Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 546 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Razmišljanje o zavesti
17.10.2002 at 10:11:34
 
Pod roke mi je prišla knjiga razmišljanje o zavesti, ki jo je napisal branislav cvetko. Je prof.dr.sci, dr. med in kar je še teh nazivov, pa je kljub temu dokaj poljubno razmišlja o stvarnosti doživljanja sebe skozi zunanji svet, o sponavanju okolice in poteh do zavesti (misli, čustva, razum, intuicija karma, etika, zavedanje zavesti), o pojmu zavesti v budizmu,  o ego in njegovih okraskih, o smrti in zavesti...

Mislim  da je naspisal še enko knjigo o sproščanju, najbolj pa me se mi ta  dohtar prikupu s telim pripisom:

Avtor se ne pridružuje nobenih pravic. Knjigo lahko poljubno razmnožujete po delih ali v celoti ali uporabljate ali prevajate njenop vsebino brez odobritve avtorja. Ta knjiga je namenjena vam, ne meni.

Evo, prvič sem kaj takega kje zasledu. Svaka mu čast. Na netu nism najdu, da bi bla objavljena, pa bi gape morda z njim v kontakt stopu pa bi ti morda  računalniški text poslov, da bi ga lahko na netu dostopnega naredu pa h kakšnemu strokovnemu sodelovanju povabu.  Piše, da je upokojen, je star 74 let,  po moje ma cajt pa tud za dnar ne dela. Knjiga je izdana v Velikih Laščah v samozaložbi leta 2001.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1