Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5199 times)
A.
Ex Member




ideje
05.02.2001 at 12:41:09
 
tole sem mel ze dolg casa v mislih da moram narest nek prostor za izmenjavo idej, kejr se bi lahko pisale ideje in bi jih dopolnjevali in te bi rasle in se realizirale

mi pa bi imeli veliko sreče...

ja ja tole bo pravo, sam se začnimo ideje gor dajat, nc bat se, moc je na vasi strani, ce ste se jo spomnil, tko da ni treba skrbet

ok, zacni

A.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ideje
Reply #1 - 08.02.2001 at 00:28:10
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ideje
Reply #2 - 10.02.2001 at 23:02:29
 
Lojze Stanič - NOV OBSTOJ - SPOROČILO SVETU
tale je precej podobna, pomoje, upam, ...
http://si.newexistence.com/

Last modification: gape - 02/10/01 at 23:02:29
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gregor Pirnaver
Guest




Re: ideje
Reply #3 - 15.02.2001 at 23:16:04
 
Pozdravljen Gape in ostala klapa!

Vesna: IZ MOJE PERSPEKTIVE Naj ąe jaz dodam eno povezavo do strani, na kateri so zbrana nekatera (po mojem mnenju) zalo zanimiva razmiąljanja. Upam, da ne izumljam tople vode...

Lepo se imejte ąe naprej!
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ideje
Reply #4 - 19.02.2001 at 17:00:31
 
ti se kar dodaj, če najdes

A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: ideje
Reply #5 - 15.02.2002 at 10:59:01
 
Izhajam iz naslednjega stališča: ni mi še uspelo prebrati vsega, kar piše na forumu, ampak vseeno me nekaj mori. Občutek, da se ljudje tukaj gor zgolj pogovarjajo o teoriji... Še bolj kot to me pa mori, da so ljudje tako zadrgnjeni. Zaprti v svoj svet... Pa zakaj? Saj itak nihče ni popoln v smislu: biti popoln in všečen vsem. Nemogoče! Lahko pa se potrudimo in smo "popolni v naši nepopolnosti". Jaz zase trdim, da sem to že dosegla...Wink

Mogoče imam tak občutek tudi zato, ker je moja Pot drugačna. Teorijo spoznavam sedaj - prej so uletavali bolj kot ne samo koščki le-te... Ampak! Dokler ne bomo prešli iz teorije v prakso, bo Življenje še vedno tako, kakršno je. Imamo res pravico spremeniti še koga, razen sebe?

V glavnem: kaj, če bi se odprl projekt v smislu "kako priti do boljšega mene?"... Razčiščevanje s seboj... Itak slej ko prej vsakdo pride do tega, da to enostavno MORA storiti... Zakaj ne bi tega naredili že prej...?

Sigurno sem s temle spet komu na žulj stopila... Pač, nisem popolna... Wink

Cmokci...

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: ideje
Reply #6 - 15.02.2002 at 12:20:16
 
..zanimivo Suzi. Toliko lepih misli je strnjeno v tvojem pisanju, a te kot sama praviš nekaj mori ... ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: ideje
Reply #7 - 15.02.2002 at 12:37:05
 
Vida meni draga...

Rada imam ljudi. Ni mi vseeno, da je toliko ljudi na tem svetu, ki trpijo. Toliko ljudi, ki enostavno ne zmorejo biti srečni. Ujeti v iskanju sreče - materialnost! Kaj je res denar tisti, ki lahko zagotovi, da se bom tudi jutri zbudila srečna? Iskreno in iz srca povedano: nimam denarja, vendar sem srečna. Nesrečna, ker je nesrečnih toliko dušic a srečna, ker dosegam svoje cilje in uresničujem svoje sanje.
In kaj me še mori? Dogajanje... Koliko ljudi pa je sposobnih, da se iskreno in odkrito pogovarjajo o sebi? Da se razkrijejo? Komurkoli? Saj ni poanta v tem oz. ne zagovarjam stališča, da bi morali vsi govoriti z vsemi o vsem. Ampak! Če se pogovarjamo o duhovnosti... Kaj ni glavni člen duhovnosti ravno človek? Njegova duša? Duhovna rast...

Če mi ne bi bilo dano vedeti in čutiti, kar mi je dano, bi bila še bolj omejena. Če ne bi že od začetka zavedanja sebe verjela, da obstaja Bog, verjetno ne bi nikoli verjela vanj. Bolje rečeno: nekaj bi me moralo hudo pretresti, da bi to lahko storila.
Zakaj bi čakali, da nas nekaj zadane, zakaj ne bi začeli početi nekaj, nečesa danes tukaj in sedaj?

PS: Dani trenutek je itak vse, kar imamo v "lasti"...
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: ideje
Reply #8 - 15.02.2002 at 12:47:28
 
..ja saj. zato smo pa tukaj, ker nam ni vseeno. in ne reč da čakamo ... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ideje
Reply #9 - 15.02.2002 at 20:06:43
 
Čas dojemamo na podlagi sprememb.
Mogoče se zdi,da čakamo,zato,ker nas je strah izgubiti svoje ideje,svoj stari jaz.
Obstaja samo strah pred izgubo nečesa.Vsaka nova ideja,podre staro idejo.
Ko bomo zaupali v življenje in se nehali v sebi boriti,bodo lahko nove ideje zaživele.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1