Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4646 times)
A.
Ex Member




genij in me
03.08.2001 at 12:44:40
 
kakor že kdo razume to zgoraj...

fora je v tem, tesal in jaz,(ravno berem kako je on prišel do tja in primerjam sebe) sva rekla naredila bova, izumila bova...

torej kaj sva naresila s tem, odprla sva funkcijo, ki je dovolila uporabo in prihod informacij o teh najinih delih in res informacije pridejo...

torej našla sva cilj in odprla dotok idej...

je pa sedaj obrnjena zadeva, to naju je motilo ker ni blo...

če pa sedaj sebe analizirate, kaj vas moti, da ni...(like intenziv kdo si)
boste našli področje, potem samo odprete funkcijo, softver je sledeč... da se in začneš brat potem ideje pridejo

morda lahko poizkusite še s tem, kaj me je, kot otroka motilo in ste rekli kako naj bo
Back to top
« Last Edit: 06.08.2001 at 09:17:07 by A. »  
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: genij in me
Reply #1 - 06.08.2001 at 09:44:35
 
Največja genialnost tesal pa je to da je pokazal kako bit genij
Najprej moraš najti svoje področje
Potem pozant stvari
Potem vedet kaj ni
Odpret funkcije dotoka rešitev
Potem trdo delat
Potem odpret področja o katerih nisi niti razmišlajl in dovolit da rešitve uletijo

Torej najbolj važno je da si odpremo ideje
In nekaj mojih idej tule delim z vami da boboste vedl kaj vse pride
In o čem še sanjali nismo

Teory of 1 s
V eni sekundi spremnit zančaj, najti smisel, dojet vse, poljubno urejat stvari

Uredil sem  duhovnost, na fizikalni osnovi da se bo lahko razvijala ter bomo lahko konkretno sklepal zakaj in kako in da nebo miljon nepovezanih stvari ki povrh vsega še delujejo, torej narest način ki bo upošteval in spodbujal vse da naredijo to kar so prišli

Copyleft bo naredil revolucijo saj bo v kartkem času navrgel miljon idej i9n izboljšaldosedanje mišjlenje
In omogočil tem ki sami iščejo da najdejo

In to je samo malenkost tega kar že obstaja in deluje!
odprl sem psihologijo in ozru pot
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: genij in me
Reply #2 - 06.08.2001 at 16:57:27
 
ČE ŽE NE VIDITE SVOJE POTI VSAJ NE STOJTE DRUGIM NA POTI

Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: genij in me
Reply #3 - 11.09.2001 at 22:39:18
 
A. nisem razumel kdo je "tesal", najbrž si se zatipku "Tesla", ja moj frend, je reku, da če bi mel možnost od vseh "umrlih" ljudi srečat koga, da bi najraje njega, ne Bude, ne Jezusa, ne nikogar drugega.
Je pa baje v Bistri-Tehniškem muzeju precej od njega.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: genij in me
Reply #4 - 13.02.2002 at 09:29:33
 
Genij... A se ti ne zdi, da je pravzaprav vsakdo od nas genij na svoj način? Žal je pa večina skrita...
Pa, itak: komu pa rečeš, da je genij? Nekomu, ki je odkril nekaj novega? Nekomu, ki je svetu doprinesel nov izzum? ...?  ???

Jaz sem se odločila, da sem jaz tudi genij. Ne da bom to postala, temveč, da to že sem. Kajti... nihče drug ne zmore živeti mojega Življenja tako polno, kot ga lahko sama! Pa nihče drug ne more narediti več oz. boljšo osebo iz mene, kot sem jo jaz sama. Genij... Sebi. Zase.
Obožujem psihologijo. Sprašujem se, kaj bi počela, če bi vsi ljudje poleg mene izumrli. Kako bi mi bilo dolgčas!!! Če želiš vedeti, koliko ti nekaj, nekdo, pomeni, si predstavljaj, da to izgine. V hipu. Razlog zakaj ni pomemben.

Torej sem genij tudi zato, ker sem prišla sama do nekaj preprostih resnic... Življenje! Diham... torej sem genij...

***Sanje genija so sanje norca...? Misli genija... Razlika med menoj in teboj?... Konec koncev... je to res pomembno?***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1