Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8381 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
'občutki' v predelu čaker
08.06.2001 at 16:49:29
 


Smo ze parkrat trcili ob to temo, pa jo dajmo odpret. Zanima me, ali kdaj 'cutite' (ali ste cutili) kaksne stvari v predelu caker, katerih, in ali ste ugotovili kaj je vzrok in kako ste jih precistili?

Mene ze dalj casa praska-zgecka v grlu, sploh ce sedem v polozaj diamanta. V zadnjih mesecih pa me zelo pogosto tudi stiska v prsih...

Marjana

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
viki
1
*
Offline


Posts: 1

Gender: female
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #1 - 08.06.2001 at 18:24:31
 
jaz čutim predvsem probleme na srčni. dolgo nisem vedela, zakaj obožujem zeleno in roza barvo. potem pa so mi rekli, da je to tipično.

se pravi, da potem dejansko iščeš tisto barvo, ki čakri ustreza.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #2 - 08.06.2001 at 18:32:34
 
Viki, povej, kaj pa, če imaš kar naprej vse črno?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #3 - 11.06.2001 at 10:01:22
 
Poskusite takole: ne menite se za položaj in barve. Namestiš se tako, da ti je najbolj udobno. Potem se odpreš univerzumu tako, da vse sprejemaš. S tem se samodejno odpirajo tudi čakre. Če želiš čakro čutiti, mirno usmeriš pozornost v to točko in jo začutiš - vsaj pri meni to deluje, res pa je, da kombiniram simboli Reikija. Ampak čutim jih tudi brez tega.
Ko se naučiš čakre čutiti, usmerjaš pozornost od tretjega očesa po čakrah navzdol, nato pa po hrbtenici navzgor do kronske čakre. Potem to rolaš dokler hočeš, lahko tudi zelo hitro.
Meni to zelo ustreza.
Za stiskanje v prsih je dovolj, da odpreš srčno čakro. Spet tehnika ni tako važna, kot sprejemanje in ljubezen do univerzuma. Zamisliš si, kako te negativne energije zapuščajo. V takem stanju se srčna čakra samodejno odpre. So ljudje, ki imajo skoraj vedno odprto srčno čakro, pa sploh ne vedo, kaj to je.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #4 - 11.06.2001 at 10:36:40
 
malo vaj za odpiranje čaker

Telesne vaje za odpiranje in polnjenje čaker:

http://www.gape.org/gapes/prispevki/cenimse.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #5 - 11.06.2001 at 15:26:38
 

Ali je nujno, da predel energijskega centra ni uravnovešen, če čutiš pospešeno delovanje v posameznih čakrah? Npr. kot povezanost z neko energijo, ki ti je samo pokazatelj, da si lahko uriš intuicijo al pa videnje.
Ker kot smo že omenjali, smo udeleženci v kolektivni zavesti med drugim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #6 - 11.06.2001 at 21:57:15
 
ni mi glih jasno kaj točno hočeš povedat, je pa dejstvo da vsako odstopanje od ideala (neuravnoteženost), pa četudi v pozitivno smer, ni v redu.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #7 - 18.06.2001 at 21:23:52
 
V zadnjem času čutim, kdaj pa kdaj, v predelu nad očmi ( šesta čaka ) hlad oz. mraz.
Kaj bi lahko to pomenilo?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #8 - 22.06.2001 at 09:37:14
 

Quote:
Viki, povej, kaj pa, če imaš kar naprej vse črno?



Dejana,

meni se zdi, da sem se v crnih oblacilih skrivala. Sele zdaj, ko sem malo bolj sigurna sama vase, sem si pripravljena obleci kaj rdecega, oranznega, roza..

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #9 - 22.06.2001 at 15:56:37
 
Marjana, hvala enako, zadela si bistvo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #10 - 14.06.2002 at 04:31:24
 
Herby,

to, da čutiš mraz v predelu tretjega očesa, verjetno pomeni, da se ti ta čakra odpira in pravilno uravnava.

Ko čutiš hladen vetrič, lahko tudi v dlaneh, ali nad temensko čakro, si laho zelo vesel, saj je to dobro znamenje! Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #11 - 14.06.2002 at 04:38:14
 
Naj povem, da lahko vseh sedem čaker čutimo v naših dlaneh in stopalih. Lahko jih uporablajamo kot anteno naših zaznavanj. Vsak prst je podaljšek druge čakre, in ko čutimo zbadanje, onemelost, mravljince... v določenem prstu, vemo s katero čakro imamo težave. Leva roka nam govori za našo čustveno plat, preteklost in desna dlan nam govori za našo menedžersko plat, za prihodnost. Ko čutimo v dlaneh hladen vetrič, smo v sedanjosti, samorealizaciji, kundalini imamo dvignjen.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #12 - 14.06.2002 at 12:30:24
 
Mene je mrazilo v predelu spolne cakre ene dva tedna, pa mi ni bil nic kaj ugoden obcutek, me je prav zeblo od znotrej.
Pa sem nasla polozaje za odpiranje caker tukaj gor (hvala, gape:), se malo  spravla na uravnovesanje, tud zajbelj sem si skuhala (hvala ana Smiley, pa se je malo nehalo
potem sem dozivela pa se eno cudovito ljubljenje kjer sem imela dejansko obcutek, kako se umazanija puca ven....in je vse v redu.
Fizicno se niti ne vidi, sam se pa nekako cuti, kako ni vec zademfano, kot da je splahnelo vse skupaj in da se vse spet pretaka.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #13 - 14.06.2002 at 14:11:17
 
mene pa predvsem zanima, kako si kaj ZAPIRATE čakre... kot veste je smisel v harmoniji...ker čakre mate lahko tut preveč odprte in mislim, da je prenekateri dan pri meni to največji fak... poleg tega da se ne zavedam, da mam ful odprte čakre... kako to kaj vi kontrolirate...

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: 'občutki' v predelu čaker
Reply #14 - 14.06.2002 at 14:26:07
 
tezko...zato jih raj ne odpiram prevec, ampak se raj prizemljujem...se mi zdi, da se ze same odpirajo dost...

drugac je pa najbolj pomojem ksna fizicna aktivnost al pa tus...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1