Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2965 times)
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
28.08.2012 at 13:01:46
 
Danes je mnoge Slovence presenetilo pisanje v Delu o največjem živečem slovencu, kardinalu dr. Rodetu. Izmišljotine so tako žive, da nepoučeni zelo hitro verjamejo.

Včasih me je sram, da sem slovenec in da nič ne morem proti tako ostudnim lažem svojih sonarodnjakov.

Odločmo podpiram nedolžnost dr. Rodeta, in se mi klevetniki močno studijo. Angry Angry Angry
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #1 - 28.08.2012 at 13:39:25
 
vprašanje če je bil rode kdaj slovenec sploh. o tujcih, sploh vatikanskih posvojencih, se pa velik piše v aferah.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #2 - 28.08.2012 at 14:36:31
 
Devi wrote on 28.08.2012 at 13:39:25:
vprašanje če je bil rode kdaj slovenec sploh. o tujcih, sploh vatikanskih posvojencih, se pa velik piše v aferah.
Res dr. Rode mnoga leta službuje v Vatikanu na izjemno zahtevnih področjih, vendar je roje v Sloveniji, trinajstlete je s starši ušel v tujino, da ga ni unjičila komunistična pošast, dolgo šrevilo let je bil predavatelj na Ljubljansski Teološki fakulteti. Tisti,  ki ga dobro poznamo, poznamo njegovo izjemno poznavanje slovenskega jezika in  zgodovine slovenskega naroda. Odločilno je pomagal pri priznanju naše svoboddne deržave. Iz tujine pogosto prihaja v Slovenijo, nazaj k svojim koreninam. Upam, da sem te vsaj malo prepričal, da se boš odpovedal svoji zmoti. Smiley
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #3 - 28.08.2012 at 19:19:12
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #4 - 28.08.2012 at 21:45:20
 
gemba wrote on 28.08.2012 at 19:19:12:

... in podobne "verodostojne reference" bi lahko nizal še in še. To samo dodatno potrjuje moje opažanje lažnivih klevetnikov in notoričnih nevednežev, ki trdijo o RKC pač tisto, ki v njihovih prostaških ušesih bolj ogabno zveni. Resnica pa jih seveda niti zanima ne.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #5 - 28.08.2012 at 22:47:16
 
Samson wrote on 28.08.2012 at 14:36:31:
Devi wrote on 28.08.2012 at 13:39:25:
vprašanje če je bil rode kdaj slovenec sploh. o tujcih, sploh vatikanskih posvojencih, se pa velik piše v aferah.
Res dr. Rode mnoga leta službuje v Vatikanu na izjemno zahtevnih področjih, vendar je roje v Sloveniji, trinajstlete je s starši ušel v tujino, da ga ni unjičila komunistična pošast, dolgo šrevilo let je bil predavatelj na Ljubljansski Teološki fakulteti. Tisti,  ki ga dobro poznamo, poznamo njegovo izjemno poznavanje slovenskega jezika in  zgodovine slovenskega naroda. Odločilno je pomagal pri priznanju naše svoboddne deržave. Iz tujine pogosto prihaja v Slovenijo, nazaj k svojim koreninam. Upam, da sem te vsaj malo prepričal, da se boš odpovedal svoji zmoti. Smiley

ti si eden tistih, ki tiščijo glavo v pesek, rit v luft a ne.. no ja, vsakemu svoje Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #6 - 29.08.2012 at 22:32:33
 
Samson wrote on 28.08.2012 at 13:01:46:
Danes je mnoge Slovence presenetilo pisanje v Delu o največjem živečem slovencu, kardinalu dr. Rodetu. Izmišljotine so tako žive, da nepoučeni zelo hitro verjamejo.

Včasih me je sram, da sem slovenec in da nič ne morem proti tako ostudnim lažem svojih sonarodnjakov.

Odločmo podpiram nedolžnost dr. Rodeta, in se mi klevetniki močno studijo. Angry Angry Angry

Lepo je, da spoštuješ ljudi, vendar je tvoja kratkovidnost hkrati tudi tvoja sodba.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #7 - 31.08.2012 at 06:15:52
 
"Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje"

Hjaaa, pa še bolj se Bo, ... še Veliiiko Bolj, sploh v Vatikanovem brlogu , kajti Cerkev se je žal preveč oddaljila od Stvarnika-Boga, in tako ji ni več druge pomoči kot pa da se razkrijejo vse njene prevare .

In potem bo sledilo zdravljenje .

To Bo Rešitev Božja .

Lp do tedaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Gonja lažnivcev in bogokletnikov proti RKC v Sloveniji se stopnjuje
Reply #8 - 31.08.2012 at 10:02:35
 
men se zdi, da samo resnica vedno bolj prihaja na dan
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1