, če je ni sesuje sistem.

torej gremo postopno naprej:
1. stabilen si dokler si v stabilnem področju, ki ga poznaš. ko greš na širino in se spustiš v dokazovanje neznanih področji se stabilnost hitro zaradi nesmiselnih povezav z novimi stvarmi (napr pogledaš iz drugih vidikov in dokažeš iz tretjih) in dovoljenja da zgubiš rdečo nit s svojim stanjem, se zgodi da stabilnost pade!

potem je le od sreče odvisno ali te bodo sesul ali pokazal pot.

jaz bi te sesul in vmes kazal pot!

drugi te sam sesujejo ker rabjo e za ego (obrnjeno zate rabiš e za ego in potem so iste stvari v tvojem lifu kot jih rabiš)
drugič, iskanje resice, sebe, obrambe je naloga zato morav skozi izkušnje, nič ni narobe sam dojet kaj se morva naučit iz tega!

2. pol pa tko:
ko si odprta imaš funkcijo iskanja, si dovoliš da greš v nestabilnost zato da spoznaš stabilno in če dovoliš da ti veča se razgled je ok, sam ostali tuki ne nehajo, ne ostali tuki naredijo to da ti pol kritizirajo tvoj talent, to pa ne smeš dovolit!
in se zgodi da padeš not v dokazovanje da maš prav, oni pa prvi rečejo, da si neumen in bolj ko dokazuješ da maš prav bolj dokazuješ neumnost ker je on rekel da to je neumnost.

torej tam pomaga da ga takoj, ko vidiš da pogovor preraste iz širjenja vidnega polja v poseganje iskanje sebe in dokazovanja da on ki živi kot živi je prav, kot pa ti pa...
namesto da bi dokazoval širino ne poti, on mora svojo met   ti svojo, zato je neumen ker ne ve tega in prenese to da mu gre njegova pot na vse, ozko, ja sam kaj tko je.

torej s ko pride do prenosa iz širine na pravilnost iskanj, je treba rečt stop in tukaj povedat sprejmem širino, pot mam svojo!!!
in ne dokazuj da je prava, ker ni treba.
da ne narediš istega kot je on hotel teb, sploh pa ga ne spreminjaj za vedno, z stavki, nikol več mi ne reči da sem kokoš
ker pol delaš isto kot je hotu teb on, dokazat in spremenit
point je v tem da oba sta široka in gresta svojo pot in da je dovolj da razumeš zakaj on dela kot dela (hoče pomagat) ti pa isto zanj

pomembno je da si s tistimi ki ti dvignejo če fališ na širino iz dokazovanja, večina tule,
drugi pa te iz širine potlačjo in ker nisi navajena pol se ne znaš baranit, in se prialgajaš pol se ne najdeš več

tolk od funkcije kako gre in kdaj rečt dost je
variacije tega je velik
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energije
Reply #6 - 10.08.2001 at 11:58:18
 
Se strinjam, tako nekako tudi verjetno vsi iskalci resnice poskušamo, dokler je e, moč, vodilo, vera, upanje, samo kaj ko se to kar zruši, ko ni več orientacije oz. 'tastarega' za oprijemat se. Ko je treba na novo zgradit. Ali je treba oz. kaj? Kaj je najbolj pomembno, ko več skoraj nič ne veš? Ko nisi več isti? Se na novo oblikovat? Kako?
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: energije
Reply #7 - 10.08.2001 at 12:42:39
 
simple

postaviš se kakšen si, umakneš se.. a sem te zavedu a!


najprej začneš govorit rasnico in iz lastnih izkušenj in samo te držijo! te si nisi zmislila!

ker si dokazovala to kar nisi vedla, se zgubiš in ker se zgubiš ni nič več kje bi začel!

pol boš počasi vidla kje si falila, in pol sesuješ vzorc in pol ne dovoliš več takih stvari

primer za drugič:
sam sem enkrat razlagal tem ki se ukvarajo s substancami od psihe, jao mi,
nikol več, ampak to ni blo dost pol sem razlagal težakom od psihe pol je blo dost zgubu sem se u nulo

pol sem najdu resnico in sesu vzorec postavu sebe in gre!!

pol je šlo čist!!!
sedaj sem čist, mam svoj področje širino dovolim prepirčevanja naj ga spremnim pa ne!

pa še en primer za zgori od prej:
oče mi je včeri rekel da eni majo dovolj vsega in si lahko kjub vsemu privoščijo, delat kar si zamislijo, in mi glede na pogoje, ki jih mam prikrito težil, da bi moral prodat sebe za denar, in delat kar rečejo drugi neglede na interese
pol pa začne s prikritim, kolk neumno da ne počnem, ko ve da bi šlo! kao pol reče da je hotu povedat da eni znajo

fak to rečem hvala za širino, sam moja pot je druga in pol bi skor zajebu in ga sproduciram naj mi the crappity smack neha že 120 isto govort in da naj sprejme mene

sem vidu, da ne ve zakaj se gre in da nezna postavit kako bi prenesu to da bi rad da bi uspel, in da zato najeda,
tuki bi mogu nehat sam je prišlo tko da je prišla sestra in pol je ona vzela tel
drugač bi mogu rečt dost je in rečt hvala za inf.  dojel sem ampak sem se najdu v tem in ne dopustim več razprave se bomo o drugih stvareh zgovarjal, ker pol bi šlo samo na dol, kar nebi koristl nikomu
po drugi strani pa sem ugotovild a mi pomaga razumet tole kar sedaj piše gor funkcije obrambe in genialnosti!

hvala ATI
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: energije
Reply #8 - 10.08.2001 at 14:51:23
 
energije (prevelike) ne zmoremo ker fizično telo ni pripravljeno na tak naval energije, podobno kot uporu ne moreš spustit nevemkako veliko energije ker ga bo skurlo. isto je pri telesu. če je energije preveč, pa četudi je ona dobra, je pač ne zmoreš in te skuri, koliko te skuri je odvisno od tega koliko preveč je je glede na pripravljenost (čistost) tvojega telesa.

s.:
sej si sama napisala, če si odprt in se ti zdi da te nakdo napada, se zapri, poveži čakre na nogah in na rokah med sabo, vizualiziri piramide zlate, pa jajce zlato (auro neprebojno) ipd.
sicer ne štekam točno ampak če govoriš o kao črni magiji in to, se pač spuci negativnih energij, sicer pa smo o tem že govoril, bom pa mal pozvedu ker se očitno to veliko ljudem dogaja - kao napadi črne in to.
je bla ena prjatlca včeri pr men k je zihr da jo napadajo (so jo) s pomočjo črne magije in se pri najboljši volji nisem spomnu kakšne take 100% zaščite, da bi ji jo predlagu, tko da ... ne vem če kdo ve naj pove.
tud nam je žal da nisi prišla Sad

ps
ne morem pomagat ampak se mi zdi da neki vmes manjka na temle threadu, je težko sledit in VEDET če ni vseh informacij, sploh tistim ki bi si radi s temi teksti kakorkoli pomagali
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energije
Reply #9 - 10.08.2001 at 15:04:38
 

Q
ps
ne morem pomagat ampak se mi zdi da neki vmes manjka na temle threadu, je težko sledit in VEDET če ni vseh informacij, sploh tistim ki bi si radi s temi teksti kakorkoli pomagali
Q

To je zdaj ful primer:

Ti si podal energijo, da nekaj manjka, da ni vseh informacij. To si sklepal po tistem, ko je A. napisal, da mi je poslal message. Tam me je samo poprosil, da bi dala drugam ta thread. Pa sem napisala naj on uredi.

Evo, in zdaj jaz:
Ker nimam več energije ljudem razlagat, da (vsaj mene) ne vidijo prav, nimam pa tud dovolj moči, da bi mi bilo vseeno, kaj si mislijo (o meni). Shit. Vse si pač vzamem k sebi in to mi jemlje energijo. Any recepy against senzibility?





Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: energije
Reply #10 - 10.08.2001 at 16:47:25
 
lahko da sem podal energijo da nekaj manjka, ampak še vedno, jest pač živim na zemlji, en časa me je odnašal, zdej se trudim da me ne več.

in energija gor al pa dol, funkcije gor al pa dol, jest ŽIVIM, in življenje nam nafura dogodke in iz njih se (lahko) učimo če želimo. če ne pač druge obtožujemo da nam ufuravajo neke engative, kar sploh ne rečem da ne more bit (da se ne dogaja), ampak očitno tko mora bit, ker je še neki ostal za navadt se (al pa kej).

tko da ... meni se zdi da so dejanski dogodki - resnica o njih - precej bolj pomembni za razumevanje in razreševanje problemov kot pa neko govorjenje v oblakih o energijah in o funkcijah in to, pa sej nč ne rečem, tud to mora bit za neke ljudi, ampak jest pač raje delujem na zemlji in govorim kolkrtolko slovensko, da me kdo, vsaj malo razume kaj govorim in da s tem ko neki natipkam-povem, pomagam še komu drugemu kot sebi, če ne danes pa nekoč drugič.
skratka iz tvojega posta št 2 nisem razbral kaj ti je in kaj te muči, pa se mi zdi da greva že kr long way back, pač razbral sem da imaš podobn blem kot ena prjatlca, ki pa ga mi je opisovala okrog 2 uri in upam da s tem ko ga je delila z nekom ga vsaj malo omilila. štekam da ne moreš svojga lajfa zlit na net, tak je pač svet, čeprov pa:
DOKLER IMAŠ ENO SKRIVNOST PRED OSTALIM SVETOM TE TAČRNI LAHKO JEBEJO ZARADI NJE!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: energije
Reply #11 - 13.08.2001 at 09:22:18
 
S. tud sam sem mel problem s ljudmi, ki kao niso razumel mene in sveta.

dogajal se je tkole:
en tip je psihično težil okrog folku, ki se ni znal brant, ok, sem se odloču da ga naučim, da ni tko prav.

vedu sem da je tak tudi do mene sam da tega ne odkrije ker ve da razumem. in ker ve da izhajam iz sebe in da nima šanse in sem bil boljši, ne ker sem več obvladal, ker sem bil tolk stabilen in z vsemi sodeloval

torej gremo dalje, ker sem kljub temu da sem vedel da je butl(opravičujem se, sam,... ok ni vedu kako naj na pravilni način dela bolje)
sem mu šel razlagat kakšen sem jaz in kako se da drugač...
sam tip je naredu sledeče ker sem se jaz odpru on se pa ni, je imel pozicijo da je lahko sesuval mene kot se mu je zljubil in to s negativnim tonom. jaz sem moral branit negativno sliko mojih dejanj in sem branil kao neumnost po njegovem in sem branil neumnost in ko to braniš potem braniš neumnost in si neumnen.

pol pa sem hotel na vse mogoče načine popravit da je to neumnost in sem samo še bolj neumno dokazal.
ker jih ni zanimal ali je ni, sam da so oni dobil moč nad drugimi in vodstvo.

sam fora je bla ker nisem še nikol doslej dobil modele, ki bi izkoriščal moje izkušnje in sem bil odprt in pol...

zgodilo se je da sem bil v konfliktu z tipom, ki je
bil bolj butast in še nesramnejši od mene, sam pred folkom je mel kao več zmag, ker je vsem naredil to da so moral branit svoja dejanja z vidika kolk so numna in je bil vodja!
moral bi bit obratno intelektualci bi moral bit vodje njega bi pa moral vsi vidt kakšen je in ga odjebat.

no sam, tako se je zgodil da sem se boril z njim in vedno bolj zgubljal in tudi drugi, ker smo enostavno začel zaradi intelektualnosti ker smo mislil da če on ne gre naprej, je treba iz drugaga vidika mu razložit. sam on ni hotu tega je hotu sam vodt.

vmes sem naredu še standardno napako, ker sem začel razlagat iz njegovega vidika, , tam pa itak jaz ne moram zmagat, ker ni moje videnje in ne vem velik in pol ko se spustiš na nejgovo področje kjer je on cel življenje bil tam ti propadeš, se zgubiš, ker začneš nekje razlagat kjer nisi stabilen in takoj ko začneš karkol razlagat se zgubiš nikol ne obraniš ker se da tam sesut vse in potem se nekaj govoriš kar ne veš in odtavaš od sebe ker hočeš zmagat na tistem področju, ki ni to kar je tvoje.

zato pol kjub vsemu, kar veš in vsej ljubezni propadeš.

pol pa ko sem videl da sem not, kjer ni dobr in nisem vedu kje in sem ugotovil to.

sem reku naj sami vidjo kakšen je...
nisem se več boril z njim
in so, takoj ko ni blo več mene, da bi lahko delal to je napadel druge in so vidl...

druga stvar je bla to da sem spet poizkal svoje področje in delal sam to in govoril le še izkušnje in resnico kar sem res doživel in vedel

in prišel sem na področje ki gapoznam tja kjer sem bil na prej, ko smo se spoznal.

potem sem postavil mejo in nisem bil več odprt do njega in ni več mogel izkoriščat idej.

in nisem sploh branil resnice in izkušenj, ker so res ble.

pol sem ga sesu z intelektom ker mu takoj sem pokazal da njegove fore ne delajo več in to takoj ko se je pojvaila, sem jo sam obrnu nanj

in govoril sem sem sam še resnico in te ni mogu sesut in bil sem stabilen in delal sem iz sebe in do njega sem bil isti kot do ostalih pač frend sam takoj ko je začel sem reku ej tole in mu nisem dovolu več. praktično sem prvi rekel in pol je on nbranu svoje in se je sesu kot jaz prej.

na koncu je prišel do mene in reku stari največja faca si in reku iz srca, ni mogu več blefirat ker sem sedaj bil jaz največja faca in sem do vseh bil tak, zmaga  sam da je vedu da ga nisem sesu ampak da sva prjatla neglede in da nisem tak, čeprav sem mu pokazal mejo njega samega.

pa je bil čist normalen tip nič kej ni obvladal pa sem se sesu.

sam tega mi neblo treba če nebi prej enkrat razlagal enim iz nijhovega področja in sem že tam sesu sebe
je pa blo eno njboljših znanj kar sem jih dobil

zdaj vem tak sem in resnica je taka, nimam kaj in drugi tud ne morjo nič drugega kot sprejet to.
in ko to veš ni treba zagovarjat pred drugimi nič več, ostalo kar pride se le doda in postaneš boljši.

vem kaj je to ni treba branit, ostalo pa sprejemam isto, kot je treba da drugi moje. kdor ne, ne ve in tem ne dokazujem več.

S tole je moja izkušnja, povem jo neglede na vse, ker tolk vem ostalo ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: energije
Reply #12 - 13.08.2001 at 13:12:42
 
bil je en model, k nimu pojma sam, sem pa mislu da mu lahko povem
kako gre
pa sem se zajebu, sem bil itak bl pameten sam zato sem tud pogrnu

preveč sem bi pameten in sem se spustu vse okrog narest da bi uspel
sam sem dosegel obratn, namest da bi delal naprej kar moram

ja sem vsaj pol vidu da mam prav, dobr sem preizkusu sebe

šlo je tako on je na vse moje stvari reku ne
in pa da so mism
sedaj pa se moram jaz pirlagodit in dokazat da mam prav

pa sem šel res in valda dokazal da sem butl

ni mu načina drugega kot to da je stalno sesuval vse, ker ni znal sodelovat
in jaz sem njega hotu sprementi
namest da bi pokazal način sodelovanja in najdu pot za vse

nakonc sem sam do tam je bla pot velika izkušnja, ki je bla in ni bla nujna
sam sem zgubu in najdu sebe

ni vedu da se vsi učimo, pol
in pol ti najeda in te zatira namest da bi rasla

fora je to da tip ni vedu da se vsi učimo, jaz pa tud nisem znal povedt tega in sem se zjebu. zdej mu nebi dovolu več in bi ga dvignu z učenjem ker se da rast in učit in prijateljstvo ohranit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: urejanje energije
Reply #13 - 27.08.2001 at 13:35:37
 

Hvala, A., da si šel tako noter. Marjana, kje je tvoj reply? No, saj sem si zapomnila tisti zadnji stavek. Mi je pomagalo. Glavno, kar bi si upala reči, da je nezmožnost ohranjanja energije v povezavi z egom. Ker je ego v bistvu strah, zgradimo ga, ker se bojimo izgubiti nekaj, v danem trenuku ogroženosti, pa se ne zavedamo, da tisto sploh nismo mi. Kako reagirati na tiste, ki si  samo hranijo ego; tu se še vedno ne znajdem. Čeprav je v osnovi učinkovita tista v smislu: 'če te nekdo udari po levem licu, mu nastavi še desno'. PUSTITI v glavnem. To je res moč. Da gre skozi in da je tako kot je. No, to sem (spet) spoznala.




Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: urejanje energije
Reply #14 - 27.08.2001 at 13:49:40
 
Hm, se tud jaz sprasujem... Smiley

No, v bistvu sem mela prejsnji teden eno fazo ciscenja, pa sem ocitno zbrisala. Ceprav zdajle ne vem zakaj... Al pa vem, ugotovila sem, da je zadeva se kar v meni, pa sem jo ocistila.

Saj ce si prebrala potem je tako vse prav. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2