Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7534 times)
Alja5
Guest




Morda ne poznam dovolj moških?
16.09.2002 at 09:52:00
 
Lepo pozdravljeni!
Rada bi vas vprašala nekaj, na kar si več ne znam odgovoriti .Kvečjemu je bila tematika na tem forumu obratna.
Imam fanta, ki ima, po moje preveč, redko željo spati z mano. Jaz pa obratno: zelo me privlači in bi to počela večkrat (z njim). Prej sem imela dolgo, resno zvezo z drugim moškim. Tudi po osmih letih je bil najin seks vroč in poln strasti. Res zelo dober in predan. Sama zelo rada seksam, vendar le z moškim, ki je moj, mi diši ter ga imam rada. V prejšnji zvezi sva oba s fantom ugotavljala, da naju je proti koncu skupaj držal le, kao, seks. Vem, da to ni bilo res, kajti zame je dober, strasten, predan seks, le seks z moškim, ki ga imam resnično rada. No, kakorkoli: razšla sva se s tem fantom po tolikih letih (verjetno sva začela le premlada). Potem sem se zaljubila v drugega-sedanjega fanta, ki je simpatičen, privlačen in se imava dosti za pogovarjat. Vendar: noro strastnih noči ni več. Skupaj spiva (seksava) le tam 2x na mesec. In to je zame premalo, odločno, daleč premalo. Kajti, ko imam moškega rada, je najin seks zame potrditev trdnosti najine zveze in le 2X ali 1X na mesec?. Res ne vem, kaj naj naredim, včasih se počutim kar zanemarjeno.
Stara sem 28 let in ne izgledam ravno slabo, kvečjemu obratno.Res veliko moških me osvaja. To mi daje občutek potrditve, drugače pa me nikoli ni preveč zanimalo

Prosim, povejte mi, ali to je normalno, da si me moški zaželi le tako malokrat. To meni ni dovolj. Res sem obupana in nočem ter ne morem ga varati (potem bi v prvi vrsti lagala sebi). Želim pa si več strasti in nežnosti, ki ju ne dobim v zame zadostni meri. Iz tega posledično sklepam, da me morda nima dovolj rad. Zato sva se začela prepirati. Ne želim ga izgubiti in tako banalno končati zveze. Me pa res zanima, ali je to normalno.
V drugih ozirih se zabavava, dosti presmejiva in dosti pogovarjava. Pri tej temi (včasih začnem težiti, da najin seks res ni dovolj pogost zame), pa se le smeji (ali pa izraža ljubosumje na mojega prejšnjega partnerja). Res me zanima, kaj menite o tem. Imam ga rada in ne bi rada končala te zveze, vendar me je to začelo resnično motiti. Ravno tako pa me moti, da je popolnoma navajen bolj kot ne, samskega življenja. Sedaj je star nekaj cez 30 let in pred najino, so bile njegove zveze kratke ter bolj ali manj 'ne preveč obvezujoče'. Sem prva njegova punca, s katero hodi na dopuste, skupaj z njo kuha...Vseeno pa se mi zdi, da je še vedno velikokrat nenavajen ženske ob sebi. Sploh sem najbrž prva v njegovem življenju, s katero se toliko druži. In še vedno se mu zdi, da je dobro, če je dokaj pogosto kar sam. Če težim, kako sem kdaj sama (ker je takšen), odgovori, da je on pogosto sam in da mu to ni problem, ker je navajen (tudi potuje večinoma sam).
Je zelo razgledan, zelo senzitiven fant, ki pa se vseeno nekako 'ne umiri'. Vendar tega ne zahtevam od njega, kajti zame je ljubezen spoštovati interese drugega ter jih tudi podpirati-seveda ob medsebojnem zaupanju. V tem oziru sem mu dovolj dovolj podobna, da to razumem.
Vendar: najino seksualno življenje je kar slabo. Le kako je prav živeti????
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #1 - 16.09.2002 at 10:20:27
 
sex je taka reč k mora bit.
dejstvo je tudi da je pot moškega meditacija (samota), ženske pa ljubezen (bi lahko poenostavu spet na sex pa ne bom).
jest bi reku da sprobi tantro.
mogoče ga to jebe ker 'izgubi' energijo pri odnosu (spolnem), pri izlivu in to.
mogoče ima ta vzorec.

a je slučajno strelec model?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alja5
Guest




Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #2 - 16.09.2002 at 10:29:38
 
Ja pa res je enkrat razlagal nekaj o tem, da s seksom moški izgublja energijo...drugič spet, da seks krepi....
Nisem dovolj pametna in če se držim načela, da šteje rezultat (ne besede), potem vem, da v najini zvezi ni čisto OK. Nočem iz tega delati velike drame, ker seks daleč ni vse, vendar bi rada to rešila, ker vem, da bi se lahko imela neznansko lepo. Pa je on tako nekako zavrt-tudi preveč nežnosti si ne upa pokazati. Kot bi se bal...
Ni strelec.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #3 - 16.09.2002 at 10:45:29
 
Quote:
Pa je on tako nekako zavrt-tudi preveč nežnosti si ne upa pokazati. Kot bi se bal...

Alja5... Mi je žal, ampak jaz se ustavim pri temle zgoraj navedenem stavku. Spet strah pred bližino... Sem ravno včeraj gledala en zelo dober film na to temo. "Dobri Will Hunting" se mi zdi, je bil naslov.

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #4 - 16.09.2002 at 10:59:12
 
Hmmm, nekaj je zagotovo narobe, ce si moski ne zeli sexa (veckratnega) z lepo zensko !

Ampak vprasanje je ALI SI RES NE ZELI ? ...ali pa je kaj drugega vmes .

Pomoje je nekaj drugega. Si mu mogoce omenjala, kako je bil tvoj prejsnji (tud med vrsticami je lahko to prebral) dober ?
Menim, da je pri njem problem v SAMOZAVESTI in v nicemer drugem!

Kako naj jo zadovoljim tako kot jo je prejsnji ?

To posledicno seveda vodi v UMIK !

No, ker sem skoraj 100% da je ta moski tak kot vsak drugi (torej si zeli sexa-veckratnega) mislim, da bi bilo dobro ce mu pokazes, da ne zahtevas od njega da te zadovolji tako kot prejsnji (ali pac ?) Mislim, da ima on to v glavi!

Ampak ne mu sedaj to direktno rect (ker to bo unicilo se tisto malo samozavesti ki jo ima) ampak nekako skoz pogovor....morda skoz sam sex mu pokazat, ti je on dovolj...da te lahko zadovolji kot bi ti rada. Ko bo videl da je tega zmozen...bo brezskrbi....hotel to udejanjiti vsakodnevno.

To je samo moje razmisljanje....morda je kaj drugega...si premalo povedala o njem (glede njegovih vzrokov za ne-sex).

LP

MIND
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #5 - 16.09.2002 at 10:59:13
 
torej se mora vsega tega naučit - ti mu lahko pri tem pomagaš - zato sta tud skupi - sej zato smo vsi skupi, da se naki naučimo drug od druzga.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #6 - 16.09.2002 at 11:02:27
 
Pozdravček!

ČE hočeš priti na čisto kako in kaj je z vajinim sexom....obvezno se morata vsesti in pogovorit! Samo preko pogovora boš lahko zvedla, zakaj je tako kot je...ali pa ga vzpodbudi, da še on začne vsaj razmišljati v tej smeri....zakaj je med vam tako. Je zadovoljen, mu kaj manjka...
Ampak to mora biti pogovor, ne izsiljen, ampak pristen...če noče sodelovati (ne more, ne zna)....je pa stvar zakomplicirana...potem tudi ti sama veš , kaj hočeš, želiš in potrebuješ....

Ali pa si imela samo blazno srečo s prejšnjim tipom in sta se v postelji noro ujela.... Wink

Vso srečo....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alja5
Guest




Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #7 - 16.09.2002 at 11:27:40
 
Hvala za vaša mnenja.
Ker se je moj fant vsakemu pogovoru na to temo nekako izmaknil, sem včasih res postala nesramna in sem imela nizke udarce, tudi v obliki primerjanja s prejšnjim. Vem da to ni fer, ampak, sem ga hotela zdramiti, da se bi vsaj skregal in bi potem dorekla. Pa nič. Le včasih omeni, da me je dobil iz druge roke-pa se ne prepira. Potem mu jaz rečem, da je tudi on imel prej kar nekaj žensk. Pravi, da je to za moškega drugače. Ja, morda se res boji, da ne bi bil dovolj dober in sledi UMIK. Se mi zdi, da je zelo ponosna oseba in da hoče biti najboljši in dodajam: zelo samasvoja, kar pa v bistvu spoštujem-da ima svoj jaz in svoje mnenje.
Prav imate-zato sva skupaj (kadar se ne umakne),da nekako prideva čez to. Če mi ne bodo zaradi njegovih bežanj popustili živci. Na silo seveda ne gre nič....
Vseeno imam občutek, da me ima rad-to se vidi nekako v pogledu in načinu, kako me obravnava. Ko sem divja, ne posluša in se ne prepira z odgovori na zmerljivke. Tudi jaz naredim enako, kadar ima on svoje težke minute.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #8 - 16.09.2002 at 12:24:59
 
Alja, koliko časa si pa že skupaj s tem novim fantom? Samo par mesecev? Ali več let? Ker če sta skupaj samo nekaj mesecev in se veliko pogovarjata itd, je možno, da se bodo teme čez nekaj mesecev zaključile. Da sta še v obdobju prilagajanja. In po tem obdobju je čisto možno, da ne bo več ne skupnih pogovorov, ne skupnega smejanja, ne seksa.
A skup živita a se sam dobivata?
Če pa zveza traja že res dolgo, pa te moti samo premalo seksa, potem bi se pa jaz tukaj prilagodila. Pa tista dvakrat na mesec fajn izkoristila. Saj, če sta že oba za stvar, je lahko opravljena relativno hitro ali pa traja zeeeelooo dooolgo   Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #9 - 16.09.2002 at 12:28:19
 
""""Ker se je moj fant vsakemu pogovoru na to temo nekako izmaknil, sem včasih res postala nesramna in sem imela nizke udarce, tudi v obliki primerjanja s prejšnjim.""""

Verjemi, da ga je to prizadelo pa ceprav mogoce ni tega pokazal.  Ce bi rada resila ta "vajin" problem potem vsekakor taksna dejanja ne pridejo v postev...prej skodujejo kot pomagajo.

Torej kot sem ti ze napisal....DAJ MU VEDET (kako ?  ..bos ze sama pogruntala ) , da TISTO kar si ti zelis, ti ON lahko da ...in ne torej  v smislu "JAZ bi to rada" ..ce me razumes kaj ti hocem povedat.

LP


Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Alja5
Guest




Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #10 - 16.09.2002 at 12:45:47
 
Rada bi odgovorila Ani: skupaj sva  dve leti. Ne ziviva pa v skupnem gospodinjstvu, vsak čisto sam, vendar dosti kar skupaj: tako da si potem skupaj skuhava, gledava Tv, obiščema fitnes...
Hvala vsem za nasvete, ker mi veliko pomenijo. Sedaj vidim, posebej, ko mi to pove moški (Admin npr.), da sem ga s primerjavami verjetno res prizadela. Pa tega ne pokaže, tako skrije, da niti ne trzne, kadar postanem nesramna. Potem si mislim, da je kup ledu, brez čustev in da mu je vseeno, kaj nalagam. Moški pač dostikrat tako delujejo, ker vse skrivajo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #11 - 16.09.2002 at 12:51:19
 
Alja5, v partnerske odnose stopamo tudi zaradi zadovoljevanja svojih potreb in spolnost ima pri tem zelo pomembno vlogo, ki pogosto odloča o tem ali sta dva za skupaj ali nista.
Sicer se sliši dokaj nenavadno, da mlademu zdravemu fantu ni do seksa (2x na mesec pri teh letih??).

Ker tebi spolnost pomeni veliko več kot njemu in ker se z leti to zagotovo ne bo spremenilo na boljše, prej na slabše, to pomeni, da se boš morala ali odpovedati spolnosti (kar je po moje neumnost) ali pa zamenjati partnerja. Odločitev pa je vsekakor tvoja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #12 - 16.09.2002 at 12:52:19
 
Zanimivo, jst sem se pa vedno ukvarjal z nasprotnim primerom, da ženski ni blo, jst sem pa hotu še, ona bi 1x na mesec, jst bi vsak dan.
No pa sm rešu zadevo, sma šla narazen.
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #13 - 16.09.2002 at 15:27:37
 
Alja, pogovor, če se spuščata na nizke udarce, jih pomečta čim prej čez okno in potem znova pogovor.

V vsakem primeru, bo prišla rešitev. Dobra ali slaba, mi je pa hecno, da živita po dveh letih še vedno ločeno ampak ni panike.

Vsekakor pogovor, miren, preudaren, strpen. Sej sta par. Imata se rada. Torej, se pripravita in poskušajta zadevi pridt do dna.

Tiči pa tukaj vzrok - nežnost, dotik, strah pred izgubo !

Edi-son
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: Morda ne poznam dovolj moških?
Reply #14 - 16.09.2002 at 16:31:22
 
ALJA5 : sem ti reku da bo polno idej tu (za vse ostale -  najdu sem jo na med.over.net - z istim problemom)

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2