Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5238 times)
D2
Ex Member




Vrednote NOB
15.03.2010 at 11:09:38
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Vrednote NOB
Reply #1 - 15.03.2010 at 11:46:11
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Vrednote NOB
Reply #2 - 15.03.2010 at 12:08:29
 
Quote:


ZA elito se vrača KOMUNIZEM za nas občane pa GLAD-izem.
Naprej niti ne bom komentiral,ker me je že strah,da me nova UDBA(FBI URAD) ne zapelje na brezplačne počitnice na Goli otok.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Vrednote NOB
Reply #3 - 22.05.2010 at 05:25:04
 
Alojz in Sandib wrote on 15.03.2010 at 12:08:29:
Quote:


ZA elito se vrača KOMUNIZEM za nas občane pa GLAD-izem.
Naprej niti ne bom komentiral,ker me je že strah,da me nova UDBA(FBI URAD) ne zapelje na brezplačne počitnice na Goli otok.



Češki predsednik Vaclav Klaus je namignil, da po parlamentarnih volitvah v državi 28. in 29. maja 2010 ne bo imenoval vlade, v kateri bi sodelovala stranka komunistov KSČM, bodisi posredno bodisi neposredno. Možnost posrednega sodelovanja s KSČM je namreč nakazal vodja socialdemokratov (ČSSD) Jiri Paroubek, če bi moral oblikovati manjšinsko vlado.

Klaus je dal v pogovoru za češki tednik Tyden jasno vedeti, da se njegova stališča glede sodelovanja s komunisti "niso pomembneje spremenila". Glede na to, da je že doslej zavračal vsakršno sodelovanje z njimi, to pomeni, da ga bo zavračal tudi v prihodnje.
Nekaj kar je za Slovenijo utopija.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Vrednote NOB
Reply #4 - 22.05.2010 at 13:55:48
 
Bamby wrote on 22.05.2010 at 05:25:04:
Alojz in Sandib wrote on 15.03.2010 at 12:08:29:
Quote:


ZA elito se vrača KOMUNIZEM za nas občane pa GLAD-izem.
Naprej niti ne bom komentiral,ker me je že strah,da me nova UDBA(FBI URAD) ne zapelje na brezplačne počitnice na Goli otok.



Češki predsednik Vaclav Klaus je namignil, da po parlamentarnih volitvah v državi 28. in 29. maja 2010 ne bo imenoval vlade, v kateri bi sodelovala stranka komunistov KSČM, bodisi posredno bodisi neposredno. Možnost posrednega sodelovanja s KSČM je namreč nakazal vodja socialdemokratov (ČSSD) Jiri Paroubek, če bi moral oblikovati manjšinsko vlado.

Klaus je dal v pogovoru za češki tednik Tyden jasno vedeti, da se njegova stališča glede sodelovanja s komunisti "niso pomembneje spremenila". Glede na to, da je že doslej zavračal vsakršno sodelovanje z njimi, to pomeni, da ga bo zavračal tudi v prihodnje.
Nekaj kar je za Slovenijo utopija.

Bambi, mi deluješ tako kot Pahorčič. V vsakem predlogu se gleda, kaj imajo drugi in se primerja z drugimi državami. Eno samo kopiranje, kot da smo vsi Slovenci brez kančka ustvarjalnosti in kot neki nedonošenčki s prstom kažemo, kako imajo urejeno drugi. Povem ti, nismo vsi kot drugi in se znamo odločati tudi sami z lastno pametjo. To tvoje (in vlade) večno plagiatorstvo ne pelje daleč, še manj se kaže ustreuno v trenutni situaciji.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Vrednote NOB
Reply #5 - 22.05.2010 at 18:09:52
 
Quote:
Povem ti, nismo vsi kot drugi in se znamo odločati tudi sami z lastno pametjo.

Da ne bi vse ostalo le pri besedah... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Vrednote NOB
Reply #6 - 23.05.2010 at 21:41:42
 
Quote:
Bamby wrote on 22.05.2010 at 05:25:04:
Alojz in Sandib wrote on 15.03.2010 at 12:08:29:
Quote:


ZA elito se vrača KOMUNIZEM za nas občane pa GLAD-izem.
Naprej niti ne bom komentiral,ker me je že strah,da me nova UDBA(FBI URAD) ne zapelje na brezplačne počitnice na Goli otok.



Češki predsednik Vaclav Klaus je namignil, da po parlamentarnih volitvah v državi 28. in 29. maja 2010 ne bo imenoval vlade, v kateri bi sodelovala stranka komunistov KSČM, bodisi posredno bodisi neposredno. Možnost posrednega sodelovanja s KSČM je namreč nakazal vodja socialdemokratov (ČSSD) Jiri Paroubek, če bi moral oblikovati manjšinsko vlado.

Klaus je dal v pogovoru za češki tednik Tyden jasno vedeti, da se njegova stališča glede sodelovanja s komunisti "niso pomembneje spremenila". Glede na to, da je že doslej zavračal vsakršno sodelovanje z njimi, to pomeni, da ga bo zavračal tudi v prihodnje.
Nekaj kar je za Slovenijo utopija.

Bambi, mi deluješ tako kot Pahorčič. V vsakem predlogu se gleda, kaj imajo drugi in se primerja z drugimi državami. Eno samo kopiranje, kot da smo vsi Slovenci brez kančka ustvarjalnosti in kot neki nedonošenčki s prstom kažemo, kako imajo urejeno drugi. Povem ti, nismo vsi kot drugi in se znamo odločati tudi sami z lastno pametjo. To tvoje (in vlade) večno plagiatorstvo ne pelje daleč, še manj se kaže ustreuno v trenutni situaciji.

Lp,igor


Zgodovima lepo kaže, da je bil cel komunistićni vzhod zelo originalen. Celo med seboj so se razlikovali, Romunija od Vz. Nemčije, ta od Češkoslovaške in ta od Jugoslavije, ... npr. prva komunistična država na svetu Rusija je svojo kolektivizacijo izvedla v cca 10 letih, Jugoslavija je to originalnost še "ojačala" in izvedla ropanje privatne lastnine in plansko gospodarstvo celo v 2 letih in pol (1945-1947), prekosila svojega učitelja, pozneje je "originalnost" še nadgradila s Kardeljevim samoupravljanjem. Skratka, kljub vsej svoji originalnosti je cel vzhodni komunistični svet bankrotiral in še posebej na Balkanu končal v krvavih državljanskih vojnah.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Vrednote NOB
Reply #7 - 23.05.2010 at 22:18:32
 
Tudi prav, če ti je zgled plagiatorstvo.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Vrednote NOB
Reply #8 - 23.05.2010 at 22:49:05
 
Quote:
Tudi prav, če ti je zgled plagiatorstvo.

Lp,igor



Nikjer nisem niti z besedo omenil kaj neki naj bi bil moj zgled, tako, da ti z veseljem prepuščam tvojo svobodno voljo v tvojih fantazijah.

Vaclav Klaus je liberalec in kot tak zagotovo ni originalen, originalen pa je npr. rdeči nemški evropski poslanec Bendit, ki ga je v evropskem parlamentu obmetaval z žaljivkami.

Originalen je bil npr. tudi Edvard Kardelj s svojim samoupravljanjem.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Vrednote NOB
Reply #9 - 23.05.2010 at 23:12:48
 
Žaljivke naj bi bile originalne? Še za Kardelja niso bile in samoupravljanje ni bila nobena noviteta, le zakompliciral ga je Edo, do skrajnosti.
Nisem omenil, da je Vaclav originalen, če je trmast, ampak, zakaj bi vse to kopirali, kar drugje opuščajo. Poglej naše parlamentarce in novinarje, vedno pravijo saj tako ima tudi ta, pa ta država.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Vrednote NOB
Reply #10 - 23.05.2010 at 23:35:34
 
Quote:
Žaljivke naj bi bile originalne? Še za Kardelja niso bile in samoupravljanje ni bila nobena noviteta, le zakompliciral ga je Edo, do skrajnosti.
Nisem omenil, da je Vaclav originalen, če je trmast, ampak, zakaj bi vse to kopirali, kar drugje opuščajo. Poglej naše parlamentarce in novinarje, vedno pravijo saj tako ima tudi ta, pa ta država.

Lp,Igor


Žaljivke so bile v bistvu originalne, pa obnašanje Bendita tudi,  saj je celo sam Vaclav Klaus omenil, da se tako še nihče ni obnašal do njega.  Wink Originalnost pač.

Namenil sem ti tri poste kar je že skoraj več kot zaslužiš in končujem, nisi originalen.  Cool
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Vrednote NOB
Reply #11 - 23.05.2010 at 23:42:32
 
Bamby wrote on 23.05.2010 at 23:35:34:
Quote:
Žaljivke naj bi bile originalne? Še za Kardelja niso bile in samoupravljanje ni bila nobena noviteta, le zakompliciral ga je Edo, do skrajnosti.
Nisem omenil, da je Vaclav originalen, če je trmast, ampak, zakaj bi vse to kopirali, kar drugje opuščajo. Poglej naše parlamentarce in novinarje, vedno pravijo saj tako ima tudi ta, pa ta država.

Lp,Igor


Žaljivke so bile v bistvu originalne, pa obnašanje Bendita tudi,  saj je celo sam Vaclav Klaus omenil, da se tako še nihče ni obnašal do njega.  Wink Originalnost pač.

Namenil sem ti tri poste kar je že skoraj več kot zaslužiš in končujem, nisi originalen.  Cool

Če tako pravi Vaclav, potem pa res ne smeš temu oporekati.
Ne se bat, da ti bo padla cena.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1