Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 23975 times)
Primoz
1
*
Offline


Posts: 19

Gender: male
ASTRAL DYNAMICS
03.07.2001 at 17:12:15
 
Zaradi zelo pozitivnega vtisa posredujem informacijo o knjigi ASTRAL DYNAMICS avtorja Roberta Bruca. Knjiga je namenjena prakticnemu delu in obsega naslednja poglavja:
  • Elements of Projection  - teoreticne osnove o tem, kaj se zgodi, ko dvojnik zapusti fizicno telo
  • New Energy Ways - energijski centri v telesu, prakticna metoda za delo z energijskimi tokovi
  • Core Skills - relaksacija, umiritev uma, trans
  • Projection Technique - priprave, tehnika projekcije, variante, problemi, lucidne sanje, ...
  • The Akashic Connection
  • Strange Astral Phenomena

Robert Bruce je mistik, zdravilec in dolgoletni raziskovalec subtilnih svetov. Od leta 1992 dalje zastonj nudi svetovanje globalni internet skupnosti.
Njegov spletni portal The Astral Pulse se nahaja na:
   http://home.tower.net.au/~rsb/

Nekaj uporabnih prirocnikov, vkljucno z N.E.W Energy Ways:
   http://home.tower.net.au/~rsb/guides/guides.htm

"N.E.W Energy Ways" metoda za delo z energijskimi tokovi je zelo ucinkovita! Astral Dynamics je kvaliteten prirocnik za celovito in dolgorocno naravnano delo. Ce koga zanima, mu lahko lahko pošljem elektronski izvod N.E.W Energy Ways v PDF formatu.

Stay juicy!
Adios, Primoz
Back to top
 
 
IP Logged
 
lam
1
*
Offline


Posts: 10

Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #1 - 03.07.2001 at 20:14:47
 
Ja PDF izvod bi bil fajn. A imas mogoce kje kaksen URL, kjer bi zadevo lahko downloadal?
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #2 - 04.07.2001 at 02:02:10
 
Ja...jz tud pravm...Robert Bruce postavlja nova merila na podrocju astralne projekcije in z delom z energijo. Sam sem sprobu NEW in lohk recem, da je to noro, kako delujejo te vaje. Lahko se uzivim v take feelinge, k sem jih prej dosegu sam z uporabo ksne droge....empatija,...ekstaza,...kr kurja polt gre pokonc k zacutis sunk energije, da ne govorim o ostalih stvareh kot, to da ves, da se bo neki zgodil in se tocno zgodi, telepatija, ...pa se bi lahko nastevu. Kar se pa tice astralne projekcije ima pa dokaj znanstvenen pristop,...ne govori kar tako in za vsako stvar se poglobi v detajle, tko da tocno ves kaj se dejansko dogaja s tabo. Priporocam vsakmu k ga zanima astralna projekcija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #3 - 04.07.2001 at 10:31:13
 
dajte vsi trije pridet v petek, da se pomenmo kaj.

primoz kako kaj naprava za biofetbeck?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Primoz
1
*
Offline


Posts: 19

Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #4 - 04.07.2001 at 11:15:34
 
Torej, ce zacnem s pdfjem:
Originalni N.E.W. je v HTML na voljo na Astral Pulse sajtu, PDF pa ti lahko zaenkrat posljem po mailu. Predlagam pa, da se naredi en skupen URL, kjer bi se
lahko odlagali zanimivi dokumenti in bi bili na voljo vsem. Kaj menite o tem?

N.E.W. sem preizkusil sele pred kratkim in po prvih dveh dneh eksperimentiranja celo noc nisem spal zaradi sprozene energije. Potem se stanje umiri, N.E.W. vaje so zelo prijetne in vtis imam, da je sistem OK za dolgorocno delo.

Glede biofeedback naprave - verjetno mislis na Rapid-Eye-Movement detektor. Narocil sem Optek object reflective senzor in sedaj cakam na dobavo. Upam, da se bo kaj premaknilo tekom poletja.

Ja, lahko bi se kaj dobili.
V petek kam?
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #5 - 04.07.2001 at 13:33:46
 
glede NEW je tko, da prvi teden kr cutis blokade k se pucajo...ne da bi kej bolel, sam je motece in mal tezji spis. Po enem tednu pa ti stranski ucinki zginejo in kmal za tem zacnes odkrivat nove sposobnosti:)...  
Ja...lahko bi se mal dobil pa poprical o teh izkusnjah, sam zaenkrat v petek ne morm ker sem na morju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #6 - 04.07.2001 at 14:36:38
 
primož

v petek se dobimo na LJ gradu ob 19-20h
več lahko gledaš na vidmo se


Back to top
 
 
IP Logged
 
Primoz
1
*
Offline


Posts: 19

Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #7 - 04.07.2001 at 21:58:15
 
ok hvala, sem najdu
pridem pogledat kaj dogaja
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #8 - 06.07.2001 at 10:05:37
 
Back to top
« Last Edit: 30.11.2003 at 21:43:58 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Primoz
1
*
Offline


Posts: 19

Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #9 - 06.07.2001 at 10:31:50
 
Bravo gape!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #10 - 06.07.2001 at 10:36:03
 
ni blema - sm ga dal na net ze vceri al kdaj sam nisem na tale thread napisu kam.
zdej sm šu pa pogledat tist link ki je zgori napisan in je bl drek - pač nism najdu pdfja da bi si ga sprintu - pol sm ga pa kr z gape.org dlju - pa sm opazu da še ni linka in sem ga naredu.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #11 - 16.07.2001 at 14:30:55
 
Marjana:
izkusnje so take, kot jih dobi vsak, ki cisti chakre, samo da se to pri NEW zgodi zelo hitro.
Zacnes opazat spremembe v zaznavanju sveta in v svoji subjektivnosti.....kot da bi se pocutil bolj povezanega z naravo in ostalimi ljudmi na visjem nivoju....custvenem in mentalnem.
Dogaja se mi vedno veckrat da neki razmisljam in nato nekdo na to temo neki rece....al pa recimo, da globje cutim kaj nekdo cuti, ce sem z njim/njo na kaksen nacin povezan.
Sam si lahko ufuras mocne kundalini sensacije...iz tal preusmeris energijo v glavo in nato v sub-navel....v tem trenutku dozivljas zelo mocna custva(kurja polt)....zavedanje samga sebe z okolico na nacin, ki ga prej se nisem obcutil.
Pravtako glasba in ostala umetnost dobi nove dimenzije....muzka me lahko bolj odpelje zdej kot pa prej z uporabo droge:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sebastjan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 16

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #12 - 21.04.2004 at 09:03:16
 
Lep pozdrav! Mi lahko kdo pove, kje se da dobiti-kupiti to knjigo Astral Dynamics? Pa ne po netu, ker nimam tiste kreditne...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #13 - 21.04.2004 at 22:46:13
 
ce ne bos nasel druge variante, se lahko oglasis pri meni na sihtu in si jo prekopiras. ali pa ti jo celo prodam / narocim zate na amazonu... knjiga je pomoje ena boljsih, ce ne najboljsa, ce se zelis resno ukvarjati z astralno projekcijo. ze treatise on astral projection, wordov dokument, ki je bil snemljiv že pred kakimi sedmimi leti na Brucovem sajtu, je bil dober
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Sebastjan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 16

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #14 - 23.04.2004 at 13:39:12
 
Koliko pa je kaj okvirna cena nove iz Amazona?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3