Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2388 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Vse je ze povedano!
06.09.2001 at 15:44:45
 
A dobite kdaj občutek, da je itak ze vse povedano in da je dodati kaj sploh brez veze.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Vse je ze povedano!
Reply #1 - 06.09.2001 at 15:47:54
 

Ni vse povedano (pikice Sad).

No, jaz sem se ravno pred kratkim resno spraševala:
HOW MUCH IS ENOUGH?
Smo pač malo norci.
In treba je biti resničen.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vse je ze povedano!
Reply #2 - 06.09.2001 at 16:47:24
 
vse je povedano kar je povedano, ostaja pa za povedat še ogromno.
kaj bomo pa še ugotovil.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Vse je ze povedano!
Reply #3 - 06.09.2001 at 17:29:43
 
Mislim, da nam stvarstvo ponuja se mnogo skrivnosti, in mnogo dimenzij ki si jih ne moremo predstavljati, in ko vse to odkrijemo, nam je dano da vse to pozabimo in lahko se strast spoznavanja znova zacne  Tongue
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vse je ze povedano!
Reply #4 - 06.09.2001 at 22:30:43
 
v kontextu foruma pa včasih res ni kaj dodat, takrat pač nič ne dodaš, in potem pride mike flike in doda novo dimenzijo temu kjer prej ni bilo nič za dodat ... tko da ... vedno je še nekje nekdo ki ima kaj za dodat, če ne smo že pri Resnici.
in to iščem že ves čas.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Vse je ze povedano!
Reply #5 - 07.09.2001 at 13:48:25
 
Mike sem imel podobne misli. Mislim, da že večkrat, pa sem dal to na stranski tir...

kar delamo je delo egota, ki se nikoli ne zadovolji s tem, kar je ampak mora še sam nekaj pogruntat.
recimo: vem, da je nevemkoliko načinov za doseganje nirvane oz. razsvetljenja, pa se vseeno nočem zadovoljiti samo z Reikijem in Taijijem, ne hočem poskusiti še vse kar je pod tem milim nebom in s tem samo stvar bolj kompliciram.
Reikiju so dodali Karuna reiki, čeprav je že reiki sam darilo iz nevemžekje in popolen... medtem ko je Karuna reiki nadgradnja reikija??? halo, kako je lahko popolen pretok energije še nadgrajen... diši po komerciali... Vendar mi ego ne da miru. V glavi se mi pojavi isto vprašanje, kot se mi je za REIKI. Kaj pa če je to res? Kaj pa če res obstaja kj tazga... pa smo tm

...so pa stvari, ki se jih ne da enostavno povedat in tm se tudi zatakne...kate,forme pri borilni umetnosti(tm se dejansko uči telo, brez besed in misli)...
izraznost čustev,ki jih doživiš ob lepoti narave - karkoli to že je (orgazem, sončni zahod, gore, okus) je premnogokrat težko opisati z besedami...

to je to
vsak pove svoje mnenje z besedami. Besede pa so toliko pomanjkljive da ostane "resnica" povedana z besedami le odsev resnice, zato pa je tudi toliko balasta tudi pri duhovnosti...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1