Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 11110 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Sužnjelastništvo
27.02.2010 at 10:29:00
 
Pa smo tu, kjer nismo niti v najhujši mori pomislili ob osamosvojitvi, da bomo kdajkoli. Slovenija in tudi ves svet se spreminja v manjšino oderuhov, menedžerjev, požrešne javne uprave, kup podpirancev od Romov, ki so ravno te dni za bohloni oplenili par britofov, manjšina norcev, ki še dela, pa je pahnjena skorajda v sužnjelastniške odnose.

http://24ur.com/novice/slovenija/zaposleni-opozarjajo-na-skoraj-suzenjske-razmer...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Sužnjelastništvo
Reply #1 - 27.02.2010 at 10:36:36
 
..pa prispevek iz mercatorja, zdaj pa si zamisli folk ki dela v tovarnah ali zunaj v res bednih pogojih /in/ali res bedno delo.  Za žepnino.

Hja, nekak je treba prislužit denar za večjo barko in novo večjo hišo in take stvari  Wink

res je zadnji čas da se spremeni vse skup


Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Sužnjelastništvo
Reply #2 - 27.02.2010 at 10:43:47
 
Quote:
..pa prispevek iz mercatorja, zdaj pa si zamisli folk ki dela v tovarnah ali zunaj v res bednih pogojih /in/ali res bedno delo.  Za žepnino.

Hja, nekak je treba prislužit denar za večjo barko in novo večjo hišo in take stvari  Wink

res je zadnji čas da se spremeni vse skup




Ja, kot zadnjič, ko je kazalo te sezonske gradbene delavce, ki delajo še v bolj suženjskih pogojih kot merkatorjeve delavke. Nič se ne bo zlepa spremenilo, ker se oderuhi sami od sebe ne bodo odpovedali grabljenju. To kaže tudi primer iz Latvije:

http://24ur.com/novice/svet/razkrinkajmo-pogoltneze.html

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sužnjelastništvo
Reply #3 - 27.02.2010 at 10:56:36
 
Jaz pa sprašujem-brez načrta zatiranih -kako te hijene izkoriščevalske zabite,egoistične,pohlepne sesut (duhovno in z dokazi)v lastno govno,ne bo nič.

Ta Žiga Debeljak že na kilometre smrdi kot en nečloveški neživljenjski-egocentrični zarukan  tip (naučen butelj) ---  bolj mi smrdi ,kot svinjsko -pasji  gnoj!!!!

Vlada je kriva in tisti boječ neodločen zarukan maneken (marioneta)Pahor.Semulič od sindikatov je pa že miljon let pri koritu državnih jasli.Kaj bodo ti cepci,ki niso v življenju še nikoli žulja od dela dobili-imajo pa žulje od štetja pokradenega denarja. Oh ne smem pomisliti kako bi bil Dob u tednu dni poln teh barab,če bi jaz kaj besede imel. Boli me,da me lahko še infark zadane ta krivica,ki jo delajo lastnemu narodu  te potuhnjeni pokvarjeni egocentrični psihopatski degradiranci in   pasje jebci. Angry

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Sužnjelastništvo
Reply #4 - 27.02.2010 at 11:00:30
 
vsi so isti, ta garnitura, garnitura pred njo,  in ona pred njo, in ona...  in ona..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sužnjelastništvo
Reply #5 - 27.02.2010 at 11:11:07
 
Quote:
vsi so isti, ta garnitura, garnitura pred njo,  in ona pred njo, in ona...  in ona..


David

Vse slabši so vse bolj lakomni-nimajo več mere.Pahorja bi dal za ene pol leta na pašteto in mleko-in nič drugega.Pa fino bi ga gonil gor po kakšnem gradbišču od Vegrada. Bi videl kako bi ga hitro minilo njegovo igrano manekenstvo.

Mi si moramo zabiti v te svoje zabite butice,da naša vlada nima načrta,kako iz krize.Nima niti sposobnosti-vedenja-to so sami puhloglaci ------puhloglavci nas vodijo---puhloglavci-barabe nerazgledane-nepoduhovljene hijene grabežljive.naučeni butlji iz ((((Boljših slovenskih družin))))PASJEJEBCEV!!!! Grin Grin Angry
Back to top
« Last Edit: 27.02.2010 at 19:44:23 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sužnjelastništvo
Reply #6 - 28.02.2010 at 15:15:29
 
na žalost poleg vodilnih je tud med ostalimi precej švoh namera kam sploh naprej ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sužnjelastništvo
Reply #7 - 28.02.2010 at 16:15:50
 
gape wrote on 28.02.2010 at 15:15:29:
na žalost poleg vodilnih je tud med ostalimi precej švoh namera kam sploh naprej ...


Normalen,če majo pa vsi polne riti.Do česa naj jim bo? Do jebanja folka to je njihov šport.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Sužnjelastništvo
Reply #8 - 28.02.2010 at 20:38:44
 
Alojz in Sandib wrote on 28.02.2010 at 16:15:50:
gape wrote on 28.02.2010 at 15:15:29:
na žalost poleg vodilnih je tud med ostalimi precej švoh namera kam sploh naprej ...


Normalen,če majo pa vsi polne riti.Do česa naj jim bo? Do jebanja folka to je njihov šport.

Največji problem pa je, da se folk med sabo jebe. In dokler se bo, bomo še naprej nemočni proti hijenam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sužnjelastništvo
Reply #9 - 28.02.2010 at 20:42:33
 
Robi wrote on 28.02.2010 at 20:38:44:
Alojz in Sandib wrote on 28.02.2010 at 16:15:50:
gape wrote on 28.02.2010 at 15:15:29:
na žalost poleg vodilnih je tud med ostalimi precej švoh namera kam sploh naprej ...


Normalen,če majo pa vsi polne riti.Do česa naj jim bo? Do jebanja folka to je njihov šport.

Največji problem pa je, da se folk med sabo jebe. In dokler se bo, bomo še naprej nemočni proti hijenam.


Dober povedano Robi in to je res tako Smiley!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sužnjelastništvo
Reply #10 - 01.03.2010 at 15:30:49
 
Malo bomo Davida pokrili.to počne da pokriva moje poste namerno že kr nekaj časa.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sužnjelastništvo
Reply #11 - 01.03.2010 at 21:24:44
 
Malo sem danes ujel POLEMIKO na TV. Mi se niti ne zavedamo,kakša golazen nas vodi. Dokazalo se je,da so bili psi zlorabljeni in da je v to vpletena cela mreža politikov,ki so verjetno počeli to svinarijo z izrabljanjem psov kr serijsko. Pahor-BORAT pa nič! Smiley Smiley Shocked Shocked Shocked Shocked EmbarrassedPasjejebci živeli- imate pa šov sedaj ko ste na vladi. Cheesy Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sužnjelastništvo
Reply #12 - 01.03.2010 at 21:41:41
 
Alojz in Sandib wrote on 01.03.2010 at 21:24:44:
Malo sem danes ujel POLEMIKO na TV. Mi se niti ne zavedamo,kakša golazen nas vodi. Dokazalo se je,da so bili psi zlorabljeni in da je v to vpletena cela mreža politikov,ki so verjetno počeli to svinarijo z izrabljanjem psov kr serijsko. Pahor-BORAT pa nič! Smiley Smiley Shocked Shocked Shocked Shocked EmbarrassedPasjejebci živeli- imate pa šov sedaj ko ste na vladi. Cheesy Cheesy


Svinarija tole res Psi so bili omamljeni in zlorabljeni, je kaj čudnega potem, če so raztrgali gospodarja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sužnjelastništvo
Reply #13 - 01.03.2010 at 21:52:24
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.03.2010 at 21:24:44:
Malo sem danes ujel POLEMIKO na TV. Mi se niti ne zavedamo,kakša golazen nas vodi. Dokazalo se je,da so bili psi zlorabljeni in da je v to vpletena cela mreža politikov,ki so verjetno počeli to svinarijo z izrabljanjem psov kr serijsko. Pahor-BORAT pa nič! Smiley Smiley Shocked Shocked Shocked Shocked EmbarrassedPasjejebci živeli- imate pa šov sedaj ko ste na vladi. Cheesy Cheesy


Svinarija tole res Psi so bili omamljeni in zlorabljeni, je kaj čudnega potem, če so raztrgali gospodarja.



Nahatee to ni gospodar --to je izrodek človeškega rodu!!

Največji problem je ta moralna iztirjenost vpletenih.Vsi so vedeli in si mislili- naj jih jebe- pasjejebec.Ljudje pa ogroženi zaradi takšnih iztirjenih bogatih,psihopatskih barab.Si ti zamisliš kaj so takšni pizdeki  izprijeni prpravljeni narediti nedolžnim otrokom?? Angry Angry

Sedaj si pa zamisli,da greš k taksnemu psihopatu na zdravniški pregled?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Sužnjelastništvo
Reply #14 - 01.03.2010 at 22:02:20
 
ne bi rekla, da je izrodek.. samo značilen otrok te civilizacije.
kako je že rimski imperij propadel?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4