Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16243 times)
Borut
Ex Member




Atlantidski prstan - Atlantis ring
06.09.2002 at 10:50:53
 
Hejla.

Mene pa martra sedaj ta prstan.

Zanimajo me izkušnje, kak viden rezultat, dejanska vrednost v današnjem času.

In pa vprašanje: Ali se lahko nosi na vsaki roki enega?

Čiščenje, pravila in ostalo iz lastnih izkušenj in ne iz internetnih strani (tako ali tako je tega tam malo).

Osebno nosim prstan en teden. Vpliva pozitivno, vendar sem malo skeptika, saj je lahko počutje samo posledica avtosugestije.

Torej....kaj je res in kaj ni?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #1 - 07.09.2002 at 23:33:30
 
A misliš da pri drugih ni autosugestije ter želje da bi ostalim poročali, kako je njim to super.
Za potrditev rabiš kako resno študijo, lahko ti pa zatrdim, da vse deluje, le verjeti moraš. Torej ne rabiš študije Wink)
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #2 - 08.09.2002 at 11:06:46
 
važn da dela, zakaj in kako dela res ni tolk zlo pomembno, zate, če hočeš druge prepričat v to, pol rata nemarno pomembno. do takrat, je to popolnoma nepomembno. zakj in kako!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #3 - 08.09.2002 at 11:56:38
 
Borut!

Naša podzavest naivno in naravnost sprejme vse, kar mislimo. Učinkovati s sugestijami pomeni sodelovati s svojo podzavestjo. Baje imajo venomer ponavljajoče besede za posledico počasno, vendar prisilno spremembo zavesti. Postaviti se je potrebno absolutno na stran tega, v kar verjameš oz., kar si želiš doseči. To naj bi postalo realnost v tvojem življenju in človek se ne bi smel z ničimer več vznemirjati. Zaupati bi bilo potrebno v neskončno moč v sebi. Vsak dvom spodkopava to moč in postavlja nove prepreke na poti k uresničitvi sugestije.

Tako, da bi ti jaz rekla takole: če verjameš v atlantidski prstan in v to, kar naj bi ti prinesel in če ti tvoj notranji glas pravi, da je to uresničljivo, potem ne dvomi. In ne išči zunanjih potrditev, ampak bodi enostavno prepričan v to. V to, kar ti govori tvoj notranji glas. Kajti to je edino pravo.

Zunanje mnenje bo verjetno različno. Nekateri ti bodo rekli – to je to, drugi bodo to zanikali. In ti se boš spet oprl na tiste, ki ti bodo pritrdili. In na tak način od zunaj iskal potrditev tega, v kar verjameš. Ali ni bolj preprosto enostavno verjeti? Ali še bolje – ne verjeti, ampak vedeti?

Seveda pa so mnenja kljub temu dobrodošla, kajne? Vendar ne smejo prinesti dvoma v to, v kar verjameš ti – v atlantidski prstan, torej.

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #4 - 08.09.2002 at 21:32:57
 
Fantje in dekleta,

to ni stvar za se hecat. Mene zanima praktična uporaba, praktičen pogled.

Avtosugestijo sem uporabil kot izraz. Avtosugestija lahko spremeni vsako stvar v pozitivno ali negativno delujočo. To je meni popolnoma jasno. O temu nima smisla tu govoriti, ker pol je lahko brezveze vsaka stvar, ki se jo tu na forumu pogovarjamo.

Očitno ni nikogar, ki bi mi lahko obrazložil zadevo. Najlepše se je obesit na izraz avtosugestija in potem je post že napisan....

Ne, mene zanima PRAKTIČEN NAMEN IN PRAKTIČNA UPORABA PRSTANA, NJEGOVI PRAKTIČNI UČINKI IN DEJSTVA navadnih smrtnikov.

Pa ne se jezit
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #5 - 08.09.2002 at 21:47:37
 
Če ga nihče ne uporablja, nihče tudi ne more vedeti praktičnih vplivov.

Nič hudega.

Morda pa bo kdo od šele prihajajočih na forum uporabljal prstan in povedal svoje izkušnje.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #6 - 09.09.2002 at 07:32:13
 
Eto imaš priliko, da si sestavni del experimenta.
Po svoji najboljši volji si domisli čemu bi ta prstan lahko služil in kako ga uporabljati. Če boš temu dovolj globoko verjel, bo stvar delovala.
Ko se bo nekdo pojavil s svojo teorijo boš pa lahko začel delati primerjave in študije o autosugestiji ipd  Wink
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
salja
Guest




Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #7 - 09.09.2002 at 09:00:20
 
ne, resno, zakaj si ne zatakneš kar kurjega peresa v zadnjico, tisti denar ki ti ostane pošlješ meni, potem pa eksperimentiraš s kurjim peresom. ali mogoče kumarico, da bo več efekta  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #8 - 09.09.2002 at 11:07:03
 
kolkr jest vem ta prstan res deluje.
verjetno zato ker nosi energijo od takrat ko smo bli še vesoljci in smo imeli moč neprimerljivo s tem kar imamo zdej, zdej jo ima ego namesto mene, al pa tebe.
in prstan je samo še en pripomoček, ki ti pomaga priti nazaj do svoje energije.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #9 - 09.09.2002 at 11:15:56
 
Borut: Tole od gapeja je dovolj pravljično, da lahko le verjameš in stvar bo delovala  Wink
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
lili x
Guest




Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #10 - 09.09.2002 at 11:57:06
 
Gape, pa sej ne morem verjet. Pa tak fejst dečko si drugače  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #11 - 09.09.2002 at 12:59:14
 
Quote:
važn da dela, zakaj in kako dela res ni tolk zlo pomembno, zate, če hočeš druge prepričat v to, pol rata nemarno pomembno. do takrat, je to popolnoma nepomembno. zakj in kako!


To je pomebno, če ga ti nosiš zato, ker te je kdo prepričal, da deluje. Ker če samo zato misliš, da deluje, ker te je drug prepričal, pol svoje prepričanje lahko utrjuješ le s prepričevanjem folka naprej. Če ga ne boš uspel prepričat, boš tud sam počas zapadu v dvom. To spominja na t.i. antonovo verigo(catch the csh, safe invest, amway..) skoz katero keširaš, dokler vanjo verjamejo drugi. Maš fizičen dokaz, da vera deluje.  Če se veriženje  ustav in  keša ni, se verovanje zgubi in si je najbolj  priznat, da so te nategnil in da si ti nategoval druge.

Drgač je, če enostavno  spejmeš, da deluje, ne da  ti kdo sugerira. Kako to narediš? Jest tko, da ga enostavno nosim. Je lepe oblike, majo te  vzdolžne  prečne črte luknjice pa trikotnik en red pa eno tako skaldnost v seb, ki če se človek vanjga ozre al pa ga s palcem okrog prstanca vrtii, na en svoj način organizirajo misli in usmerjo pozornost. Se ni treba nč poglabljat kako pa zakaj, če maš enostan boljš filing zarad tega. Jest sem se to tko navadu počet, da je postal edin prstan, ki se me drži že par let, vse ostale sem po pr mesecih zgubu. Dokler ga mam, sem živ pa kao zdrav, sem v bistvu 'v redu', pol pa to začneš prstan s sabo pa sebe s prstnom povezovat. Al pa s čim drugim, magari kamnom, kot to počne moja žena, ki ga enga in istega že par let v taški vlač pa na sonce nastavlja pa pod povšter daje. En poldrag kamen, ki ni par sto tolarjev vreden, pa ji je  postal taka konstanta, na katero se zanese skor bolj kot name, pa mi ne zna povedat zakaj, čeprav moram včasih sred poti obrnt pa ga it kam iskat, kjer ga je pozbla.

Lahko da je to tud avtosugestjija, ker podobno sugestivno deluje  ena debelo zlata ketna okrog vrata. Ampak pri nej ni nobene mistike, zakaj se dobro počutiš: ti futra ego  socialnem smislu  s kazanjem prestiža in grantira njegovo materilano varnost. Dopuščam tud možnost, da jer atlantidski prtan postal eno diskretno znamenje 'duhovnehga' prestiža, en razpoznavni znak tistih, ki verjamejo v energije, podobno kot je križ za kristjane. Tle pa spet nismo daleč od futranja ega pa vzajemnega vzdrževanja prepričanja, o katerem sem govoru v antonovi verigi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #12 - 09.09.2002 at 15:17:58
 
evo praktične izkušnje: DELA!

čiščenje: pod tekočo mrzlo vodo (če rata črn, je črn, ne moreš spucat), v mislih ga umivaš in mu praviš, da ga imaš rad...., druga verzija: postaviš v kristalen kozarec na luno (polna...čeprav po moje najbolje dela D oz. rastoča)...če ga hraniš v kristalnem kozarcu je tudi ok, če te preveč seka, ga nosi samo čez dan, čaz noč v kozarec...

Leva roka: denar (ni nujno denar, lahko so boljše priložnosti na šihtu, izobraževanju, ki ti v končni fazi prinsesjo več denarja, in tudi več napora, stresa...)

Desna roka: medčloveški odnosi, razumevanje....zdravje (odvisno od prsta, ne vem točno)

Drgač verjemi vanj, pa ni panike....počasi se kažejo rezultati...

Srečno z njim....in pazi da ga ne izgubiš....ljudem se to pogosto dogaja...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #13 - 09.09.2002 at 22:04:34
 
cleo wrote on 09.09.2002 at 15:17:58:
evo praktične izkušnje: DELA!

čiščenje: pod tekočo mrzlo vodo (če rata črn, je črn, ne moreš spucat), v mislih ga umivaš in mu praviš, da ga imaš rad...., druga verzija: postaviš v kristalen kozarec na luno (polna...čeprav po moje najbolje dela D oz. rastoča)...če ga hraniš v kristalnem kozarcu je tudi ok, če te preveč seka, ga nosi samo čez dan, čaz noč v kozarec...

Leva roka: denar (ni nujno denar, lahko so boljše priložnosti na šihtu, izobraževanju, ki ti v končni fazi prinsesjo več denarja, in tudi več napora, stresa...)

Desna roka: medčloveški odnosi, razumevanje....zdravje (odvisno od prsta, ne vem točno)

Drgač verjemi vanj, pa ni panike....počasi se kažejo rezultati...

Srečno z njim....in pazi da ga ne izgubiš....ljudem se to pogosto dogaja...




Evo Cleo, to sem rabil. Hvala ti.


Ja, sem pa že v mnogih primerih sem opazil, da imajo nekateri izrazit smisel za delanje norca iz stvari, za katere "mislijo", da jih poznajo. Mislim, da je spoštovanje do človeku neznanega ali oddaljenega zelo pomembno. Kako bi nekateri reagirali, če bi se norčevalo iz njim najbližjih in najljubših tematik? Nekdo verjame, nekdo pa ne. To je to. Nikoli pa ni prepozno poučiti se o nam neznanih ali premalo poznanih stvari.

Včasih so tiste, ki so trdili, da je zemlja okrogla, požigali na grmadah, a ne? Pa tudi tistim, ki so trdili, da zemlja ni center vesolja, se jim ni godilo dobro.......

Konec koncev pa sploh ni važno. Važno je, da sem se danes osebno nekaj naučil - nekaj znanja pridobil. Hvala Cleo in ostali.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Atlantidski prstan - Atlantis ring
Reply #14 - 09.09.2002 at 22:16:17
 
ja

če ga zgubiš pol zihr ni zate



sicer pa gorenc pravi da je bed
(kaj je pa pri njemu sploh gut?) :::
Glavni predstavniki škodljivih oblik so: stožec,  tri ali štirikotna piramida ali samo njen del z odrezanim vrhom ali celo samo njeni robovi, križ z ostrimi robovi, krogla, kocka, valj, štirioglati stebri z ostrimi robovi, kocka  postavljena na konico in pritrjena na stranico križa, razni obeski verskih sekt in religij (rožni venec, obeski za okoli vratu, razne svetince jajčaste ali okrogle oblike in drugo), večina nakita ( atlantidski prstan in križ in drugo).
http://www.ati-e-import.si/ena1/Kadri.html


nekaj letakov za nameček: Atlantidski prstan
http://www.servocom.si/galerija.htm#


PRSTAN ATLANTIDSKI SREBRN  
Glavne lastnosti atlantidskega prstana: ščiti pred negativnimi energijami in nesrečami, pomaga pri zdravljenju (odvisno od prsta na katerem ga nosimo)in povečuje intuicijo. Prstan si lahko ogledate ali kupite v naši knjigarni.
http://www.om-ezoterika.sempco.si/Detajl_ostalo.asp?id=91104


mal iskanja po www.najdi.si
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3