Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1927 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
ponudniki i-net storitev
06.03.2001 at 13:12:40
 
tale sicer ne paše sem notri; če pa malo pomislim pa. če namreč ljudje hočejo čitat Svet pogovorov in strani na netu - se morajo na net priklopit

dobil sem namreč prošnjo:
ali mi lahko svetuješ, na kateri naslov naj se prijavim (Siol, S5net itd.) za najhitrejši dostop do interneta

bom reku kr siol čeprov se učasih sesuva; sicer pa je odvisno kam in kje hodiš po netu (slovenija, tujina ...). lahko pa probaš enega kupit; poglej si cene; in porabi tisto kar ti dajo zastonj - dobr za ceno ploščice (cdja) ponavad - in potem probi še ostale in na tistega ki ti je všeč se potem registriraš, ker dokler se ne registriraš ti ni nujno plačat naročnin in to; lahko bi torej ves čas kupovala ploščice in uporablila tisto kar ti dajo zastonj nekih 5 do 10 ur, ampak to ni tolk fajn, dokler pa sprobavaš je čist ok

in ker po večini uporabljam siol me zanima kako delajo ostali ali se jim serverji kej sesuvajo - se ne moreš priklopit na net ali pa se lahko pa ne moreš pobrat mailo, ali pa lahko obiskuješ strani po sloveniji ne moreš pa v ameriko ali obratno. če ima kdo kakšne izkušnje pa povejte se bodo ljudje lažje odločili.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1