Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 15208 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

POLOM MOJE LOGIKE!
06.09.2010 at 18:10:20
 
Pozdravljeni.

Zelo rad bi vedel neki mnenj in vaše stališče pri rečeh ki jih niti slučajno ne morem dojeti.



Poznam enga cloveka k govori da se pogovarja z bogom. Kt jaz razumem on prebere knjigo enot ako veliko in debelo,in pol ves vesl polen energiej okol leta pa mislikaj ej rpebral in se bolej počuti.

Nočem obsojati, ker ze takopreveč. Bi omenil, da je clovek kako bireku po mojemmnenju cerkveni fanatik. Povedal bom zakaj. Clvoek ocenjuje ljudi recmo samo po tem kok zans biblijo in ce  poves kaj o tem. Mislim, recmo da bi reku njemu da ti koelgico predstavi ki tiej vsec, bo reku ne ker simpel nisi vernik in ne cepis v cerkvi dovolj casa da bi ej bil vreden. MIslim WTF.

Omenil bi tudi ce smem, da se boji punc in da se noce pomoej vezati ker se boji da bo boga zanemaril.

Pogljte res da semjaz malo nor z idejami, samo kot sem jaz slisal lahko vsak s emeni z bogom smao more zapusitti telo.

Potem lahko govoris z bitjem boga itd, smao mislim kako lahko tok folka tako zablojenega ki te reci posno da verjamejo eni bibliji. Povejte prosim vaše mnenej ker jaz vidim v tem smao norost, oziroma po pravici pveodnao s emi hrbet dviguje ko zanem te misli poganjati v mojem umu.

Se mi zdi da je biblija neke vrste kontorla ker ne vidis kaj ej mimo in ta oseba je celo dokrot no bo v bliznji prihodnsoti. MIslim..

Da ne bom omenjal da ne vidi noebne logike da bi se potegnil za sorojake itd. MIslim in celo voli kontra kto bi mogel clvoek k ma neki logike.

Resno ne vem kako to prenseto da je tok folak tako butstega da verjame neki v vero, pol pa dela tkao kot zupnik rece oziroma ce nisi ti vernik ne mreos biti tam kto da so neki psobenga.

Pol ap bi s eneki reku, kaj ej z temi ljdumi k hodijo v cerkev mislim, koliko od vas k ne hodite v cerkev in koliko od vas k hodite jih amte za normalne.


Pismo bolj kot gruntam sme mel vedno probleme z krscansko potjo tako da mi je islam bolj vsec in bolj direktne in odkrit.

LP

Hvala za vase mnenej ap prosim nism tel hude krvi dvigovati zaradi vere k vem da ej to obcutljiv atema.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #1 - 06.09.2010 at 21:07:33
 
preveč se obremenjuješ z drugimi, imho.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #2 - 07.09.2010 at 20:54:34
 
Smotan si totalka. Zakaj sprašuješ stvari, k jih sam pr seb itak že veš. Kaj iščeš? Sej maš somišljenike.

Pismo bolj kot gruntam sme mel vedno probleme z krscansko potjo tako da mi je islam bolj vsec in bolj direktne in odkrit.

A te v rit brcnem lepo zdele? Zakaj pa rabš kero kol že zarisano pot? Sam pravš da je vera drek. ne ni res. Religija je pa drek, gnoj.. kar češ.
Tko da nehi, ne rabš nobenih svetih spisov da se pogovoriš z unim, ker se pomoje itak k to delaš s sabo pogovarjaš. S svojim višjim jazom aneki. Ne pričakuj besed pričakuj rezultate. Pa res se nehi obremenjevat s folkom pa s stvarmi k so neodvisne od tebe samga.

Pol ap bi s eneki reku, kaj ej z temi ljdumi k hodijo v cerkev mislim, koliko od vas k ne hodite v cerkev in koliko od vas k hodite jih amte za normalne.

Odvisn kok not so. Men krščani že v osnovi niso jasni, kako lah kljub vsem dokazom pofukavanja ljudi s to vero še zmer to sprejemajo. Pa da se folk smejat ni smeu učasih. Mislm ni normalno. Sploh pa v 21 st k mamo dost informacij. Pa k znamo vsi brt pato. Sam tisti k to furajo uizi še nekak.. se ne oglašam. Eni grejo pa v kurac. In u kurac greš lah v islamu krščanstvu budizmu alpa brez vsega tega šita.
In ta tvoj prjatu je šou u tut mal u k, če si rekel da se žensk boji. No to je že vsakmu ptičku tut jasno da ni zdravo. En mi je reku enkrat da če ne seksaš ne sprejemaš boga vase. Se prav nekak sam seb neki zanikaš odrekaš, mi pa tuki nismo da bi se zanikal.
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #3 - 11.09.2010 at 02:12:04
 
veš, dejstvo ej to da bolj kos e trudim bit odkrit do sebe in psoten do samega sebe ker to ej pot do rasvetlejnje poelg neki h tehnicnih rci k jih en bom govoril, bolj vidim vec sranaj okol sebe picke se varajo mislim renso, 0

totaoni vsi k jih poznam so gnoji mislim renso in vsi majo picke jaz pa k sem rpedoebr preposten apne,..

cerkev resno mislim,.

osbno bis e pridruzil akki satanovi cerkvi pa te fore ker mam poln kurv vsega cel gnil lijfe sme pokusal upati pa vs evsi so me ganjali piek zejebavale resno enkrat ej dobvolj,. s emi zdi da se mi bo koecn tega elta strgalo alboms el na vrv lai ap re smed hard core satansite in toe jt o,. pol ap ne misli nobnmu nic dati popust ameni ga noben ni dal jaz ga drugim en bom dal psloh pa pickam ne k so take..

Poglejte jaz tega clvoeka razumem hinavec je na polno.,

Poglejmo, vse pvoetkao da en rpdie v tezave medtem ko tuhta kako bi te zejbal milim da iam prov ce si psotne niams nic renso kdo ap s ema picko kje psoten nobedne vsi so revezi, picko mroe sjebati v glavo vs eljdui mroe sizkoriscati.

Ni fora kako ga iszoristis smao druge nivoje mreo suezti.


 ,85
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #4 - 11.09.2010 at 18:48:44
 
tako je zivljenje ljudi danes, koliko pa jih je zares odkritih, veliko jih govori da so odkriti da so spoznali doloceni stvari in se pocutijo razsvetljene , ampak ali vidijo sebe kako delujejo? ,ne rezultate svojga delovanja ki so lahko lepi in povseci nekomu ! ljudi nimajo cistih namenov , govorijo eno nameravajo drugo . ni lahko biti odkrit do sebe ker tako se spoznavas spoznavas nekaj kar vecina ljudi sploh ne pozna in tu notr se ponavadi najde kar dosti sranja sploh ko dobro prepoznas nacin kako delujes kako deluje tvoj um ...  vse kar opazis v zunanjosti ti pokaze del sebe , opazujes sebe kaj cutis ob opazovanju zunanjega , tukaj ponavadi velik ljudi odnese od bistva in potem obtozujejo druge .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #5 - 11.09.2010 at 20:25:35
 
ego-3p wrote on 11.09.2010 at 18:48:44:
tako je zivljenje ljudi danes, koliko pa jih je zares odkritih, veliko jih govori da so odkriti da so spoznali doloceni stvari in se pocutijo razsvetljene , ampak ali vidijo sebe kako delujejo? ,ne rezultate svojga delovanja ki so lahko lepi in povseci nekomu ! ljudi nimajo cistih namenov , govorijo eno nameravajo drugo . ni lahko biti odkrit do sebe ker tako se spoznavas spoznavas nekaj kar vecina ljudi sploh ne pozna in tu notr se ponavadi najde kar dosti sranja sploh ko dobro prepoznas nacin kako delujes kako deluje tvoj um ...  vse kar opazis v zunanjosti ti pokaze del sebe , opazujes sebe kaj cutis ob opazovanju zunanjega , tukaj ponavadi velik ljudi odnese od bistva in potem obtozujejo druge .


Zelo zdravo razmišljanje!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #6 - 11.09.2010 at 20:41:08
 
ego-3p wrote on 11.09.2010 at 18:48:44:
tako je zivljenje ljudi danes, koliko pa jih je zares odkritih, veliko jih govori da so odkriti da so spoznali doloceni stvari in se pocutijo razsvetljene , ampak ali vidijo sebe kako delujejo? ,ne rezultate svojga delovanja ki so lahko lepi in povseci nekomu ! ljudi nimajo cistih namenov , govorijo eno nameravajo drugo . ni lahko biti odkrit do sebe ker tako se spoznavas spoznavas nekaj kar vecina ljudi sploh ne pozna in tu notr se ponavadi najde kar dosti sranja sploh ko dobro prepoznas nacin kako delujes kako deluje tvoj um ...  vse kar opazis v zunanjosti ti pokaze del sebe , opazujes sebe kaj cutis ob opazovanju zunanjega , tukaj ponavadi velik ljudi odnese od bistva in potem obtozujejo druge .

Sem se ob tem spomnil na eno zgodbo:

-Lepa podoba

Nek moški je obiskal krojača in si pomeril obleko. Ko je stal pred ogledalom je opazil, da spodnji rob telovnika malo vleče na eno stran. »Oh,« je rekel krojač, »ne skrbite zaradi tega. Z levico povlecite krajši konec navzdol in nihče ne bo tega opazil.«
Moški ga je ubogal, a je videl, da se zavihek na suknjiču uvija namesto, da bi bil raven. » A tole?« je pripomnil krojač. »To ni nič. Malo zasukajte glavo in ga z brado potisnite navzdol.«
Moški ga je ubogal in ko je to storil je opazil, da so hlače malce preozke v koraku in da ga tiščijo.
»Nikar se ne vznemirjate zaradi tega« je rekel krojač. »Z desno roko potisnite korak navzdol in vse bo v redu.« Moški se je strinjal in kupil obleko.

Naslednjega dne je oblekel svojo novo obleko s spremljajočimi ročnimi in bradnimi popravki. Ko je odšepal skozi park z brado potisnjeno na rob, z levico vlekel zavihek navzdol in se z desnico oprijemal koraka sta starca, ki sta igrala šah na klopci obstala in ga gledala.
» O ljubi Bog je rekel prvi. Poglej si tega ubogega pohabljenca.!«
Drugi je za trenutek pomislil in nato zamrmral: Ja, res, res je hudo pohabljen, ampak veš, zanima me kje je dobil je dobil tako lepo obleko.«
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #7 - 11.09.2010 at 21:18:06
 
ego-3p wrote on 11.09.2010 at 18:48:44:
tako je zivljenje ljudi danes, koliko pa jih je zares odkritih, veliko jih govori da so odkriti da so spoznali doloceni stvari in se pocutijo razsvetljene , ampak ali vidijo sebe kako delujejo? ,ne rezultate svojga delovanja ki so lahko lepi in povseci nekomu ! ljudi nimajo cistih namenov , govorijo eno nameravajo drugo . ni lahko biti odkrit do sebe ker tako se spoznavas spoznavas nekaj kar vecina ljudi sploh ne pozna in tu notr se ponavadi najde kar dosti sranja sploh ko dobro prepoznas nacin kako delujes kako deluje tvoj um ...  vse kar opazis v zunanjosti ti pokaze del sebe , opazujes sebe kaj cutis ob opazovanju zunanjega , tukaj ponavadi velik ljudi odnese od bistva in potem obtozujejo druge .



To ej lahko   0


Poglej ce clvoek en dobi akr rabi pol ej konfliktne misliti da si ti tak ker opazis svoje misli ko geldas na neki kar ti slabo deluje to ej nekdo zasadil v tebe.



Recmo jaz k vidim lepo pcikovidim v nejn kurbo in v grdi vidim suho vejo

prisljence pa vidim kot groznjo moji sluzbi tkao je

Lepo rposim ne mi nabiajt o receh katere mislsi da razumes.

resno.

Veš. Lepomisle si pvoedal sme presenecen. Reku bi pa tkao sikdaj videl koga d aje dobil picko ali sluzbo brez vez in pidzaij nobeden in vsi vajrao in hianvjo sori koelga

mene bolikruac za te vesoljen reci ker  jih nimamkaj uproabiti

rabim siht abiitd,. ce teg ani dijo

mislim psloh pa takole.




Povedal bi nekako direktno, res ne vem zakaj bi bil dober renso poglejmo ce si dober nimas nic ce si zli ms vse poglejmop kok oflak dla sranjepa jim je oprosceno sori koelga itd,. mojmnenej ejpod olar in satan klicat pol ap bomo videli poln krua cmam tega da sme bil vendo zanicevan in zatiran sedjapa je koenc sma da dobim power pol majko vamjebem .0



Poglej, ce vidis ti neki kar ti deluej vredu ziher mas lepe obcutke na to in izkusnje jaz mam za vse reci slabe in ne mi govoriti da sme sma za torkiv mojobn mnenje je da bi mogel strse vrzt v jamo in jih pusiti urmeti tam ker so me rodili in nareidli ne da bi osnove prikrnbeli sori

sanjatije lahko konkrente reci nareidti je drugoi

Koenc kocnev pa tkao, mislim cerkveni fantik k je ma picko jaz je nimamkej ej rpolem aja hianvi

Dajte no vsi izkoricamo in vsak po osje smao nivo je drugi in azto semjaz tok let trpel.

Mislim, ce je to pot pol bom s epotrudild a bom res crn in zli da obm mel kar zelim in ni vzano kok folak bo slo v poden, nihce s eni skeiralzaem toko je.


Reku bi ap tudi tole...


0

Dejnasko sploh ne obstajamo in baej da lohka reces clvoeku k ti duso unici.

tkao da se da tkao da je resitev in po praivic pveodnao mislim zakaj pa ne  

Druga rensic ateg aopazovanja pa je vedno kaj ej v toji glavi drugi ti lahko delajo salbo ti ap si laze sje to rensica ni samo v otji glavi je mislim

kr neki

vis k s eporivajo ta trenutek uzivjao mislim kako ap so rpili do tega sploh ni vzano vazno da se fuka tako pa je z osltimio remci

duhonvost ni nic rabis reci ker si v amteijlanem svetu in azto ej trba satana dobiti ap s epomnt z njim ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #8 - 11.09.2010 at 21:21:07
 
Petra. wrote on 06.09.2010 at 21:07:33:
preveč se obremenjuješ z drugimi, imho.



Povem ti da se mi bruha, ko vidim ok punco z prsci in pvoem ti prvi dan k bom ratal satanov brat,. majek mi bo taka tema nad slvoenijo rpisla da en bo konca mraku.






Misli, nikoli nisem razumel ljdui k so se tkao onasali ko jaz danes razumem in vem, in pol s eprasam cemu tkai ljduej ratajo in sedja ven tisi k majo vs epoberejo takim vse zato da eni crkenjo drugi majo.

Sekriam se pravis mhm mogoce res toda lagati si ne mroem in azto je boelj da s eubijm lp. .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #9 - 12.09.2010 at 15:02:37
 
Optimus T. Prime wrote on 11.09.2010 at 21:18:06:
ego-3p wrote on 11.09.2010 at 18:48:44:
tako je zivljenje ljudi danes, koliko pa jih je zares odkritih, veliko jih govori da so odkriti da so spoznali doloceni stvari in se pocutijo razsvetljene , ampak ali vidijo sebe kako delujejo? ,ne rezultate svojga delovanja ki so lahko lepi in povseci nekomu ! ljudi nimajo cistih namenov , govorijo eno nameravajo drugo . ni lahko biti odkrit do sebe ker tako se spoznavas spoznavas nekaj kar vecina ljudi sploh ne pozna in tu notr se ponavadi najde kar dosti sranja sploh ko dobro prepoznas nacin kako delujes kako deluje tvoj um ...  vse kar opazis v zunanjosti ti pokaze del sebe , opazujes sebe kaj cutis ob opazovanju zunanjega , tukaj ponavadi velik ljudi odnese od bistva in potem obtozujejo druge .



To ej lahko   0


Poglej ce clvoek en dobi akr rabi pol ej konfliktne misliti da si ti tak ker opazis svoje misli ko geldas na neki kar ti slabo deluje to ej nekdo zasadil v tebe.



Recmo jaz k vidim lepo pcikovidim v nejn kurbo in v grdi vidim suho vejo

prisljence pa vidim kot groznjo moji sluzbi tkao je

Lepo rposim ne mi nabiajt o receh katere mislsi da razumes.

resno.

Veš. Lepomisle si pvoedal sme presenecen. Reku bi pa tkao sikdaj videl koga d aje dobil picko ali sluzbo brez vez in pidzaij nobeden in vsi vajrao in hianvjo sori koelga

mene bolikruac za te vesoljen reci ker  jih nimamkaj uproabiti

rabim siht abiitd,. ce teg ani dijo

mislim psloh pa takole.




Povedal bi nekako direktno, res ne vem zakaj bi bil dober renso poglejmo ce si dober nimas nic ce si zli ms vse poglejmop kok oflak dla sranjepa jim je oprosceno sori koelga itd,. mojmnenej ejpod olar in satan klicat pol ap bomo videli poln krua cmam tega da sme bil vendo zanicevan in zatiran sedjapa je koenc sma da dobim power pol majko vamjebem .0



Poglej, ce vidis ti neki kar ti deluej vredu ziher mas lepe obcutke na to in izkusnje jaz mam za vse reci slabe in ne mi govoriti da sme sma za torkiv mojobn mnenje je da bi mogel strse vrzt v jamo in jih pusiti urmeti tam ker so me rodili in nareidli ne da bi osnove prikrnbeli sori

sanjatije lahko konkrente reci nareidti je drugoi

Koenc kocnev pa tkao, mislim cerkveni fantik k je ma picko jaz je nimamkej ej rpolem aja hianvi

Dajte no vsi izkoricamo in vsak po osje smao nivo je drugi in azto semjaz tok let trpel.

Mislim, ce je to pot pol bom s epotrudild a bom res crn in zli da obm mel kar zelim in ni vzano kok folak bo slo v poden, nihce s eni skeiralzaem toko je.


Reku bi ap tudi tole...


0

Dejnasko sploh ne obstajamo in baej da lohka reces clvoeku k ti duso unici.

tkao da se da tkao da je resitev in po praivic pveodnao mislim zakaj pa ne  

Druga rensic ateg aopazovanja pa je vedno kaj ej v toji glavi drugi ti lahko delajo salbo ti ap si laze sje to rensica ni samo v otji glavi je mislim

kr neki

vis k s eporivajo ta trenutek uzivjao mislim kako ap so rpili do tega sploh ni vzano vazno da se fuka tako pa je z osltimio remci

duhonvost ni nic rabis reci ker si v amteijlanem svetu in azto ej trba satana dobiti ap s epomnt z njim ...

Bit neki cel lajf , uzivat bit sproscen in enostavno bit to kar si , ej to je fajn in lepo : ) ampak ce se zelis malo razgledat razsirit spremenit je potrebno pogledat mal globlje tko kot skocit v globoko morje in pozabit kdo si zacetek potovanja kjer te raznese na tisoc kosov smrt in ponovno rojstvo   . nekateri mislijo da se jim mesa zarad tega se nekaterim tut res, drugi nikol ne pridejo vec nazaj od koder so sli  in eni pridejo mogoce isti ampak mnogo bolj bogati, stvari se preuredijo nikoli ne izginejo v nic .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #10 - 12.09.2010 at 15:44:52
 
Egotrip, kaj to govoriš o neki žiljenski poti z matranjem, ki naj bi bilo potrebno?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #11 - 12.09.2010 at 16:38:29
 
Quote:
Bit neki cel lajf , uzivat bit sproscen in enostavno bit to kar si , ej to je fajn in lepo : ) ampak ce se zelis malo razgledat razsirit spremenit je potrebno pogledat mal globlje tko kot skocit v globoko morje in pozabit kdo si zacetek potovanja kjer te raznese na tisoc kosov smrt in ponovno rojstvo   . nekateri mislijo da se jim mesa zarad tega se nekaterim tut res, drugi nikol ne pridejo vec nazaj od koder so sli  in eni pridejo mogoce isti ampak mnogo bolj bogati, stvari se preuredijo nikoli ne izginejo v nic .

Jaz bi rekel...sam sebi dati priložnost in možnost za spremembe.
Lastno resnico in ideologijo, postaviti na laž.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #12 - 12.09.2010 at 20:42:28
 
Robi wrote on 12.09.2010 at 16:38:29:
Quote:
Bit neki cel lajf , uzivat bit sproscen in enostavno bit to kar si , ej to je fajn in lepo : ) ampak ce se zelis malo razgledat razsirit spremenit je potrebno pogledat mal globlje tko kot skocit v globoko morje in pozabit kdo si zacetek potovanja kjer te raznese na tisoc kosov smrt in ponovno rojstvo   . nekateri mislijo da se jim mesa zarad tega se nekaterim tut res, drugi nikol ne pridejo vec nazaj od koder so sli  in eni pridejo mogoce isti ampak mnogo bolj bogati, stvari se preuredijo nikoli ne izginejo v nic .

Jaz bi rekel...sam sebi dati priložnost in možnost za spremembe.
Lastno resnico in ideologijo, postaviti na laž.


Sam razumem zadeve drugače.Vse kar se nam dogaja so danosti vesolja (boga) v nas samih.Njegov živ izraz smo!!! Preveč zadeve jemljemo v lastnem sebstvu- v bistvu smo po meni del individualne vesoljne samoigre in živ samozavedni del vesoljnega samoizraza.Vsak med nami nima istih življenskih predispozicij.Najprej je potrebno razčistit zadeve pri sebi-kdo sem - kaj sem in zakaj sem? Šele nato se odpravimo na pot sprememb in iskanja. Po meni je  ''največ iskalcev vesoljnih resnic izgubljenih v lastnem sebstvu''.Ne poznajo svojih danosti in svojih slabosti.Govoriti o vesoljni resnici je lahko- živeti to resnico je še lažje. To je moje mišljenje- nikomur ga ne vsiljujem! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #13 - 13.09.2010 at 18:03:28
 
Quote:
Egotrip, kaj to govoriš o neki žiljenski poti z matranjem, ki naj bi bilo potrebno?

Lp,Igor
ni ravno pot, alpa da bi blo to potrebno, pride slucajno  alpa ce se prevec sprasujes pa predolgo ker itak nimas kaj najdit .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: POLOM MOJE LOGIKE!
Reply #14 - 13.09.2010 at 18:08:44
 
Alojz in Sandib wrote on 12.09.2010 at 20:42:28:
Robi wrote on 12.09.2010 at 16:38:29:
Quote:
Bit neki cel lajf , uzivat bit sproscen in enostavno bit to kar si , ej to je fajn in lepo : ) ampak ce se zelis malo razgledat razsirit spremenit je potrebno pogledat mal globlje tko kot skocit v globoko morje in pozabit kdo si zacetek potovanja kjer te raznese na tisoc kosov smrt in ponovno rojstvo   . nekateri mislijo da se jim mesa zarad tega se nekaterim tut res, drugi nikol ne pridejo vec nazaj od koder so sli  in eni pridejo mogoce isti ampak mnogo bolj bogati, stvari se preuredijo nikoli ne izginejo v nic .

Jaz bi rekel...sam sebi dati priložnost in možnost za spremembe.
Lastno resnico in ideologijo, postaviti na laž.


Sam razumem zadeve drugače.Vse kar se nam dogaja so danosti vesolja (boga) v nas samih.Njegov živ izraz smo!!! Preveč zadeve jemljemo v lastnem sebstvu- v bistvu smo po meni del individualne vesoljne samoigre in živ samozavedni del vesoljnega samoizraza.Vsak med nami nima istih življenskih predispozicij.Najprej je potrebno razčistit zadeve pri sebi-kdo sem - kaj sem in zakaj sem? Šele nato se odpravimo na pot sprememb in iskanja. Po meni je  ''največ iskalcev vesoljnih resnic izgubljenih v lastnem sebstvu''.Ne poznajo svojih danosti in svojih slabosti.Govoriti o vesoljni resnici je lahko- živeti to resnico je še lažje. To je moje mišljenje- nikomur ga ne vsiljujem! Wink

strinjam se z obema ,sam  kr prevec kompliciram . ce so vse danosti vesolja ki se samoizrazajo pol pac pustit da se to dogaja ker itak se ce sami motimo to alpa ne .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3