Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2808 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Kaj pa Vreme?
03.06.2001 at 14:48:57
 
Toca en dan isti vecer nevihta. Toca drugi dan in veliki nalivi. Pridem v Novo mesto, da bom imel mir pred Ljubljanskimi nevihtami in se spet usuje toca, da je belo bolj kot je blo celo zimo.
OK cas je da zacnem utrujat na forumu. Kaj pa vreme?
Kaj pa to simbolizira. A hoce kej povedat Slovenskemu narodu. Kaj lahko res kolektivna psiha vpliva na vreme? Eni ze pravijo tako. Kaj pa vi?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj pa Vreme?
Reply #1 - 03.06.2001 at 15:16:47
 
jest pravm da vreme v okviru možnosti programiramo sami; tko kot vse ostalo; kolektivno.
se mi zdi da slabo vreme - oblaki, toča itd odraža slabe misli ljudi - kolektivne. sm glih zadnč razmišlju k mi je en sošolc razlagu kje je sekala toča najbl: okrog bolnic (itak slabe misli), murgle (sve crno), študentsko(a) naselje (itak študentje smo polni slabih misli ker se MORAMO učit, zelo malo je takih ki smo si sposobni nafurat pozitivo kadar se učimo (se trudim; mi pomaga alešev text in ostalo znanje)). pa prej sm tud to doživel - sm enkrat že opisoval to, z rožopopčki in to, če se spomneš. pa naprimer morje kamor gre folk žurat in mislit dobre misli - zelo redko je tam slabo vreme, čeprav je za celo slovenijo napovedano slabo ... tko da ... najbl je jeba kadar je folk u kurcu pol pa še vremenarji napovejo bed vreme.

sm se glih enga spomnu:
(se mi ne da učit)
u ameriki so indijanci vprašal šamana kakšna bo zima in to. pa je reku: huda bo huda, kr sekite drva. pol se je pa mal zamislu in je poklicu u wašington in prašu vremenarje taglavne - ej kakšna bo zima? pa prav model vremenar huda bo huda, indijanci že sekajo drva k norci.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj pa Vreme?
Reply #2 - 03.06.2001 at 15:42:15
 
Ljudje regulirajo vreme??

Ob tem tvojem stavku Gape si me spomnil na neko meditacijo, ki se je odvijala v predmstju Reykjavika pred letom dni. Sam sicer nebi šel, vendar ker jo je vodila biša sodelavka sem pač rekel, da se odzovem. Šli smo na neko pobočje odkoder se na eni strani vidi jezero na drugi pa gora in v dolini reka. Vendar pa,  v trenutku, ko smo se posedli je začelo deževati. Bivša sodelavka je rekla, da nič zato, saj da če smo mi tukaj bo tudi dež prenehal, le misliti moramo, da nebi bili radi preveč mokri. OK Po nekako petih minutah je dež nehal in meditacija se je nadaljevala. Čez pol ure, morda še več je vsak povedal o svojih zapažanjih med meditacijo in več kot polovica nas je videla palčke ali druga astralna bitja, ki so prišli k nam.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1