Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2764 times)
Iam
Guest




vrtenje okoli osi (sanjanje)
04.06.2001 at 00:22:42
 
Kadarkoli zavestno sanjam in zelim spremeniti prostor sanj uporabim tehniko vrtenja okoli svoje osi. Imam pa en 'problem'. Ko se zacnem vrteti, se znajdem znotraj neke vrste pokoncnega tunela, ki me obdaja iz vseh strani in ob katerega drgnem kot kovina ob kovino. Obcutek je zelo zelo neprijeten Sad  najbolj povdarjen pa je v zatilju. Konca se ko se preneham vrteti oz. znajdem v novih sanjah.

Do danes se mi je samo enkrat(!) zgodilo, da tega obcutka pri vrtenju ni bilo in takrat je bilo to neverjetno olajsanje in sreca.

A ima se kdo podobne izkusnje? Kaj bi ta upor pri vrtenju lahko bil?

Iam
Back to top
 
 
IP Logged
 
2012
Guest




Re: vrtenje okoli osi (sanjanje)
Reply #1 - 14.06.2004 at 14:40:16
 
ja.. jz mam tak filing vrtenja, kr hitrega.. ko sem globoko v meditaciji. Vendar morem reč, da je kr nice filing.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: vrtenje okoli osi (sanjanje)
Reply #2 - 15.06.2004 at 09:14:01
 
Quote:
ja.. jz mam tak filing vrtenja, kr hitrega.. ko sem globoko v meditaciji. Vendar morem reč, da je kr nice filing.

lp



to se tud meni dogaja, pri meditaciji (ne vedno)
ni ravno hitro vrtenje... kot da bi se področje okrog moje glave vrtelo, kontra urinemu kazalcu Grin

obstaja kaka razlaga tega?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: vrtenje okoli osi (sanjanje)
Reply #3 - 15.06.2004 at 10:42:20
 
jaz sem se tud že vrtela pri meditacijah
sem si to razložla, ko da se mogoče mal ločujem od fizičnega telesa, oz občutek sem mela tak
če je res pa ne vem
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: vrtenje okoli osi (sanjanje)
Reply #4 - 15.06.2004 at 11:31:25
 
No, tolko še nisem napredovala, da bi se vrtela v sanjah in zato ti tudi na to vpr ne bi znala odgovoriti. Boš pa odgovor verjetno našel tukaj  Wink

http://www.lucidnesanje.com/forum/index.php?sid=750cb7af4f87ef8dd00a3055429df274...
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1