Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9263 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Materializacija misli
17.08.2001 at 13:18:01
 
najprej nameravaš,
si zamišljaš kako bo to izgledalo, razmišljaš o tehnologijah, ki bi ti omogočile materializacijo tega, potem ko imaš že vse izdelano v glavi, narediš prvi korak in glede na to kako visok cilj si si zastavil, tako nekako hitro se ti bodo podnaloge materializirale.
seveda brez vlaganja tvoje energije pač ne bo šlo.
od tu naprej gre vse več ali manj samo od sebe, dokler vlagaš v to energijo.

materializacija misli je v bistvu ... jest temu rečem programiranje, eni drugi temu rečejo namera(vanje).

kar poglej si mojo (za)misel-utopijo: raj.
tale forum in cel www.gape.org je ena od stopnic na poti do materializacije te zamisli, ki pa je HUGE in gre počas naprej. ampak gre in to je vse kar je pomembno.

še tole
ko si reč zamisliš - sprogramiraš - moraš na to pozabiti, si več ne želeti, bi lahko reku mora ti bit vseeno, če hočeš (ne)delovati v sozvočju s programom, ki že obstaja napisan.

to troje:
program + vseeno + (ne)delovanje
je ključ za materializacijo misli
če pa porposiš še vodnike, angele, boga in vse ostale ki lahko pomagajo pri tem in seveda hkrati ta misel ni usmerjena proti vesoljnemu redu, zamisel sploh ne more spodleteti, v tem primeru je ona že izvedena tam kjer čas-prostor ne obstaja in samo še vprašanje časa je kdaj se bo ona materializirala na zemlji, kjer čas prostor pač obstajata.
Back to top
« Last Edit: 18.08.2001 at 12:20:25 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Materializacija misli
Reply #1 - 21.08.2001 at 12:14:10
 
če je to, to kar opisuje Rene Egli v Načelo LOL2A, potem je to to.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Materializacija misli
Reply #2 - 21.08.2001 at 13:36:44
 
ne poznam ne reneja ne načela; povej nam kej o tem, kako on to razloži in to.
sej veš vse je eno in isto, samo interpretacije so različne, za različne ljudi in to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Materializacija misli
Reply #3 - 22.08.2001 at 12:23:36
 
kaj pa vem, dolgo je tega, kar sem to bral, je pa pomagalo. enostavno, tip skozi načela ekonomije,
kvantne fizike in različne filozofije in religije in osebe (sufiji, kristus,...) razloži že večkrat razloženo še enkrat na način, ki je bil takrat, ko sem to bral meni zelo blizu. kratica je mišljena v nemščini:
LOL2A = LO = pustiti v miru (idejo-kreacijo, misel, željo...)
           = L    = ljubezen na kvadrat (ljubezen gibalna sila vesolja pospeši pozitivne želje "na kvadrat", če jih po tem, ko si želel-kreiral pozabiš (pustiš v miru))
           =A    = akcija je enaka reakciji (zakon karme-vse dobro in vse slabo se vrne)
splača se pa prebrati knjigo, mislim, da se jo da dobiti v knjižnici! v bistvu: ne sodimo, ne maščujmo se, na šimfajmo, za vse svari se zahvalino (še posebaj za tiste slabe) kajti s tem sprejmemo karmo in se je počasi 9osvobajamo.  mater sem se razpisal moram it. srečno
PS
knjiga ni debela
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Materializacija misli
Reply #4 - 22.08.2001 at 14:25:35
 
hvala ti, bom probu najt knjigo, dobr si razložu Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Materializacija misli
Reply #5 - 03.09.2001 at 08:12:40
 
zvjezdica - Jul 27, 2001 06:24 (*.access.ch)
um i srce su uvjek bili u konfliktu...
svidja mi se sto si dosao do zakljucka da ti mozes sam da upravljas svojim emocijama, kako i pogledima i stavovima na neke odredjene "stvari". procitala sam knjigu "Das LOL2A-Prinzip" (ostavila sam i topic prije neki dan). Autor, René Egli upravo objasnjava kako je zivot veoma jednostavan i kako sve zavisi do nas samih i da mi sami mozemo da upravljamo svojim zivotom. svi smo mi individuelni, mada kad se malo dublje i opsirnije analiziramo, svi smo mi isti. "all men are equal". sto znaci, sve sto radimo i sve sto se dogadja, to je reakcija na nase akcije (Aktion=>Reaktion). ljubav... (L2 = Liebe x Liebe) znaci, ljubav je moguca samo ako je uzvracena. sve ostalo je bol i zudenje za necim sto nece da se desi. Mi ljudi smo takve prirode da sebi stvaramo prepreke na zivotnom putu i pravimo sebi probleme koje se ne trudimo da rjesimo, i sto je najgore, pravimo od sebe zrtve svojih potreba i pozuda, a ustvari bi sve bilo tako jednostavno kad bi mi sve akceptirali kako jeste (loslassen).

i SVE zavisi od nasih pogleda i stavova prema "stvarima". znaci, kako mi tu "stvar" vidimo ili je sebi zamislimo, ta "stvar" je takva. bila ona drugacija ili ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Materializacija misli
Reply #6 - 03.09.2001 at 10:08:39
 
sm že začel brat, zaradi izpitov bo sicer trajalo, pa bo že

pustiti pri miru -> ljubezen^2 -> akcija/reakcija

nedelovanje -> ljubezen^2 -> nameravanje
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Materializacija misli
Reply #7 - 05.09.2001 at 13:44:35
 

A., čigav je predzadnji reply?

Ne strinjam se, da je ljubezen mogoča samo če je vrnjena. Ljubezen zadostuje ljubezni (remember?), in ne daje in jemlje v posest.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Materializacija misli
Reply #8 - 05.09.2001 at 14:33:44
 
S. prav imaš
Ljubezen je sama zase. Jezus je primer "neskončne" ljubezni. On jo je vedno samo dajal!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1