Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2129 times)
D2
Ex Member




Kriza javne besede
12.03.2010 at 22:58:33
 
Divje misli: Kriza javne besede

http://www.vimeo.com/10109726
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Kriza javne besede
Reply #1 - 13.03.2010 at 07:20:49
 
Quote:
Divje misli: Kriza javne besede

http://www.vimeo.com/10109726


Ravno ta pravi so se zbrali. Enopartijsko moraliziranje, tipično slovensko, sedaj, ko se levičarski vladi maje kredibilnost takorekoč iz dneva v dan jih naenkrat skrbi t.i. "javna beseda", "javna morala" in iščejo metode kako ustvarjati razne "kodekse", "Ministrstva resnice" in kako bi ljudem zavezali usta.
V resnici te novinarčke skrbi, da na novinarskem prizorišču niso več samo Delo, Dnevnik, Večer, Jana, Mladina, Nedeljski, ki jim stalno upada naklada in, da izgubljajo monopol nad resnico.

Prava kriza javne besede je bila med letoma 1945 in 1990, tudi konstruiranje afere Patria teh novinarčkov ni skrbela.
Tem novinarčkom isti nasvet kot grškim (tudi našim) javnim delavcem, če želijo svobodo po svoji meri naj ustanovijo svoje novinarske hiše in tam pišejo kar želijo.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Kriza javne besede
Reply #2 - 13.03.2010 at 09:25:08
 
slabo si pogledal vidim
skrbi jih nivo kamor je padla komunikacija, manipulacija laži vse splošno zavajanje in populizem

in pa JJ tehnike
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kriza javne besede
Reply #3 - 13.03.2010 at 10:37:15
 
Quote:
slabo si pogledal vidim
skrbi jih nivo kamor je padla komunikacija, manipulacija laži vse splošno zavajanje in populizem

in pa JJ tehnike


Opis stanja-brez konkretnih rešitev,ki v bistvu sploh niso nakazane.Neko intelektualno filozofiranje,ki v sebi nima bistva----rešitve!!!!Če je namen takihle posvetov zgolj osebno nastopaštvo potem je to za nastopajoče dobra reklama-kakšen intelektualni potencial imajo naši mediji.

Partijska celica-pametnih,ki nič pametnega ne povedo-ker se bojijo sami sebe!!

Napadati zna pa tako vsak pes zato ni potrebno,da si inelektualec,dovolj je že -če si pes iz pasjega tropa.Tule so se zbrali''' pametni''' psi ,ki lajajo v krdelu in ne pravi pametni ljudje,ki ponujajo realne rešitve.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Kriza javne besede
Reply #4 - 13.03.2010 at 11:07:34
 
Quote:
slabo si pogledal vidim
skrbi jih nivo kamor je padla komunikacija, manipulacija laži vse splošno zavajanje in populizem

in pa JJ tehnike



Pa nisem nor, da bi te tipe gledal/poslušal dve uri in deset minut, sem pa v 10 minutah prevrtel in slišal čisto dovolj. Šlo je točno za to kar sem navedel, ta afera s psmi jih je ziritirala ampak samo zato, ker je tesno povezana z njihovimi političnimi sopotniki.

Kar se pa nivoja komunikacije tiče si pa verjetno imel v mislih nekaj takega, primeri:


Quote:
egocentrik provokatorski nimaš ti mene kaj za spraševat furaj svoj bluz pa ne gnjavi drugim

BMK za kaj se ti razglasiš al pa se ne razglasiš

ko boš povohal en mali delček normalnosti IN se naučil komunicirat brez da provociraš
takrat mogoče bi jaz s tabo še lahko komuniciral

samo ne!, s takšnimi egocentriki ki sami sebe razglasijo za edine na svetu ki vse vejo      a - a



Quote:
egocentrik provokatorski nimaš ti mene kaj za spraševat furaj svoj bluz pa ne gnjavi drugim


Quote:
Miara wrote on 05.03.2010 at 14:54:19:
No res ne bi blo slabo da bi to počas dojel nekateri ja,
Alojz dojet pa priznat? To more bit osnova!!
Če ne si itak sam še en bebec ki misli da nekaj ve, pa nima pojma Smiley

To sigurno da je on samo še en bebec ki misli da nekaj ve, pa nima pojma


Quote:
ob takem gnjavatorju in provokatorju je težko da normaln človek ne bi popenil,
s tem svojim obnašanjem si prav lepo pokazal koliko si vesoljsko omejen in ne razsvetljen
Dr. Bluz Lojzek


Quote:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 24.02.2010 at 22:44:24:
Bom komentiral ; Vse to sem jaz že zdavnaj probal.Vsak model! Tile fantje še ne vodo,da je tukaj govora o četrtem agregatnem stanju snovi(plazmi) in o njeni EM sili .Bodo morali še kr veliko pot narediti,da bodo dojeli zadevo!!! Več niti ne želim povedati. Vse to jaz vem brez poveličevanja- vsak pristen avtentičen žitni krog ti točno obrazložim kaj sporoča. Zato zame tuje vedenje ni interesantno-preveč že vem za soljudi.Lahko se je hvaliti- težko je s tem živeti ,ko vidiš vsak dan to temo.Ni druge, delat naprej svoje poslanstvo. Wink

Ti si to ja že zdavnaj probal, prepotentnež. Vsak model, ja, tudi lanske verjetno. Še fajn da ti veš če fantje ne vedo.
In ja, TI boš vsak žitni krog razložo, TI mesaja lojzek dr. bluza
Ja res se je lahko hvalit. Ti verjamem.
večno-sedaj



Quote:
ma veš da ga skoz bluzi in gnjavi
poglej po forumu
Hja, takšni so ti ki edini na svetu vse vejo in so edini samo-zabluženi večno sedaj

pa kultura mu je deveta vas - mesar bi ga marsikaj naučil



itd ...
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Kriza javne besede
Reply #5 - 13.03.2010 at 11:12:03
 
Fajn da nisi nor  Wink

glede nivoja pa sem imel v mislih druge vsakodnevne zadeve na naši politični sceni in posledično potem tudi v večini medijev


si pa dobro copy/paste one moje ja tnx
huh, kaj ti lahko en nardi s provociranjem hehehe  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kriza javne besede
Reply #6 - 13.03.2010 at 12:00:32
 
Quote:
Fajn da nisi nor  Wink

glede nivoja pa sem imel v mislih druge vsakodnevne zadeve na naši politični sceni in posledično potem tudi v večini medijev


si pa dobro copy/paste one moje ja tnx
huh, kaj ti lahko en nardi s provociranjem hehehe  Smiley


Saj Bamby ne kaže svojo norost.On ti daje ogledalo tvoje.Tega ti ne zmoreš dojeti!!!Človek ki ima neko izdelano lastno mnenje- ne rabi papagajev,da mu povedo kar on sam že ve!!
S provociranjem ti nihče nič ne naredi,če imaš izdelano lastno mnenje o temi o kateri teče debate. Ker imaš lastne argumente za,ali proti na temo.
Obsojat zna vsak ,ne rabiš argumentov-enostavno popljuvaš sogovorca-mu daš nalepko butlja in ti si svoj ego potešil.

Po tem sistemu se tule deluje.Če pa kdo tebi dokaže,da si papagaj,ki o ničemer nima izdelanega lastnega mnenja,te pa žali,ker je to svojo ugotovitev posredoval tebi osebno. Wink Wink Wink Smiley

Pomir se! Bluzatorji smo čisto skulirani! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1