Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6722 times)
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
New Energy Ways
13.06.2001 at 01:34:14
 
Zanima me, ce je kdo ze sprobal N.E.W. metode od Robert Brucea za razvoj energetskega telesa. Gre za stimulacijo in preciscevanje sekundarnih in tertiarnih centrov, ter odstranjevanja energetskih blokad,...s tem naj bi se tudi primarne chakre na bolj naraven in hitrejsi(v primerjavi s par let proti par mescov) nacin scistle, tko da dobijo dovolj energije. Ko sem jih prvic sprobal sem cutil ze zlo mocne sensacije in nasploh lohk recem, da je vse res, kar je ta clovk napisu. Vec na http://www.radikal.net/astraldynamics/guides/guides_new.htm
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: New Energy Ways
Reply #1 - 13.06.2001 at 10:07:37
 
vse lepo in prov samo s tem se nekako ne morem strinjat
Q
na bolj naraven in hitrejsi () nacin
Q
naraven način je počasen, ni hiter!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: New Energy Ways
Reply #2 - 13.06.2001 at 11:42:25
 
bistvo teh vaj je, da poveca pretok energije cez telo. Pri stimulaciji glavnih chakr se povecajo energetske zahteve in s tem se posredno stimulirajo se sekundarni centri,  kar traja dlje, kot pa ce se neposredno stimulirajo. S tem lahko vsak prepozna, ce ima kje morebitne blokade in jih samodejno scisti, pri konvencionalnem nacinu pa te kontrole ni. Noben nacin ni naraven...ker so pri vsakem nacinu vpletene neke vaje, kar forsira sistem....zato so tud pri vsakem nacinu stranski ucinki,...in fora NEW-a je, da naj bi jih blo manj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: New Energy Ways
Reply #3 - 13.06.2001 at 13:36:19
 
ok
sej nč ne rečem
pripomočki in razne tehnike so potrebni pri današnjem človeku, ki je zapacan kt ps, se mi pa vseeno zdi, da je najbolje se pucat na naraven način s pomočjo dogodkov, ki ti pridejo na pot (njih sprejemanja in to).
ta naravni način (brez pripomočkov) se mi zdi da je lažji, ampak traja dlje.
verjetno je kle spet v igri srednja pot: čiščenje po naravni poti + čiščenje s pomočjo tehnik in pripomočkov.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: New Energy Ways
Reply #4 - 13.06.2001 at 13:38:37
 
Srednja pot je subjektivna zadeva, se mi zdi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: New Energy Ways
Reply #5 - 13.06.2001 at 14:06:47
 
definitivno je subjektivna, tko kot nedelovanje. pomoje je to celo eno in isto.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Scorpion
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 9

Gender: male
Re: New Energy Ways
Reply #6 - 13.06.2001 at 17:57:32
 
Thx za link. Sicer sem pa od Bruca ze prebiral neki od AP in se strinjam, da ima full uredu clanke. Mogoče kdo kdaj slisu za Slavinskega. Ta tip ima tudi ogrom zanimivih tehnik...
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: New Energy Ways
Reply #7 - 13.06.2001 at 22:51:40
 
ja...kar se tice AP je clovk trenutno to, kar je bil Monroe vcasih....se prav Astral Dynamics daje nove temelje za naprej, k se pomojem najbl v detajle spusti in tocno ves kaj se tud metafizicno zravn dogaja. Scorpion: dej mi povej kej vec za tega Slavinskega...mas ksn url ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Scorpion
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 9

Gender: male
Re: New Energy Ways
Reply #8 - 14.06.2001 at 09:21:44
 
Njegova net stran je bolj informativna, kokr pa da bi zajemala same podrobnosti in tehnike.. Jaz imam od njega knjige. Bom pogledu do jutri za link - nevem na pamet Smiley
Sicer je hrvat in mislim, da ima enkrat letno tudi tečaje v slo. Gre pa kr full globoko AP, LS seveda zajema je pa poudarek na različnih psihičnih treningih (psihična magija), lastnemu razvoju (drevo zivljenja, diskreiranje negativnih vzorcev, delo z aspekti..).
Vse nekako začne pri samem "začetku" (npr. osnovni hermesovi zakoni) in vpliv višjih planov na nižje ter seveda obratno (npr. zavestni vpliv), razkrije nekatere od včasih prikritih tehnik zlate zore - aliestra in podobnih združb... v nasprotju s tem pa se prav tako poglablja v kvantno fiziko in razlago stvari s tega zornega kota (delfiski ekperiment, tesla, einstein, teorija relativnosti, itd).
Itak, da je vse to razpršeno na enih 10 knjig..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: New Energy Ways
Reply #9 - 14.06.2001 at 10:18:35
 
Tehnike Slavinskega so res dobre,jaz sem prebrala kar nekaj njegovih knjig. On je pravzaprav začetnik gnoze oz.razsvetljenja, ki ste jo tudi nekateri že probali. Jaz sem poizkusila tehniko globinskega PEATA z emocio metrom. po domače rečeno, gre za tehniko odpravljanja blokad, ki jih nakazuje e meter. Zadeva je nekje podobna regresiji, s to razliko, da nisi samo vode v doživljanje ampak tudi prebijanje blokad povezanih s takimi in  drugačnimi doživetji.
Vse lepo in prav, vendar mislim, da ima Gape tukaj prav.
Spremembe na sebi se zgodijo skozi čas in izkustva, razsvetljenje in popolnost ne pride čez noč.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Scorpion
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 9

Gender: male
Re: New Energy Ways
Reply #10 - 15.06.2001 at 07:23:28
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: New Energy Ways
Reply #11 - 16.06.2001 at 14:12:58
 
vprašajmo se, ali je sprememba res boljša če je hitrejša ali počasnejša?

hitrost spememb ne vpliva toliko na kvaliteto spremembe, kar sama sprememba ni v hitrosti, pač pa je sprememba v izvoru!

hitrost torej, kot nosilec spremb ne igra veliko.
kar igra je odprava vzroka, ki ga vedno odpravimo takoj, če razumemo!

in hitrost obvladovanja sprememb je umetnost, kajti obvladuje se percepcija, ki pa mora biti natančno usmerjena in terminirana.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: New Energy Ways
Reply #12 - 16.06.2001 at 15:51:57
 
spremembe povzročijo v telesu reakcije, te reakcije so močnejše, če so spremembe močnejše (hitrejše) in hude reakcije telo težje prenese kot blažje reakcije.

drugače je pa res da je sprememba sprememba, al je ona počasna al hitra, ampak reakcije pa so tisto kar moramo potem 'prenest' in če reakcije ne prenesemo se sprememba povrne v prvotno stanje.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: New Energy Ways
Reply #13 - 16.06.2001 at 16:38:54
 
Res, mislim, da hitrost ne vpliva na kvaliteto spremembe, bistvo je, da se doseže pa ni važno v kakšnem času. Res pa je, da je to posledica, da smo ljudje podvrženi temu, da mislimo, da se nič ne premika, če se ne zgodi takoj al pa vsaj hitro. Tudi zato iščemo tehnike, ki bi stvari pospešile, menim pa, da je od posameznika odvisno, kaj res deluje. Za vsakega pač velja drugo pravilo, če mu pomaga - zakaj pa ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: New Energy Ways
Reply #14 - 17.06.2001 at 21:10:09
 
Odvisno tud od znacaja osebe. Jaz recimo sem bolj naravoslovne sorte, zato morm tocno vedt, kaj se za vsako stvar zgodi tudi na metafizicnem nivoju(nisem zadovoljen z naredi to -> zgodilo se bo to), in ta nacin mi to omogoca, ker imam kontrolo nad energetskim telesom pa se zelo velik smisel ima. Verjamem da se da vse lepo dokazat, tako kot so dokazal da je zemlja okrogla....le da se tehnolosko nismo dovolj izpopolnjeni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1