Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4125 times)
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
ENERGIJE PRIHODNOSTI
09.01.2009 at 18:08:06
 
Quote:
Napovednik: POLNOČNI KLUB: ENERGIJE PRIHODNOSTI, petek, 9. 1. ob 22.55 na TVS 1


Evropa se je zavezala, da bo do leta 2020 zmanjšala količino izpustov toplogrednih plinov, predvsem CO2, za 20 odstotkov. Da bi nam to uspelo, bomo morali poseči po novih energijah, energiji sonca, vetra in zemlje. Se bomo tudi Slovenci že v kratkem vozili z električnimi avtomobili in živeli v pasivnih hišah? Koliko nas bo to stalo in ali nam bo naftni lobi to sploh pustil? O tem se bo v Polnočnem klubu Vida Petrovčič pogovarjala z gosti: Martino Zbašnik Senegačnik, Slavkom Gabrovškom, Andrejem Pečjakom in Francem Žlahtičem.

Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #1 - 09.01.2009 at 20:23:48
 
Bamby wrote on 09.01.2009 at 18:08:06:
Quote:
Napovednik: POLNOČNI KLUB: ENERGIJE PRIHODNOSTI, petek, 9. 1. ob 22.55 na TVS 1


Evropa se je zavezala, da bo do leta 2020 zmanjšala količino izpustov toplogrednih plinov, predvsem CO2, za 20 odstotkov. Da bi nam to uspelo, bomo morali poseči po novih energijah, energiji sonca, vetra in zemlje. Se bomo tudi Slovenci že v kratkem vozili z električnimi avtomobili in živeli v pasivnih hišah? Koliko nas bo to stalo in ali nam bo naftni lobi to sploh pustil? O tem se bo v Polnočnem klubu Vida Petrovčič pogovarjala z gosti: Martino Zbašnik Senegačnik, Slavkom Gabrovškom, Andrejem Pečjakom in Francem Žlahtičem.



Bamby, kaj ti verjameš pravljicam,ki jih pripravlja Vida Petrovčič ? Pred kakšnim letom sem bil v C.D. na debati
ob izidu knjige 'Gea vrača udarec' tko nekak- izdala jo je Umaniterra. Ej, pa ta ženska bi se za 5 evrov prodala.
Vedno Vida okoli sebe navleče ljudi od katerih ima korist in jih zato potem promovira na TV. Sem mislil,da imaš neko selekcijo in kritičnpost do novinarskega posla.
Poslušaj kekce kaj bodo povedali in se smej, ampak po moje boš prej jokal.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #2 - 09.01.2009 at 20:44:59
 
Bamby wrote on 09.01.2009 at 18:08:06:
Quote:
Napovednik: POLNOČNI KLUB: ENERGIJE PRIHODNOSTI, petek, 9. 1. ob 22.55 na TVS 1


Evropa se je zavezala, da bo do leta 2020 zmanjšala količino izpustov toplogrednih plinov, predvsem CO2, za 20 odstotkov. Da bi nam to uspelo, bomo morali poseči po novih energijah, energiji sonca, vetra in zemlje. Se bomo tudi Slovenci že v kratkem vozili z električnimi avtomobili in živeli v pasivnih hišah? Koliko nas bo to stalo in ali nam bo naftni lobi to sploh pustil? O tem se bo v Polnočnem klubu Vida Petrovčič pogovarjala z gosti: Martino Zbašnik Senegačnik, Slavkom Gabrovškom, Andrejem Pečjakom in Francem Žlahtičem.



Bamby

Ti zelo rad filozofiraš. Ali res misliš,da bodo obnovljivi viri energije sposobni zamenjati fosilne vire. Nikoli!!!!!!
Energija in to vesoljno neomejena je pred našim nosom Celo več, mi sami živimo v tem vesoljno neomejenem energetskem polju.
Čas izrabe tega vesoljno neomejenega  energetskega 'ekološko neoporečnega' vira je tu. Kako to vem? Jaz sem naredil agregat,ki to že omogoča in bo kmalu dostopen vsakomur na Zemlji. Danes lahko odprem vrata do njega, ampak pod določenimi pogoji,ki odpravljajo vsak monopol in bo ta odločitev prej konsezno sprejeta na planetarni ravni. Ko bodo vlade sveta podpisale to zavezo,ga bo človeštvo takoj dobilo v vsesplošno uporabo. Sedaj lahko zapišeš, Alojz ti sanjaš. Jaz pa ti odgovorim tebi se ne sanja, kaj je človek sposoben spoznati ,odkriti,narediti. Vse je pod njegovimi nogami,tudi večna luč-neomejen vir vesoljne energije. Ja Bamby tko je to!!!!

Lp Alojz Grin Tongue Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
matijaZ
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 106

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #3 - 09.01.2009 at 21:32:13
 
Alojz razbere načrte ze izdelavo samodelujočega agregata iz žitnih krogov ,a samo on ve kakko jih brati ina katere uporabiti za izdelavo agregata.
Nekaj slik vam je že podal na prejšnjih pogovorih ,a vendar mnogi mislite ,da gre za potegavščine nekih šaljivcev.

A samo poglejte si obsežnost,preciznost risb ,upoštevaje da bilke niso polomljene in nikjer ni znakov merjenj,stopinj ali kakšnih drugih odtisov.

Kar poskusite narisati ,s šestilom vse te koplicirane vzorce in jih poskusite razumeti Shocked

Ajd lepo se imejte  in ostanite še naprej z nami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #4 - 10.01.2009 at 00:02:20
 
Bamby wrote on 09.01.2009 at 18:08:06:
Quote:
Napovednik: POLNOČNI KLUB: ENERGIJE PRIHODNOSTI, petek, 9. 1. ob 22.55 na TVS 1


Evropa se je zavezala, da bo do leta 2020 zmanjšala količino izpustov toplogrednih plinov, predvsem CO2, za 20 odstotkov. Da bi nam to uspelo, bomo morali poseči po novih energijah, energiji sonca, vetra in zemlje. Se bomo tudi Slovenci že v kratkem vozili z električnimi avtomobili in živeli v pasivnih hišah? Koliko nas bo to stalo in ali nam bo naftni lobi to sploh pustil? O tem se bo v Polnočnem klubu Vida Petrovčič pogovarjala z gosti: Martino Zbašnik Senegačnik, Slavkom Gabrovškom, Andrejem Pečjakom in Francem Žlahtičem.



Bamby

Do sedaj sem gledal Polnočni klub!!! Sem imel prav glede Vide in vsega. Z enim je bila v Linzu, drugi propagira knjigo,tretjega ima tko malo za blef,ćetrti je pa sekretar na ministrstvu in eto ti posla. Nihče od nastopajpčih pa v resnici ne ve nič!!!! Da bi vedeli o kakšni pravi vesoljni energiji prihodnosti karkoli, se jim pa niti sanja ne vključno z Vido samo. Bamby povedal sem ti:ukvarjaj se s stvarmi, ki si jim kos!!!! Vse to je preveč za tvoj intelektualni domet-verjemi mi!!!

Lp Alojz Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #5 - 10.01.2009 at 00:11:32
 
Tudi sam gledam. Ves njihov domet je izolacija in akumulator. To pa je hramba energije. O proizvodnji ni govora.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #6 - 10.01.2009 at 00:19:49
 
Quote:
Tudi sam gledam. Ves njihov domet je izolacija in akumulatorji. hramba energije. O proizvodnji ni govora.

Lp,Igor


Vida vedno pobere takšne,da garantirano izpade pametna kot voditeljica. Bamby pa takšnim herojem verjame,kar dokazuje, da sam pojma nima o energetiki.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #7 - 10.01.2009 at 00:21:14
 
Alojz in Sandib wrote on 10.01.2009 at 00:19:49:
Quote:
Tudi sam gledam. Ves njihov domet je izolacija in akumulatorji. hramba energije. O proizvodnji ni govora.

Lp,Igor


Vida vedno pobere takšne,da garantirano izpade pametna kot voditeljica. Bamby pa takšnim herojem verjame,kar dokazuje, da sam pojma nima o energetiki.

In mislita, da sta modra.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #8 - 10.01.2009 at 00:25:40
 
Niso pa govorili o glavnem problemu pasivnih hiš. Ker se takšna hiša nikdar ne ohladi je problem pršic in ostalih mikroorganizmov, katere občasna ohladitev umori. Potem so še strupene glivice v cevnem sistemu itd. Je škodljiva zdravju in kar privarčuješ pri energiji boš potrošil za zdravje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #9 - 10.01.2009 at 00:25:48
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 10.01.2009 at 00:19:49:
Quote:
Tudi sam gledam. Ves njihov domet je izolacija in akumulatorji. hramba energije. O proizvodnji ni govora.

Lp,Igor


Vida vedno pobere takšne,da garantirano izpade pametna kot voditeljica. Bamby pa takšnim herojem verjame,kar dokazuje, da sam pojma nima o energetiki.

In mislita, da sta modra.

Lp,Igor


Ja misel,še ne dokazuje  modrosti. Onadva pa mislita,da sta modra.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #10 - 12.01.2009 at 13:31:12
 
Bamby

Tvoj Polnočni klub je izpadel živa katastrofa!!!! Se strinjaš?
Sedaj me je poklical sodelavec in mi je dejal,da ga je bilo sram gledati takšno sranje.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #11 - 09.02.2009 at 18:54:11
 
Quote:
Čas izrabe tega vesoljno neomejenega  energetskega 'ekološko neoporečnega' vira je tu. Kako to vem? Jaz sem naredil agregat,ki to že omogoča in bo kmalu dostopen vsakomur na Zemlji

Je možno prebrati kje kaj več o tem agregatu ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ENERGIJE PRIHODNOSTI
Reply #12 - 09.02.2009 at 19:20:18
 
Robi wrote on 09.02.2009 at 18:54:11:
Quote:
Čas izrabe tega vesoljno neomejenega  energetskega 'ekološko neoporečnega' vira je tu. Kako to vem? Jaz sem naredil agregat,ki to že omogoča in bo kmalu dostopen vsakomur na Zemlji

Je možno prebrati kje kaj več o tem agregatu ?


Ti bi kar bral. A da bi spet filozofiral? Veš kaj pomeni zamenjati vse poznane vire energije? Še malo in ga bo lahko
vsak imel ne videl. IMENUJE SE S.M.O. SAMODEJNI MAGNETNI OSCILATOR UTIRJENEGA MAGNETNEGA POLJA.

Oglej si dobro prvi 'žitni glif' ki ti pride v roke. Naj bo okrogle oblike, je pa popolnoma vseeno kje je bil narisan. v Angliji ,Mehiki. Vsak žitni krog je v bistvu prikazan načrt- agregata.
Ker mi ne vemo kdo smo in kdo to riše, imamo  ta sporočila NLP za nekaj imaginarnega-nepomembnega.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1