Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6097 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Verjemi in zgodilo se bo
24.03.2001 at 14:39:55
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Grega
1
*
Offline

PEACE TO YOU ALL!!!
Posts: 16

Gender: male
Re: Verjemi in zgodilo se bo
Reply #1 - 31.03.2001 at 16:51:15
 
...kako to da nikogar(...no razen gejpa) ne zanima kaj vse nam lahko uspe ce verjamemo, kako to da nikogar ne zanima kaksna je nasa moc ce si vsi zelimo, da se nekaj zgodi...ali je to mogoce to da  ljudje ne verjamejo-potem se res ne more zgoditi, ali jih je mogoce strah verjeti, samo kako bomo potem kdaj lahko ziveli v raju ce ne verjamemo da bi lahko kdaj ziveli v raju ...ali si sploh kdaj zelimo ziveti v raju...vera vseh nas je verjetno tista ,ki drži skupi svet.. če bi vsi verjeli da gravitacije ni je pač nebi blo-(no to sodi ze pod resnica in resničnost itak pa je vse povezano)..če želimo raj mormo tud vsi verjet da ga lahko dobimo  , ne pol "na drugem svetu ampak zdaj ravno ta trenutek"...zgleda da v to verjame bolj malo ljudi zato ga pa ni .....in to me zalosti:-[
...ampak jaz bom verjel do konca tako dolgo bom verjel da bodo tudi drugi začeli verjet!!!Smiley

DEJTE VERJEMITE IN TAKO BO...POMAGAJMO DRUG DRUGEMO VERJETI--(eno vejo je lahko zlomiti...poskusi zlomiti  3 ali več na enkrat?? )
....v slogi je moč   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Verjemi in zgodilo se bo
Reply #2 - 18.05.2001 at 00:55:19
 
Zdi se mi čudno, da je ta thread zamrl. Verjetno mu zvezde niso bile naklonjenen preveč in je šel v pozabo, ali pa je bil postavljen čez vikend, ko šihtarji (ki doma nimajo računalnika) počivajo.

Torej. Na tej strani zbiramo predloge za poskus, test na katerega se pripravljamo že rekordni dve leti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Verjemi in zgodilo se bo
Reply #3 - 18.05.2001 at 10:29:12
 
men se pa ne zdi čudno.
neglede na to klok si naprej v svojem razvoju vedno se ustrašiš vedenja da tudi tvoje misli upravljajo svet.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Verjemi in zgodilo se bo
Reply #4 - 19.05.2001 at 13:26:40
 
Glih danes, se mi je zgodilo VERJEMI IN ZGODILO SE BO.
Sem delala, pa ni bilo nikogar, ki bi me domov peljal, je pa kar deleč, nazadnje sem hodila 1 uro in pol. In sem verjela, da bomkoga srečala, da me bo domol peljal ( nazadnje ga nisem, pa ga tudi nisem hotela) In hodim jaz ene 10 min in pride moja najbljižja soseda in me lepo domov pelje.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Verjemi in zgodilo se bo
Reply #5 - 19.05.2001 at 18:06:26
 
Verjetno na tem tudi temelji vedeževanje - ko ti neka oseba, napove, da se ti bo nekaj zgodilo, s tem najprej pošlje svojo misel v univerzum, nato pa se materializira. Poleg tega pa še sam podzavesto verjameš, da se ti bo to zgodilo in tako...
po svoje je kar strašljivo, kako lahko uplivaš na usodo nekoga - kdo ve, ali se "vedeževalci po telefonu " tega zavedajo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Verjemi in zgodilo se bo
Reply #6 - 19.05.2001 at 21:43:15
 
Dejana, ali se nisi ti že prej oglašala? ???
Verjetno si se šele danes učlanila. Imaš pa ljubkega zajčeka.
No, pa preidimo k temi.
Misli imajo res veliko moč in res zanimivo je vprašanje, če se vdeževalci zavedajo tega. Po drugi strani, pa verjmem, da so določene smernice v življenju začrtane, tako, če mi bo eden vdeževalec vse točno napovedal za preteklost, mu bom verjela, tudi kar se bo zgodilo.
Ne vem, v kakšni meri so dogovorni vdeževalci. Saj če je kdo kdaj gledal Danijeve zvezde, on nikoli ne poveč nič slabega. Mogoče lahko s tem človeku tudi v eni meri pomaga, če verjame, da se bo to res zgodilo, bo svoje misli usmeril v to in zgodilo se bo.
Vendar še vedno mislim, da se nič ne more zgoditi brez Božjega privolenja.
Pa smo spet tam. Svobodna volja. To bomo pa debato drugje razvil.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1