Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 7305 times)
A.
Ex Member




namen
20.02.2001 at 17:39:33
 
gape mal organiziraj stvari

mogoče bi lahko naredil folder, kamor bi dal mnenja od svetovnih problemov, mudi se, prostozidarjev, itd...
neki v stilu ose(kjer jaz težim...), tko da ne zavirava ostale tematike, new aga, ljubezen, tehnike,...
kjer ljudje pač pišejo o prijaznih temah...
in da se lahka vključijo

stari tole moram povedat...
bil sem v ose vzorcu in cel vikend sem rabu da padem ven(zdaj sem spet neobremenjen in srečen)... no šlo je hitreje 2 ure
sam, da sem sprogramiral vse sem potreboval več...

takole ker vidim, da si ti v vzorcih(ali vsaj nas vodiš z vprašanji not), ti bom povedal kaj sem naredil jaz, ker sem vas isto

poglej misli....znanje da ali ne?, mudi se, kolk nas rabiš da naredimo kaj...,

to so vzorci, po katerih hodiš, ja in nas vodiš notri, ker če sem v tvojem svetu sem udeležen, drugače nebi doživel te situacije...

to da si not, pomeni to da misliš in šibaš gor texste, ki sam teb neki pomenijo, kajti ti iščeš to kar moraš najti!!!  pa mogoče *** pravi da iščeš tebe, sam je povezan...

a veš zakaj so te situacije in vprašanja in ves ta board?

to ti povem, da se ne boš zjezil in da ne boš pregloboko šel ker boš preveč razmišlju o teh stvareh, frendi si pomagamo in povemo, če vidimo kaj se dogaja...

takole je gape, vprašanja ki jih postavljaš moraš razčitit sam..., tukaj na bordu predstavi rezultate, da nebi bluzili preveč, pač pa da bi spravili skupaj kaj uporabnega
vem sam tko je stari, men se zdi da je treba narest dobr forum da se kvalitetne teme pogovarjamo in potegnemo kaj od tega, ne pa da stalno načenajmo provokacije...

naj bo en board bolj dol za zabancijo če je treba ostalo pa bolj resno!!!  
 
aja organizirajmo si tematike, ki jo bo kdo pokrival in pol dajmo pisat stvari in na open sorce stvari dodelat...

tole za posladek...takole, stari da padeš ven iz vzorcev , je najlažje da se nalovdaš z novim...

http://ezofest.cjb.net

tole se bi lahko udeležil in me ideje kako bi izpeljal že...

tako lovdanje je koristno, ker padeš ven in pogledaš na svojo stvar kot da ni glavna...

aja drugače pa analiza stanja kako je in napiši kaj bi rad in kaj ne in kako se bo dogajalo...

upam da vzameš kot nasvet iz mojih napak...

PA DA MI TI POVEŠ KDAJ ČE BO KAJ,
NAPISAL TOLE ZA VSE NAS, DRUGAČ BI TE POKLICAL, ZA VSE DA SMO FRENDI TUDI DRUGAČE IN DA SMO TU ZATO DA SE USMERJAMO?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: namen
Reply #1 - 20.02.2001 at 22:43:45
 
Stari moj; sm kr mal sam od sebe zalaufu tazkornjo čakro (pomoje). opažam da mi laufa ko se kdo ne strinja z mano!
dobr nima veze pravite da iščem sebe
ITAK!?!?

Dal ti bom moderatorstvo na vseh forumih pa jih urejuj.

pa ne mislt da sm jezn al pa kej, sam jest pač bolje kot to kar delam (tipkam) ne znam; mogoče boš ti boljši admin.

tipkal bom pa še vedno kar vem in kar me zanima. tko da ... mojo 'zajebancijo'ostane.
res te ne razumem (ose vzorec in podobno). za takele je mogoče res boljš da me pokličeš.

sem dost navden človk in vprašanja ki si jih zastavljam si jih zastavlja veliko ljudi (pomoje), tko da si jih res ne nameravam razčiščevat sam, in pot do teh rezultatov ravnotako ostaja! samo dajanje rezultatov je prepričevanje drugih v moj prav. kar pa ni namen kre jaz ne vem vsega. vsi vemo vse!

Potrudi se in razlož točno kaj bi rad!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: namen
Reply #2 - 21.02.2001 at 09:19:22
 
stari

tko je da si dobr moderator, tako da kar ostani, please

hotu sem doseč sam to da se vprašamo vsake tolko časa a delamo prav?
in da pogledamo od daleč na stvari, zdaj sem začutil da se je treba

mal je tko da imam napakico vedno hočem mal usmeit stvari sam tak sem, se popravljam stalno...

ja tolk o tem sedaj pa naprej na delo, dopuščam da stvari tečejo kot mi je svetovala zvezdica***, let will be free, sam predloge in ideje mam skoz tko je vedno zabavno...

A.

Last modification: A. - 02/21/01 at 09:19:22
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: namen
Reply #3 - 21.02.2001 at 08:53:06
 
Ej, A -  to so oznake. Faking oznake. VIDIŠ SKOZI? Ej, sorry. crappity smack. Ko ti Gapeu praviš, da kao naj ne to, pa ne to..., to pa kao ja, kao to je cool pa to.., mislim, s tem ga zanikaš, predvsem pa sebe. Štekaš. crappity smack. Pa jaz kao zvezdica. Fak. Pa naj vsak po svoje! Saj purpus je the same. Fak! Sicer pa hvala, da si bil TI, da sem lahko bila JAZ.

Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: namen
Reply #4 - 21.02.2001 at 09:18:21
 
ŠTEKAM!!!

in hvala da me usmerjaš tako kot jaz druge...

A.

in hvala damjanu in ostalim za to da se kljub temu da že 2 leti ko pisem brez slovnicnih smislov se vedno vstrajajo...

in hvala gapetu da mi pomaga v trenutkih ko ne vem...

HVALA!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: namen
Reply #5 - 21.02.2001 at 09:25:47
 
Cheesy ne, tebi hvala. Tebi, tebi, res, res.!!!

O.K. That's inaf!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: namen
Reply #6 - 21.02.2001 at 17:42:41
 
'ezofest.cjb.net
tole se bi lahko udeležil in me ideje kako bi izpeljal že...'

kaj si s tem mislu?
sm mal pogledu je fajn za jit pogledat ko bo
si mislu še kej več?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: namen
Reply #7 - 22.02.2001 at 08:32:44
 
"Faki" mi sploh ne pristajajo. Pa kaj čmo zdaj. Nič. Sprejet se.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: namen
Reply #8 - 01.10.2001 at 19:55:45
 
Jest tudi raje pišem, in nebi bil rad administrator. Tko da mi je čist vseeno kdo je administrator, tolk časa, dokler bo tale zadevica v tej obliki laufala.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: namen
Reply #9 - 02.10.2001 at 07:46:50
 
Ena pohvala vam bo sigurno sedla...
Tole je zelo dober forum... sicer ni glih "vauuu" po videzu je pa "ualala" po vsebini...
Grin

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: namen
Reply #10 - 02.10.2001 at 08:12:12
 
Sej glih to je dobr. Ni vazna embalaza, vazna je vsebina... Grin Grin Grin
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1