Zdej so možne samo še 2 + 1 stvari :
Ali so sončevi prebivalci pod to vidno razbeljeno površino njihove Atmosfere spoznali našo hudobijo na tem Planetu , na katerem se je nekoč utelesil sam Stvarnik, in zato sedaj pošiljajo pomočnike, da pomagajo vzpostaviti Prvotni Red .
Potem je še drugi razlog : zaradi Preizkušnje , katero mora Človeštvo še prestati po skoraj 2000 letih od Stvarnikove Inkarnacije , so iz Sonca Izžarčeni nekoliko bolj slabši duhovi ( slabše energije) , ki bodo Človeštvo pospešeno pripeljale na rob Odločitve : ali za Boga-Stvarnika, ali proti Njemu .
In še zadnji razlog : zaradi Duhovnega Prebujanja Človeštva , je potrebno ogreti Globalno Ozračje, in zato so tudi poslane močnejše Energije ( dejavnejši duhovi) proti našemu planeti , ki že več tisoč let trpi Globalno Ohlajanje , zaradi "duhovnega nazadka" ( duhovnega nazadovanja) .
So, be happy whatever it is , Because It Will Be GoOod At The End !
Ne skrbite preveč za to , kajti Stvarnik vse to Modro obrača-regulira nam v prid
P.s. , možno pa da je vse troje
Lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav
In zdaj spet nazaj na delo, da se še kak "puf" odpravi .
Lp + #