Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3699 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
mladi
31.03.2001 at 21:40:48
 

     Bil na ezofestu videl pa (poleg kramarije) samo 'stare' ljudi, zlomljene stiridesetletnike.  Kje zaboga so mladi. Studentje. Mora biti clovek res unicen da se zacne sprasevat?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: mladi
Reply #1 - 01.04.2001 at 01:34:39
 
a nas pa nisi videl?
pa prov mladi smo bli! 8)  Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: mladi
Reply #2 - 01.04.2001 at 18:33:20
 
Mladi ali stari, ni važno - obisk je bil gromozanski, skori cela Slovenija govori o njem, vsi pa so bili mnenja, da se mora ponovit in razširit. Mogoče je bilo več starih, ker so pričakovali nekakšno tržnico alternativne medicine (čajčki, bioenergija, stvari za boljše počutje).

Moram priznati, da sem tudi jaz med tistimi, ki iščejo "instant razsvetljenje" - nabavla sem morje knjig s pripadajočo temo, ampak kdo se bo pretolkel skoz vse to branje...Tudi joga, meditacija,je leta in leta trdega dela, da se mi včasih ne da več ne brat ne meditirat pa rečem; pa kje je kakšen sistem, da bi tole mal pospešu.

Kar se mladih tiče mislim, da bi blo bolje, če bi si zadeva zorganizirali tako, da bi se nekje v živo dobili čisto neobvezno, iz čiste voje po debatiranju. Ezofest je pa sejem, to je čist druga pesem
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: mladi
Reply #3 - 01.04.2001 at 18:51:01
 

     Dejana res je. Mladi bi se mogli dobit. Ful me nekako ne privlaci recimo plesati v krogu in se drzati za roke z razsvetljenimi starkami.

     Glede tega pa da bi se moral ezofest razsiriti, bi raj rekel naj nastane nek 'spiritfest' brez mazil in pozitivnih posod. Nek fest kjer bi ze na vhodu zacutil good-vibes in ne zivcnost mnozice Roll Eyes
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: mladi
Reply #4 - 01.04.2001 at 22:27:21
 
Ja Herby, slabo opazujes. Sem drzal govor cele tri ure na Ezofestu in se ravnone ne stejem za starcka, (35 let jih stejem). Mogoce sva se celo rokovala, kaj mislis? Cheesy

Andres ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: mladi
Reply #5 - 02.04.2001 at 02:51:52
 
'Mladi ali stari, ni važno'
tudi jaz tako mislim, pa tudi plesal bi s starkami - sploh pa razsvetljenimi - bi mi verjretno še kej pametnega povedale.

"instant razsvetljenje"
tega ni, niti ni to cilj.
cilj je pravilno živeti, delovati, misliti. vsak zase ve kaj (kako) je pravilno in hkrati je to skupno vsem.

bomo poizkusili organizirati nekaj podobnega kot je bil ezofest. ampak drugače. nekaj idej je že padlo. ostale še bodo.

hud je bil ezo!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: mladi
Reply #6 - 02.04.2001 at 14:45:24
 

     Sej 35 letnik je se vedno mlad Wink samo jaz sem mislil z mladimi bolj na studente. Sam osebno se bolj osamljen pocutim z svojimi mislimi - idejami. V predavalnici je lahko 200 studentov (gradbenikov) pa se z nobenim ne morem pogovarjat o teh stvareh Undecided          Sej na ezofestu so bli mladi smo v veliki manjsini
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: mladi
Reply #7 - 02.04.2001 at 16:19:35
 
Pa kje ste bli vsi andeas in ostali...

gape, urban, jaz, matjaž, dejana so bil tam skoz(no ne cist skoz), zakaj niste prsli in rekl to sem jaz, da bi sli na caj...

ja zahvalt se moram vsem, ki ste sodeloval še najbl gapu, in prjatlom d,m,k,u,m... pa vsem, ki ste bli tam hvala!

pa mladih je blo res velik, saj jaz sem vidu tko, sam dajmo en rainbov fest met, tko polet  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: mladi
Reply #8 - 03.04.2001 at 11:39:30
 
jah skor sm pozabu
hvala podjetju
Pilcom - Prijazen web design in... ...uporabne internet aplikacije   Wink
za računalnik, ki so ga nam posodili, da smo lahko izvedli predstavitev na ezofestu

http://www.pilcom.si
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1